Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Shen napisał:

@Perez bedziecie zmieniac progi, czy tylko bonusy za progi? Brakuje mi tu czegos pomiedzy 13 a 50zł

Przechwytywanie.thumb.JPG.84cdc9aeaa0a390da58ccc53c0e5f740.JPG


Powiem Ci szczerze, ze musze sie w to wgryzc, porozmawiamy tez redakcyjnie, ale ogolnie to co Ty sugerujesz i @Jontek80 ma sens, czyli cis pomiedzy 13 a 50. Plus tez przewija sie ten temat z ranga dla forumowiczow. Tak ze na pewno do sprawdzenia i przebudowania, te wygasajace progi tez juz do zamkniecia. Na pewno to odswiezymy, aczkolwiek oczywiscie to co jest i da rade zrealizowac to ogarniemy na biezaco! 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Perez napisał:


Powiem Ci szczerze, ze musze sie w to wgryzc, porozmawiamy tez redakcyjnie, ale ogolnie to co Ty sugerujesz i @Jontek80 ma sens, czyli cis pomiedzy 13 a 50. Plus tez przewija sie ten temat z ranga dla forumowiczow. Tak ze na pewno do sprawdzenia i przebudowania, te wygasajace progi tez juz do zamkniecia. Na pewno to odswiezymy, aczkolwiek oczywiscie to co jest i da rade zrealizowac to ogarniemy na biezaco! 

To czekam ze wsparciem na jakieś konkrety i ewentualne nowe progi.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Perez napisał:

Powiem Ci szczerze, ze musze sie w to wgryzc, porozmawiamy tez redakcyjnie, ale ogolnie to co Ty sugerujesz i @Jontek80 ma sens, czyli cis pomiedzy 13 a 50

25zł (taki sam jak cena szmatławca) bez jakichś większych fajerwerków i gitara gra.

Odnośnik do komentarza

Średnie wsparcie prawie 4 dyszki, czytelnicy nie żałują.

8 minut temu, LeifErikson napisał:

Teraz się zorientowałem że właśnie minęły 3 lata od startu. Ale ten czas zapieprza.

Ja prawie dwa lata wspierałem, ale już miałem dość ściem alkoholika:wujaszek:  no i ani razu nie wygrałem w losowaniu:sapek:

Odnośnik do komentarza

Akurat dobrze sie sklada, ze ruch w temacie, bo powoli odkurzamy nasz profil na Patronite. Ja sobie weryfikuje co tam zostalo z tych rzeczy opisanych, co mozemy robic, ale tez pytanie, na czym Wam najbardziej zalezy? Mamy chocby:

- Extreme Plus - dodatek ten 8-stronicowy - dostepny od progu 100 zl

- przecieki przed numerem 

- Extreme Box i Extreme Crap - to drugie raczej wytniemy/zastapimy

- wpis do Hall of Fame

- numery w PDF-ach - te pierwszy do weryfikacji co i jak, a te sprzed powiedzmy 10 lat i nowsze to na luzie

- numer zerowy tu jest szansa podzialac

- plakaty czy karty do gry - to raczej odpadnie lub w przypadku plakatow moze inne

- prenumeraty to oczywiscie wiadomo, ze dostepne czy to papier, czy pdf

- opcje wspoltworzenia pisma - tu na pewno sa opcje chocby z felietonem

- forum - pojawil sie pomysl czegos extra dla forumowiczow: osobna grupa, brak reklam (ale ze mnie biznesmen! - zapowiedzialem reklamy, zeby zaraz je moc wylaczyc Patronite’em! ;))


Redakcyjnie ten temat rowniez wjedzie do dyskusji, tak ze sugestie mile widziane. Czy moze ksiazki, czy wiecej gadzetow, promo na gry? 

 

 

Odnośnik do komentarza

Te spotkania to już dobry mem się zrobił, ale tak na serio to jakoś nie widzę żeby to mogło wypalić w regularnej formie. Jestem prawie pewien że ustalenie terminu byłoby nie lada wyzwaniem, bo w takiej grupie ludzi zawsze jest ktoś, komu nie pasuje, a uczestników też pewnie byłoby kilku na krzyż. A jeszcze takich którzy na serio by chcieli takk publicznie wejść w dyskusje to pewnie prawie nikogo. Więc moim zdaniem o tym to spokojnie można zapomnieć. :)

Odnośnik do komentarza

- Paczka z fantami dalbym od troche wyzszego progu, jesli ma zostac tylko ta jedna.

- przecieki były spoko

- numer zerowy chyba kto chciał to ma juz? Dla mnie bez sensu, ewentualnie jakiś jeden przyszły numer specjalny w gratisie? Ale to pewnie ból głowy przy organizacji.

-ranga premium, brak reklam, wiekszy limit reakcji na forum

-100zł za extreme plusa kurde troche drogo moim zdaniem

 

Miał być też ten album ze zdjęciami z historii pisma, umarł ten pomysł.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Perez napisał:

- Extreme Plus - dodatek ten 8-stronicowy - dostepny od progu 100 zl

Te 8 stron w druku to powinien być bonus dla prenumeratorów jako dodatkowy powód (oprócz niższej ceny) do prenumeraty. A jak nie to wrzucić w jakiś próg 50zł bo nie mam pojęcia jaki w tym momencie jest sens drukowania specjalnie tych parunastu/dziesięciu specjalnych egzemplarzy

29 minut temu, Perez napisał:

- prenumeraty to oczywiscie wiadomo, ze dostepne czy to papier, czy pdf

to też jakoś musi zostać ogarnięte bo w tym momencie lepiej jest raz wpłacić Patronite za 200zł niż brać prenumeratę a chyba nie chodzi o to żeby jeszcze dokładać

 

34 minuty temu, Perez napisał:

- opcje wspoltworzenia pisma - tu na pewno sa opcje chocby z felietonem

- forum - pojawil sie pomysl czegos extra dla forumowiczow

Nie wiem jakim cudem nie ma czegoś w stylu 'Q&A/pytanie do zgreda' w jakimś progu, tylko wtedy albo musiał by być jakiś temat na forum, albo podcast (bo stron w magazynie na randomowe pytania to raczej szkoda). Nawet mógł byś raz na miesiąc po prostu wrzucać całą listę pytań i odpowiedzi od redakcji

 

No i jeszcze jedna sugestia ale nie wiem czy jest ona wykonalna te wszelkie wstępniaki, felietony, przedłużanie prenumerat, nie dawać w wysokich progach które trzeba nieprzerwanie opłacać tylko w sumarycznych (nawet wyższych). Przykładowo jak ktoś w sumie wpłacił 1000zł może napisać '3 grosze' lub 'reckę od czytelnika' (np. przeznaczyć na coś takiego pół strony z listów) i bez względu czy zrobił to w ciągu dwóch miesięcy (2x500) czy 20.

I ja bym widział coś takiego:
10zł - przecieki + hall of fame + Q & A

20zł - to co wyżej + losowanie Extreme Boxa

50zł - dodatkowo najnowszy numer PE z drukowanym Extreme Plusem
100zł - coś ekstra, nie wiem jakieś złote literki w hall of fame + najnowszy dostępny numer specjalny

500zł - prenumerata na 6 miesięcy + coś mniejszego do magazynu (3 grosze, mini recka, wstępniak)


A dodatkowo progi sumaryczne i tak:
co 500zł - prenumerata na 6 miesięcy

co 1000zł - coś mniejszego do magazynu (3 grosze, mini recka, wstępniak)

co 2000zł - felieton do magazynu

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, łom napisał:

 

500zł - prenumerata na 6 miesięcy + coś mniejszego do magazynu (3 grosze, mini recka, wstępniak)


A dodatkowo progi sumaryczne i tak:
co 500zł - prenumerata na 6 miesięcy

 

 

 

Darmowe prenumerata za dodatkowe wsparcie dla pisma? To już wez ta prenumerate i mniej wpłacaj na patronite. Mam prenumerate plus patronite i nie widze w tym sensu. To już chętniej bym przyjął numery specjalne, skoro Perez ma w planach wydawać jeden na kwartał. No ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Shen napisał:

Miał być też ten album ze zdjęciami z historii pisma, umarł ten pomysł.

O, to to.

 

12 godzin temu, Perez napisał:


Nie da rady - umowmy sie, redakcja to same asy, co najwyzej @KOMODO jako praktykant to gdzies bardziej walet. To bylaby dziwna talia ;). 

To może zamiast kart do gry to takie kolekcjonerskie jak Pokemony, tylko że wszystkie z hologramem :kekw:

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, łom napisał:

500zł - prenumerata na 6 miesięcy + coś mniejszego do magazynu (3 grosze, mini recka, wstępniak)


A dodatkowo progi sumaryczne i tak:
co 500zł - prenumerata na 6 miesięcy

co 1000zł - coś mniejszego do magazynu (3 grosze, mini recka, wstępniak)

co 2000zł - felieton do magazynu

Jak Sciera zobaczy, ze teraz czytelnik za napisanie czegos dla pisma ma jeszcze zaplacic to ich tam wszystkich pogoni.

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej by zależało na:

-zielona ranga premium na forum, plus jakieś jeszcze profity (np. więcej plusikowania)

-przecieki

-HP dla Patronów 

-Felieton, 3 grosze i ZgrentGen albo zrobić osobny PatronGen :)

 

Piękny album o PE i karty do gry można odłożyć na kolejny jubileusz. Teraz wiadomo są ważniejsze sprawy.

 

Aha, i koniecznie zróbcie jakieś gadżety do sklepiku - koszulki, kubki, tego typu stuff. CDA od dawna ma takie gadżety.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Ja bym chodził w koszulce zrobionej z jako takim smakiem. Byleby to nie był jakiś badziewny materiał z nadrukiem w stylu na pierwszym planie Lara Croft celująca z pistoletów, obok niej tarza się po ziemi Nathan Drake, a zza ich pleców wyłania się ogromny Kirby albo Pikachu i gdzieś po środku oczojebny napis PSX EXTREME.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Damian14 napisał:

Ja bym chodził w koszulce zrobionej z jako takim smakiem. Byleby to nie był jakiś badziewny materiał z nadrukiem w stylu na pierwszym planie Lara Croft celująca z pistoletów, obok niej tarza się po ziemi Nathan Drake, a zza ich pleców wyłania się ogromny Kirby albo Pikachu i gdzieś po środku oczojebny napis PSX EXTREME.

Ja bym kupil taka gdzie jest tylko male logo samego PE.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...