Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.12.2022 o 09:38, janol napisał:

https://www.mediaexpert.pl/gaming/okulary-vr/gogle-vr-sony-playstation-vr2-horizon-call-of-the-mountain

Jakby co to szybką promka na preorder, 2999 zł za gogle i Horizon (digital).
Jest opcja zamówienie z płatnością przy odbiorze w sklepie, więc nie trzeba mrozić siana.

Anulowali mi to zamówienie właśnie bez podania przyczyny...

Odnośnik do komentarza

Te za 2700, lecą anulacje. 300 zł na sztuce, to było nie do przełknięcia dla tego sklepiku. Lepiej na reklamy wydać w tv haha.

@Moldar to była promka z ich kodem rabatowym i jak zawsze nie myśleli że tak można pokombinować.

E: @MichAelisteż anulowaniem zamówienie z pierwszego dnia przedsprzedaży, jak złożyłem to tańsze, ale to za 3000, mam na tą chwile aktywne.

Gogle wróciły do sprzedaży w me, także w cenie startowej możesz znowu zamówić.

Edytowane przez vip77
Odnośnik do komentarza

Mnie i kumpla też wydymali anulowali preorder zw 2999 z horizonem złamasy z me powód brak możliwości realizacji a na stronie było dostępne za 3200 oczywiscie. Wiec jest nas więcej. Już nic u nich nie wezme mam wybór albo mm, rtv albo neonet. Mam  tylko nadzieję że za taki wał jaki zrobili, te vr będą zalegały  i grzały ławę. Myślą że mogą wszystko a tak to my decydujemy portfelem gdzie kupić. Może jednostka to mało ale paru to już grupa. A jest nas dużo więcej . Pozdro

Edytowane przez dragonosi
Odnośnik do komentarza

To są skurwiele. Najbardziej mnie u nich irytuje i w MM też, że weźmiesz cos w preorderze, a oni potrafią obniżyć cenę jeszcze przed premiera, ale oczywiście tego z twojego zamówienia już nie modyfikują.

Pare razy tak miałem. Ich jedyna odpowiedz proszę se anulować i zamówić ponownie.

Raz się wkurwiłem, bo zużyłem kod rabatowy, który przy anulacji przepada i pytam kurew co to za preordery, że mi cene zmieniacie, a ja kod zużyłem - to musi pan reklamacje złożyć XD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Próbujemy kolejny raz gogle kupić taniej, tym razem na Neonet, za 2750 zł.

Skakałem po sklepach i tak się trafiło, może ci, się wywiążą z tego co oferują.

https://www.neonet.pl/okulary-vr/sony-ps-vr2-eas.html?utm_campaign=Konsole i gry&utm_content=Okulary VR&utm_term=375955&utm_source=ceneo.pl&utm_medium=cpc&ceneo_cid=044e2bc4-3aef-f6d1-6136-c599108240ea

E: można dac zapłać w sklepie przy odbiorze, także bez obaw.

E2: z grą też można taniej zamówić

https://www.neonet.pl/okulary-vr/sony-ps-vr2-horizon-call-of-the-mountain-bundle.html

Edytowane przez vip77
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...