Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Moldar napisał:

Jak tak człowiek ochłonie to cena na tle konkurencji nie jest taka zła, mamy kompletny produkt. Specyfikacja też wypada bardzo dobrze.



No ale jeden problem, to nie ma gier :lapka:

Cena dla gracza wydaje się wysoka ale jak widać na tle konkurencji jest naprawdę niska 

 

Spoiler

Zdjęcie

ZdjęcieZdjęcie

 

Ja zdecydowanie odpuszczam, mam psvr 1 i chyba nie powstania taka gra co by mnie przekonała. Nie wyobrażam sobie np. przez 50 godzin z hełmem na łbie ogrywać takiego skurima. Błędnik też nie pomaga. Mimo to bardzo dobrze wspomina np. Blood & Truth. Takie krótkie gry akcji to chyba najlepszy gatunek na vr.

Odnośnik do komentarza

Nie wyobrażasz sobie bo 1 vr Sony miał wiele problemów i ograniczeń natury technicznej.
Ja nie miałem problemów robić maratony 6 czy 8h w astro czy re7 i to jedne z najlepszych doświadczeń gamingowych ostatnich lat.
Ostatnio ogrywałem blair witch i visage.
Ta pierwsza ma wersję vr a ta 2 łatwo z portowac wręcz wydaje się robiona pod vr.
Z tym ze powiem szczerze że na vr to bałbym się w to grać.
Była taka gra robinson the journey, już wtedy to robiło momentami super wrażenie więc jak teraz sobię pomyśle o takim horizon to :O.
Ten nowy vr w końcu zapewni komfortowe granie.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, dragonosi napisał:

Preorder  zamówiony z tego co widziałem na stronach w sklepach za Odrą to ps vr z horyzonem jest z voucherem więc wziąłem bez gry  z ładowarką

Tak się właśnie zastanawiałem, czy to będzie tylko kod na grę, ale w dzisiejszych czasach można się tego często spodziewać.

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...