Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

"He just DMed me asking to help promote his game.... I, as the Dorito Pope who has been in this industry for decades, knowing all the red tape and legal processes, etc., just instantly agreed to tell you all to STAY TUNED TO MY TWITTER, without doing any due diligence, hell, we are even on first named basis, HASAN, said so freely as if everyone knows that BBGameStudios guy, oh yeah, HASAN, so comfortably flowed off my tongue, anywhoooo, I just agreed to him, because he just sent me a DM a little bit ago asking now... this totally wasn't in the works for several months, years... I normally always do things off the cuff and at a whims notice, spontaneously... STAY TUNED!"

 

:kojima:

 

Hasan, Lieutenant of the Hideo Family, Kojima Clan.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Myślę, że żadne studio by się na taki trolling nie zdobylo:newell: 

 

W jednym z wywiadów hulst wspominał o kojimie i from software obok tych pewniaków co już potwierdzili. FS też niejako się już potwierdziło bo sony nawiązało ścisła współpracę na różnych polach z właścicielem FS czyli kadokawa

 

https://amp.reddit.com/r/playstation/comments/lcwz4x/big_news_sony_forms_alliance_with_kadokawa_from/

Screenshot_20210617-225848_Chrome.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

From Software podobno pracuje nam nowym projektem Velvet Vail:



Gdzieś niby było, że nowa Castlevania ma być w stylu Bloodborne'a. Chyba, w któryś linkach powyżej. Kumacie to? Toż to by było GOTG na dzień dobry.

Swoją drogą fajne jazdy. Można się coś pomyśleć spekulować, pośmiać się, a nie całą grę zobaczyć nim w ogóle będzie miała premierę.


Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hal Emmerich napisał:

Geoff Keighley, przyjaciel Kojimy, wypowiada się o potężnym devie, Hasanie Kahramanie. Nie jestem ekspertem, ale wygląda na kogoś kto próbuje powstrzymać się od śmiechu. Specjaliści od mowy ciała, do dzieła!:kojima:

 

 

 
 
Interesujące, Geoff pomoże też Hasanowi przy ujawnieniu gry. Plot thickens.

 

Po tym filmiku. 

Abandoned = Kojima

 

41 minut temu, Patricko napisał:

Jedyne co mnie tu zastanawia, to że Konami jednak nie sprzedało marki? Ewentualnie jakiś deal, że mają prawa do merchandise'u, a Sony może robić gry? Bo w to, że Hideo pracuje z Konami akurat nie uwierzę.

Plotka z reddita mówiła, że Sony chce się w jakiś sposób dogadać z Konami jeśli chodzi o MGS, SH i Castelvanie. Marki i tak od jakiegoś czasu były martwe, jeżeli Sony zaproponowało dobre warunki, to kto wie. 

 

Podchodziłem do tej całej akcji z Abandondem dość sceptycznie, ale na chwilę obecną, zwłaszcza po tym filmie z Geoffy... Jescze ten trailer Death Stranding, jedną wielką kalką MGS. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hal Emmerich napisał:

Geoff Keighley, przyjaciel Kojimy, wypowiada się o potężnym devie, Hasanie Kahramanie. Nie jestem ekspertem, ale wygląda na kogoś kto próbuje powstrzymać się od śmiechu. Specjaliści od mowy ciała, do dzieła!:kojima:

 

 

 
 
Interesujące, Geoff pomoże też Hasanowi przy ujawnieniu gry. Plot thickens.

 

Ta sama zagrywka. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...