Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, ASX napisał:

myśle że sporo osób może się mocno zawieść, 

zwłaszcza że sami twórcy to zdementowali  

 

23 minuty temu, 20inchDT napisał:

Pozwól im marzyć, niech maja swoje oczekiwania :dafuq:

No jedni oczekują/nakręcają na battlefielda/far cry day one w game pass a drudzy aby gowniany indyk był przykrywką i okazał się silent hillem lub jakimś projektem kojimy :dafuq:

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, ASX napisał:

myśle że sporo osób może się mocno zawieść, 

zwłaszcza że sami twórcy to zdementowali  

Coś mi to przypomina. 

 

1 godzinę temu, Square napisał:

Od czego się zaczęło to powiązanie z SH i Kojimą?

Wszystko ładnie opisane. 

https://www.neogaf.com/threads/s______l-for-ps5-to-be-revealed-soon.1610519/post-263934645

Odnośnik do komentarza

Pojebane to wszystko. :D

 

I niby gra takiej firmy Krzak była promowana na blogu Playstation, dostanie dedykowaną apkę na PS5 do oglądania zwiastunów, a przy tym wszystkim w produkcji pomaga im 7 zewnętrznych studiów? Nawet jeśli żaden Kojima z tego nie będzie, to muszą to być wyjątkowo utalentowani twórcy że tak Playstation się nimi zainteresowało.

 

:kojima:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, łom napisał:

Nie wiem czy wiecie ale Guerrilla Games pochodzi z Holandii, być może Kojima już wcześniej miał plan na zawiązanie współpracy z Sony, wykorzystanie Decimy od GG i przy okazji wizyty w Holandii coś pokombinował. Przypominam że MGS 5 reklamował jako Moby Dick Studios xd

tweet z 2016r,

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A teraz wyobraźcie sobie, że następuje wielkie ujawnienie, wskakuje tytuł Silent Hill, pojawia się Kojima i mówi, że to efekt współpracy z Microsoftem i "please be excited" kiedy gra wleci do Game Passa w 2022 roku. Wszystko na kanale Playstation.

 

Zagra na nas jak na skrzypcach.

 

e0b.gif

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jest też to, że studio nazywa się Blue Box Studios, w liczbie mnogiej, a nie Blue Box Studio. Taki mały, niezależny zespół, o którym nikt nigdy wcześniej nie słyszał oraz który nigdy nie wydał wcześniej żadnej większej gry i już doczekał się kilku studiów?

 

 

Untitled-9.png

 

 

Szczerze, to od kiedy w kwietniu zobaczyłem na kanale PlayStation ten zwiastun Abandoned, to całość wydała mi się mocno dziwna i zastanawiająca. Nieznany dev, wsparcie Sony w stworzeniu ekskluzywnego, nextgenowego tytułu na PS5, notka na blogu PlayStation od faceta, o którym nikt wcześniej nie słyszał - a tymczasem sam trailer pokazywał strasznie surową, mocno niedopracowaną technicznie grę (ten framerate), a nawet nie grę a zlepek ujęć środowiska. Wyglądało to jak coś, co mogłoby zostać na szybko sklejone z jakiś assetów dostępnych w Unrealu czy jakimś innym silniku. I jeszcze ten voice over opowiadający o społeczności fanatyków religijnych...

 

Nie wiem, czy koniec końców ta gra ostatecznie okaże się nowym tytułem Kojimy, powrotem Silent Hilla, trollingiem chcącego zyskać spory rozgłos niewielkiego zespołu, czy Bóg wiem czym jeszcze. Jednak mam sporą zabawę czytając te wątki na reddit, reseterze i neogafie.

 

Hasan Kahraman? Zawsze szanowałem.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Wczoraj jeszcze napisali, że ten teaser wcale nie pokazywał gry. Pochwalili się też, że zatrudnili topowych voice actorów (bez wymieniania nazwisk), mimo że w tym kwietniowym materiale brzmiało to, jak to jeden z komentarzy na YT trafnie określił:

That voiceover sounds like a free Kindle book with 2 reviews.
 
 
c7d6e7e3-165c-4252-80b7-54e6436fd95f_480
Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...