Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

A tak brzmi opis zwiastuna na oficjalnym kanale PlayStation:

 

Cytat

Abandoned is an cinematic horror survival shooter that emulates realistic survival in first person perspective set in an massive detailed open world environment. While we don’t want to go through the full gameplay details just yet, we wanted to give you a glimpse of what you can expect. The gameplay video will be available soon. In the mean time, we released an announcement teaser for Abandoned which you can also download on your PS5 soon to experience the high quality environment realtime on your PS5 console.

 

 
Nie jest to wrzucone w żaden cytat, nie jest wspomniane, że są to słowa kogoś z Blue Box, nie ma żadnego autora opisu. Tymczasem jest tam mowa że nie chcą jeszcze zagłębiać się w detale rozgrywki, że chcą jedynie dać przedsmak tego, co możemy oczekiwać oraz że opublikowali póki co jedynie ten teaser. Ale kto nie chce się zagłębiać? Kto dał przedsmak i wrzucił teaser? Ani słowa o Blue Box ani autorze tych słów z tego studia. Całość ujęta tak, jakby to PlayStation było autorem tego opisu. 
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Hal Emmerich napisał:

 

 

Nie wiem, czy koniec końców ta gra ostatecznie okaże się nowym tytułem Kojimy, powrotem Silent Hilla, trollingiem chcącego zyskać spory rozgłos niewielkiego zespołu, czy Bóg wiem czym jeszcze. Jednak mam sporą zabawę czytając te wątki na reddit, reseterze i neogafie.

 

Hasan Kahraman? Zawsze szanowałem.

To jest w tym wszystkim najlepsze, czuć dużą ekscytacje, ludzie węszą i szukają. Niektóre znaleziska są śmieszne (min. ten poniżej), ale napędzają cały ten hajp train. Przeglądać każde zdjęcie Kojima Productions i analizować? Czemu nie.

 

 

 

zbliżenie

ER3XgcwWAAA5nLL?format=png&name=small

latest?cb=20110416221340

:dynia:

 

Haha, i tak to się kręci, ale ta cała sytuacja, to takie typowe Kojimowskie zagrywki, że jak wyjdzie z tego gra, która nie ma nic wspólnego z Hideo, to czapki z głów dla ludzi z BBS, jeżeli takie studio istnieje ;)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę, że lawina ruszyła xd

Sam nie wiem co o tym myśleć, więc staram się nie myśleć na ten temat za dużo. Ale to w jakiś sposób zadziwiające, że Kojima + Silent Hill wywołuje wśród graczy taką cieczkę i aktywuje detektywistyczną żyłkę. Urocze.

I tym większe będzie ewentualne rozczarowanie xd

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to po prostu naciagana teoria wyglodnialych graczy, cos jak przy GTA6 gdzie pierdniecie insajdera czy 10 letni tweet ma byc dowodem na cos tam. Jezeli to jest jakims cudem powiazane z Kojima to na bank nie jest Silent Hill. To za duza marka zeby robic takie akcje bocznymi drzwami o czym uslyszy garstka zapalencow na roznych forach. Wrzuciliby tweeta z logo gry i mieli miliony odslon raz dwa.

 

@YETI ten trailer to oficjalka? Bo kanal ma 19 subow :shieeet:

Odnośnik do komentarza

Zwykle można ustalić kto odpowiada za dany tytuł i wyszukać chociaż kilku devów na social media. Tutaj nic takiego nie zauważyłem. Spodziewałbym się też przynajmniej, że CEO czy inna twarz studia wyjdzie przed szereg i zacznie hajpować tytuł, jak mieliśmy to np. na pierwszej zapowiedzi Keny.

 

Jeśli na koniec dostaniemy jakiegoś kupsztala pokroju Life of Black Tiger, to współczuję wszystkim którzy nad tym pracują i pozwolili żeby poziom ekscytacji sięgnął tak wysoko. :reggie:

 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bigby napisał:

Zwykle można ustalić kto odpowiada za dany tytuł i wyszukać chociaż kilku devów na social media. Tutaj nic takiego nie zauważyłem. Spodziewałbym się też przynajmniej, że CEO czy inna twarz studia wyjdzie przed szereg i zacznie hajpować tytuł, jak mieliśmy to np. na pierwszej zapowiedzi Keny.

 

Jeśli na koniec dostaniemy jakiegoś kupsztala pokroju Life of Black Tiger, to współczuję wszystkim którzy nad tym pracują i pozwolili żeby poziom ekscytacji sięgnął tak wysoko. :reggie:

 

 

Możliwe że po zobaczeniu jakiego piwa nawarzyli ze swoim dwugodzinnym walking simulatorem, zdecydowali pobrać kredyty, zatrudnić Kojimę, i zresetować projekt, stąd pytanie czy ma być fpp czy tpp i nawiązywanie do twittów sprzed roku :D

Odnośnik do komentarza

A na NeoGafie/Reddecie ludzie się już wzajemnie oskarżają o pracę dla Kojimy albo bycie samym Kojimą we własnej osobie.  ;)

 

Coś tu się ewidentnie odpier.dala i z pewnością jest zajebiście niezdrowe, ale jak pociąg rusza, to trzeba wskakiwać. :fsg:

Edytowane przez Cedric
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, cotek napisał:

 



dwie gry można wyszukać tylko na PS5 PSSTORE

I bądź tu mądry i odpowiedź, o co tu chodzi. 

 

4 minuty temu, Cedric napisał:

A na NeoGafie/Reddecie ludzie się już wzajemnie oskarżają o pracę dla Kojimy albo bycie samym Kojimą we własnej osobie.  ;)

 

Coś tu się ewidentnie odpier.dala i z pewnością jest zajebiście niezdrowe, ale jak pociąg rusza, to trzeba wskakiwać. :fsg:

Ale będą dopy pękały, jak okaże się, że ten tytuł nie nic wspólnego z Kojimą. Poza tym, wówczas tylko współczuć developerowi. 

Odnośnik do komentarza

Geoff Keighley, przyjaciel Kojimy, wypowiada się o potężnym devie, Hasanie Kahramanie. Nie jestem ekspertem, ale wygląda na kogoś kto próbuje powstrzymać się od śmiechu. Specjaliści od mowy ciała, do dzieła!:kojima:

 

 

 
 
Interesujące, Geoff pomoże też Hasanowi przy ujawnieniu gry. Plot thickens.

 

Edytowane przez Hal Emmerich
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.