Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie wiem, a samo studio robi sobie zły PR, celowo nawiązując w marketingu do SH (I mean, ich twitterowy baner, low hanging fruit), to studio istnieje od 2015 roku, założyciel studia działał w holenderskiej inicjatywie wspomagającej indie devów.

Rozumiem, że osoby, które w to wierzą, muszą wierzyć, że Kojima w 2014 zaczął działać na holenderskiej scenie indie, zarejestrował działalność w Holandii, w międzyczasie pracując nad DS, a to wszystko po to, aby zapowiedzieć Silent Hill, IP, które nie należy do niego, w 2021, 7 lat infiltracji holenderskiej sceny gamedevowej.


:kojima:

  • Plusik 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza

Większość indie devów nie ma siły przerobowej na multiplatformową produkcję, chyba tylko najbardziej uznane teamy mogą liczyć na $$, a to i tak objawia się głównie... marketingiem (chyba, że podpisujesz umowę wydawniczą, no ale wtedy gierka już nie jest indie :v)

To plus dostępność dev-kitów, kontakty z regionalnymi działami i masa innych mniejszych spraw. Ja to czasami mam wrażenie, że niektórzy myślą, że większość takich umów wygląda tak: przychodzi sam Ryan albo Spencer, z cygarem w japie, walizką dolarów i mówi: wojna, wojna nigdy się nie zmienia. Następnie przekazuje walizkę i dopisuje w Wordzie kolejny tytuł w List Wars.

Odnośnik do komentarza

https://www.reddit.com/r/TheBlueBoxConspiracy/

https://www.playstationlifestyle.net/2021/06/16/blue-box-game-studios-abandoned-kojima-silent-hill/

:popcorn:

 

Ciekawe co gracze jeszcze wymyślą w ciągu 24h, ale developer robi to chyba specjalnie. Akcja marketingowa im się udała, gorzej będzie jak już grę ujawnią i będzie rozczarowanko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to faktycznie jakaś grubsza akcja marketingowa SH to chylę czoła, ale ku,rwa przecież o tym remake'u (oczywiście obok remake'u MGSa na PS) słyszę od lat, a to że zajmuje się nim Bluepoint, a to Team Japan (aha :dynia: ), a teraz Kojima. Finał tej akcji będzie jedynie taki, że sobie holendrzy narobią szumu wokół swojej gry. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
58 minutes ago, Hendrix said:

Większość indie devów nie ma siły przerobowej na multiplatformową produkcję, chyba tylko najbardziej uznane teamy mogą liczyć na $$, a to i tak objawia się głównie... marketingiem (chyba, że podpisujesz umowę wydawniczą, no ale wtedy gierka już nie jest indie :v)

To plus dostępność dev-kitów, kontakty z regionalnymi działami i masa innych mniejszych spraw. Ja to czasami mam wrażenie, że niektórzy myślą, że większość takich umów wygląda tak: przychodzi sam Ryan albo Spencer, z cygarem w japie, walizką dolarów i mówi: wojna, wojna nigdy się nie zmienia. Następnie przekazuje walizkę i dopisuje w Wordzie kolejny tytuł w List Wars.

Okej, ale większość indie gierek to multiplatformy.

Odnośnik do komentarza

Ładne podsumowanko.

Cytat

I think i (might be) a believer. There are several points that hint towards Abandoned being Silent hill and Blue Box Studios being actually a studio opend by Kojima. I've tried to compile all the ones i could find for the moment:
 

https://www.neogaf.com/threads/s______l-for-ps5-to-be-revealed-soon.1610519/post-263934645

4H7j5EY.png

Powtarzam się, ale ten wątek na gafie to istne złoto :banderas:

Ależ to pięknie jebnie, jak pokażą już tą grę, ale hajp na forach jest kosmiczny i porzy okazji fajna zabawa. Marketingowcy już liczą ile dostaną podwyżki. :kaz:

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

 



Od tego tweeta, potem już poszła lawina z powiązywaniem różnych rzeczy do twittów Kojimy itp itd etc no i w kilkanaście godzin już mamy calą teorię spiskową, w którą wierzy masa.
Mnie najbardziej przekonuje, że coś jest nie tak, jest to, że ta gra dostaje dedykowaną apke do oglądania trailerów. Trochę to dziwne biorąc pod uwagę, że to jakiś BlueBox Game Studio, które prawie nie istnieje nigdzie xDD Nie mają zarejestrowanego trademarku żadnego mimo tego, że trailer twierdzi inaczej. Już sam gadam jak pojep xD no ale dopadło mnie trochę, że może to jakaś niespodzianka :D

Już dochodzi do tego
:image.png.e52b6dcad853a7280995446d39e07767.png

xD
 

Edytowane przez cotek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...