Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłki idą z drukarni tak jak to teraz było: tradycyjne prenumeraty, tradycyjne z pakowaniem premium i Extreme Plus. Docelowo to będę kombinował, aby połączyć wysyłkę obu numerów w jeden pakiet, bo jest duuużo osób, które mają prenumeratę + dodatkowo numer z Extreme Plus i to szło osobno dwiema wysyłkami.  

4 minuty temu, Square napisał:

No jak ktoś kupuje magazyn co miesiąc to ten próg 29 zł trochę zbędny. Jedynie kwestia wysyłki do wyjaśnienia.

 

Stąd nad nim jeszcze myślę, natomiast to taki trochę na zasadzie "a, przyda się na forum coś dodatkowo", "a, w sumie to dam 3 dyszki, a nie te 13 zł - niech mają" :). 

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisał Square coś bym pokombinował z progiem 29zł i w tych dwóch "przy wsparciu przez pół roku - dodajemy półroczną prenumeratę/raz na rok przedłużamy prenumeratę na 12 miesięcy" dał bym te rozszerzone o extreme plus wydania.

Może w progu 300 dać 'coś mniejszego do magazynu (3 grosze, mini recka, HP)?

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Shen napisał:

To i tak kasuje prenumerate i biore patronie 50 albo 100, drukowany extreme plus deal breaker, nie lubie czytac pdfów. Gdzie pisać w tej sprawie?

 

Docelowo na prenumerata@psxextreme.pl, ale to jeszcze chwila, domkniemy, puścimy oficjalnie i będziemy robić manewry :). 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Shen napisał:

Może Extreme Plus, ale w formie pdf na maila.

 

Jest to jakaś opcja, żeby te 29 zł nieco rozbudować. W sumie nawet myślałem o PDF-ie numeru po prostu, a jak już ktoś chce druk to ma próg 50 zł. 

3 minuty temu, Pix napisał:

Teraz przejrzałem jeszcze raz i faktycznie te 5 dych też wygląda bardzo, bardzo dobrze. Ogarniaj tam Panie @Perez, chcę Panu dawać pieniądze. 

 

Rodzinę wywożę na majówkę, żeby podomykać trochę tematów :D. Jeszcze redakcyjnie przegadujemy temat + tak się umówiłem z Patronitem, że też im podeślę do wglądu/rekomendacji. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pix napisał:

Ten próg 50 zł jest naprawdę fajny. Zastanawiałem się nad prenumeratą ostatnio, ale chyba będę wolał dać miesięcznie te 5 dyszek i mieć sporo bonusów. 

Też wjade w 50zł albo 100zł i numery specjalne beda z głowy.

12 minut temu, Ukukuki napisał:

Ten próg 29 przy progu 50 zł słabo wypada. Ja bym zmienił jego cenę na 20 zł albo coś do niego dorzucił bo większość już będzie wolała dopłacić do progu 50 zł. 

Ja bym obnizyl lekko do 25zł i dał ten extreme plus w pdf, redakcja od tego nie zbiednieje, a jak ktoś kupuje pismo w kiosku, to bedzie miał bonus.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Ukukuki napisał:

Ten próg 29 przy progu 50 zł słabo wypada. Ja bym zmienił jego cenę na 20 zł albo coś do niego dorzucił bo większość już będzie wolała dopłacić do progu 50 zł. 

 

Si, też mi czegoś brakuje. Stąd rozkmina, czy właśnie nie dać po prostu numeru w PDF-ie. Czyli wtedy 29 i 50 zł te same zestawy, tylko przy 29 zł numer w PDF-ie z Extreme Plus, a przy 50 zł PDF i druk. 

Odnośnik do komentarza

Oby nie trzeba było dokładać, niech coś z tego zostaje i będzie git :). Nie chcę, żeby ktoś przepłacał i potem narzekał, chociaż w sumie zawsze może zrezygnować. Oczywiście są różne jeszcze pomysły, m.in. to Q&A, które się przewijało, ale nie chcę tego wrzucać na stałe, już szybciej jak coś takiego się uda zrobić to jako dodatek-niespodzianka dla Patronów. Te proponowane zestawy wydają się całkiem OK - choćby te wspomniane 50 zł, gdzie wpada drukowany numer (czyli jak ktoś kupował to te 25 zł wydawał), jest szansa zgarnąć te boxy (tu jeszcze kombinuję nad mechaniką, żeby jakoś w krótszej czy dłuższej perspektywie każdy coś dostał) plus jakieś tam ciekawostki zakulisowe, wpis w piśmie, no i dla kogoś, kto siedzi na forumku, to jeszcze osobna ranga choćby. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Square napisał:

Numer w pdf spoko opcja.

 

Co do losowań, to jeżeli się da to zrobić że po wygraniu ma się bana na ileś miesięcy, wtedy pozostali mieliby trochę większe szanse.


Taki troche plan, tylko nie losowanie, bo nie mozna, a np. jakies proste pytanie i 5 pierwszych osob zgarnia nagrody i potem ma pauze.

Odnośnik do komentarza
Teraz, łom napisał:

To już lepiej losowanie (i pauza po wygranej) bo przy czymś takim część osób odpadnie w przedbiegach.


Losowania wymagaja zezwolenia to o to chodzi, nie że nie chce :). To podlega pod gry losowe, a takie akcje typu „kto pierwszy” lub „najlepsze zgloszenie” to juz unna bajka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Square napisał:

A to jak było za poprzedniego wydawcy? Wydawało mi się, że jako losowanie.

W przypadku konkursu z losowaniem to podpada to pod loterię promocyjną i wymaga dodatkowych formalności w Izbie Celnej.
Być może poprzedni wydawca podchodził bardziej frywolnie do przepisów prawa niż kol. @Perez
https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-konkurs-z-losowaniem-nagrod-oznacza-dodatkowe-formalnosci

EDIT
Perez mnie wyprzedził.

Edytowane przez janol
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Perez napisał:


Losowania wymagaja zezwolenia to o to chodzi, nie że nie chce :). To podlega pod gry losowe, a takie akcje typu „kto pierwszy” lub „najlepsze zgloszenie” to juz unna bajka.

To zmienia postać rzeczy. To w takim razie „najlepsze zgloszenie” mogło by zadziałać gdyby było jakoś fajnie zintegrowane. Raz w miesiącu leci pytanie do patronów (np. czy MGS2 zasługuje na -8) i 5 najlepszych odpowiedzi jest opublikowane w magazynie + dostaje fanty + pauzę na pare miesięcy.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Perez napisał:

 

Jest to jakaś opcja, żeby te 29 zł nieco rozbudować. W sumie nawet myślałem o PDF-ie numeru po prostu, a jak już ktoś chce druk to ma próg 50 zł. 

 

Rodzinę wywożę na majówkę, żeby podomykać trochę tematów :D. Jeszcze redakcyjnie przegadujemy temat + tak się umówiłem z Patronitem, że też im podeślę do wglądu/rekomendacji. 

Ja mam normalną prenumeratę więc nic na tym nie skorzystam. Mam już pdfa z extreme plus. Czy jak wezmę patro za 50zl to będziecie mi wysyłać ciągle mi ten numer do UK? Nie widzę sensu prenumeraty i numeru z plusem.

Dajcie ludziom szansena jakieś recenzje czy hyde park czy opis jak ktoś zaczynał przygode z grami czy o kolekcji swojej chce napisać czy jakieś inne przeżycia. To już od 29 zł można dodać. Choć mały HP. A za 50 cos większego. Jak ktos bedzie mial ochote. Czy to jakis komiks czy obrazki rodem z top secretu. 

Wydaje mi się że wiele ludzi zrezygnuje z kupowania was czy prenumeraty i wezmie próg ze plusem. Czy o to chodzi? Może ten plus lepiej zrobić jako coś oddzielnego i może w kolorze. Tylko czy to wam się opłaci  na te 50 osób?

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Jontek80 napisał:

Wydaje mi się że wiele ludzi zrezygnuje z kupowania was czy prenumeraty i wezmie próg ze plusem. Czy o to chodzi?

Chyba się z tym liczyli i to ma byc alternatywa? Mam prenumerate, chciałem wziąć patronite za 29, ale lepiej wyjde na anulowaniu prenumeraty i patronite za 50zł z drukowanym extreme plusem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...