Skocz do zawartości

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam wiem co na myśli ma @ogqozo i nie wiem dlaczego się czepiacie. Tych obrazów nie powinno się puszczać masowo, a to, że masy to oglądały to jedynie efekt nieświadomości i "co ja pacze?". Zanim się ktokolwiek tam zorientował, że nie powinni, to już poszło w świat.

A Jarek po prostu nie poleca tych fragmentów oglądać w pełni świadomości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kmiot napisał:

Tych obrazów nie powinno się puszczać masowo, a to, że masy to oglądały to jedynie efekt nieświadomości i "co ja pacze?". Zanim się ktokolwiek tam zorientował, że nie powinni, to już poszło w świat.

Ja wszedlem do pokoju i widze jak typ lezy na brzuchu z otwartymi oczami a obok koledzy i go cuca. Nie wiedzialem co sie stalo, a ze mecz zaczal sie ostro to juz w glowie obraz, ze za chwile na powtorce pokaza jak typ upada po wyskoku do glowki na kark. Az mi sie rece spocily. Ale de facto nie bylo powtorki. Pokazywali tylko to co sie dzialo dalej przy reanimacji i moja opinie o tym dalem wyzej. Nawet to jak druzyna go zaslonila i eskortowala bylo warte pokazania (warte w sensie, ze jak juz pokazywali to taki widok byl krzepiacy, bo to czy powinni zrobic off czy nie to moim zdaniem osobny temat, w ktorym forumek by naje.bal 100 stron i 100x bysmy sie powyzywali. Jak zawsze).

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Colin napisał:

jakimś patotrollem się triggerujesz? pierwszy dzień w internetach? bycz pliz.

 

No, triggeruję się i wiem kto to jest i co za debil, w sumie chuj mu na mordę i tyle, bo ma bardzo duży zasięg. Chodzi mi o to, żeby w końcu pizda zdechła w jakimś rowie. Patusów to ja mogę i do lawy wpierdalać, bo nic nie reprezentują sobą.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jest sens cokolwiek pisac o tym zdarzeniu do czasu oficjalnych informacji co, jak i dlaczego. Zawal to zawal.  Moglo sie skonczyc jak z Foe a moglo jak z Casillasem. Szkoda chlopa. Oby doszedl do siebie. Przyczyn moze byc mnostwo. Poczekajmy. Szkoda tez danii bo wygladala naprawde niezle. Ciezko moze byc w nastepnych spotkaniach. A moze to ich zmotywuje bo beda grac dla Christiana? W kazdym razie trzymam kciuki ze wszystko skonczy sie bez wiekszego uszczerbku na zdrowiu. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mejm napisał:

Ja wszedlem do pokoju i widze jak typ lezy na brzuchu z otwartymi oczami a obok koledzy i go cuca. Nie wiedzialem co sie stalo, a ze mecz zaczal sie ostro to juz w glowie obraz, ze za chwile na powtorce pokaza jak typ upada po wyskoku do glowki na kark. Az mi sie rece spocily. Ale de facto nie bylo powtorki. Pokazywali tylko to co sie dzialo dalej przy reanimacji i moja opinie o tym dalem wyzej. Nawet to jak druzyna go zaslonila i eskortowala bylo warte pokazania (warte w sensie, ze jak juz pokazywali to taki widok byl krzepiacy, bo to czy powinni zrobic off czy nie to moim zdaniem osobny temat, w ktorym forumek by naje.bal 100 stron i 100x bysmy sie powyzywali. Jak zawsze).

No fakt faktem, że trochę się tam też w realizatorce pogubili i najwidoczniej nie wiedzieli czy pokazywać, czy raczej nie. Nie zakładam złych zamiarów, tylko zagubienie i nieświadomość. Nie chce mi się wierzyć, by ktoś tam w realizatorce nakazał "pokaż jak go reanimują, tylko znajdź dobre ujęcie".

 

W sumie mając świadomość, że Ericsen już stabilny to obejrzałbym wieczorny mecz, aby zacząć zacierać pamięć o tym momencie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...