Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

No ja chyba „zaryzykuje” i nie wezmę preordera. Postaram się nabyć tak jak VR1 czy inne gadżety. Poczuję mocno ochotę + rodzinny wypad do marketu po tygodniowe zakupy, szybkie odbicie do MM czy innego ME, zabranie z półki  i powrót do domu z nowym, pachnącym sprzętem oraz testowanko przez weekend…

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

No ja chyba „zaryzykuje” i nie wezmę preordera. Postaram się nabyć tak jak VR1 czy inne gadżety. Poczuję mocno ochotę + rodzinny wypad do marketu po tygodniowe zakupy, szybkie odbicie do MM czy innego ME, zabranie z półki  i powrót do domu z nowym, pachnącym sprzętem oraz testowanko przez weekend…

Pierwsze wrażenia redaktora z ppe.

https://www.ppe.pl/publicystyka/312876/testowalismy-okulary-playstation-vr2-i-gralismy-w-nowa-czesc-horizon-sprawdzcie-nasze-wrazenia.html

Może zmienisz zdanie do czasu premiery;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam biore day one, ze względu na to ze jedynki mnie ominęły zupełnie, bo

a) miałem wazniejsze wydatki

b) Nie miałem ps4 pro, a wolałem na tym zagrać.

 

Dla mnie to będzie sprzęt jak Eyetoy żeby pobawić się na imprezie. Na start Horizon i Gt7 to aż nadto, a popierdółki jakieś wyjdą.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, vip77 napisał:

Tylko z tą różnicą że preordery na piątkę poszły w trzy dni i się już nie pojawiły.

Tutaj wiszą od połowy listopada w sklepach, także na chłopski rozum nie powinno zabraknąć.

Trzeba by kogoś z zagranicy zapytać jak u nich jest na tą chwilę. @MEVEK?

Ja sie nie rozgladam specjalnie za goglami ale wyglada na to ze je mozna normalnie wyrwac w GS. Czy to w sklepie czy na necie. Caly proces preorderowy normalnie smiaga. Wydaje sie ze wszystko jest tip top.  Cholewka... moze by tak wziac na handel z jedna paczke i przygladac sie cenie :P

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No powiem Wam, że jaram się troszeczkę.

„W GT Sport na oryginalnym PSVR mogłem grać tylko przez kilka minut bez uczucia choroby lokomocyjnej i miałem poważne obawy, że tak może być nadal. Na szczęście z radością donoszę, że nie było tak w przypadku GT7 i PSVR2. Jak wspomniałem wcześniej, grałem w grę przez prawie godzinę i czułem się zupełnie dobrze. Tylko w jednym przypadku czułem się trochę nieswojo, jadąc po Road Atlanta w samochodzie Gr. 3, ale uczucie to zniknęło, gdy tylko spróbowałem czegoś innego”.

 

https://youtu.be/fpnvFGObiKQ

https://youtu.be/S9YZxGwHfrQ

 

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko gierki pudełkowe na VR to nie jest super wygodne rozwiązanie. Jednak sesje z okularami na głowie są dosyć krótkie, czasami chce się sprawdzić kilka gier. Tak jak z Fifą, lepiej mieć cyfrę, zawsze jak najdzie ochota na jeden mecz to nie trzeba zmieniać płyt. Wiem, że to problemy 1 świata, żeby ruszyć dupsko i zmienić płytę, ale jednak przy VR lepsza cyfra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...