Skocz do zawartości

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

45 minut temu, Faka napisał:

A tak zapytam, czy ten stary Szczęsny dalej na kosie ze swoim młodym jest, czy w końcu się pogodzili? Mam nadzieję, że forumek coś wie na ten temat :nosacz3:

Kilka miesięcy temu oglądałem jakiś wywiad z Wojtkiem przeprowadzony w Turynie (nie pamiętam źródła). W skrócie kosy już pomiędzy nimi nie ma, i Wojtek ma nadzieję na odbudowę relacji między nim.Przy okazji zdecydowanie zaznaczył,że kroki ku pojednaniu uczyni dopiero po zakończeniu profesjonalnej kariery.

Odnośnik do komentarza

4 mecze i 1pkt bedzie :kaz: Natomiast jako ze wytypowalem Danie na wice to w swietle przykrych wydarzen czekam na dopisanie 50pkt jako zadoscuczynienie tak jak sie umawialismy Bartg, przelew bedzie w poniedzialek

 

 

Rosja kolejna druzyna ktora bilet na euro wygrala chyba w czipsach. No nie wiem, na mundialu u nich to chyba jakies strzykaweczki byly grane. Moze jutro angole dadza do pieca

Odnośnik do komentarza

Ktoś jednak typował :sapek:

 

W dniu 10.06.2021 o 19:42, Tokar napisał:

Turcja - Włochy 0:2
Walia - Szwajcaria 1:1
Dania - Finlandia 3:0
Belgia - Rosja 1:1
Anglia - Chorwacja 2:0
Austria - Macedonia 0:1
Holandia - Ukraina 1:1
Szkocja - Czechy 0:0
Polska - Słowacja 1:0
Hiszpania - Szwecja 2:1
Węgry - Portugalia 0:2
Francja - Niemcy 2:2

 

Mistrz: Włochy
Wicemistrz: Portugalia
Król strzelców: Griezmann

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, schabek napisał:

Rosja kolejna druzyna ktora bilet na euro wygrala chyba w czipsach. No nie wiem, na mundialu u nich to chyba jakies strzykaweczki byly grane. 

 

Chyba mdr. Rosja jest w sumie cały czas zawieszona za doping, była zawieszona 3 lata, potem ją odwiesli kompletnie bez dobrego powodu, teraz znowu jest zawieszona na Mundial 2022 (raczej będą grać, o ile oczywiście awansują, ale chyba bez nazwy, flagi, hymnu itp.). Biorąc pod uwagę, jak "skrupulatne" są te organy, to niezłe osiągnięcie, ale oczywistość rosyjskich wałów, i tego że rząd je w pełni wspiera, bywa dość bezczelna.

 

 

 

A Belgia to nie bez powodu faworyt nr 2, żadna ekipa narodowa na świecie nie gra tak dobrze tak regularnie, jak oni. Fakt, że dwóch najlepszych piłkarzy dzisiaj nie było w jedenastce, ale ta życiowa forma Lukaku, mhm. Koleś w Interze wskoczył na najwyższy level i może na Euro też to pokaże. 

 

Odnośnik do komentarza
14 hours ago, Bartg said:

W sensie ze po minucie powinna juz karetka stać i czekac, a ci go powoli na noszach wywozili

Trzy grosze ode mnie.

 

W sytuacji jak ta, najwazniejszy jest nieprzerwany masaz serca. Wszystko czego potrzebowali medycy bylo zapewne w ich torbach + AED, ktorego uzywali, co widac na nagraniach. Transport do karetki, nie zmienilby wiele a tylko przeszkodzil. Ich jedyna wg mnie opcja byla reanimacja az do skutku, czy to do momentu przywrocenia funkcji zyciowych, czy tez stwierdzenia zgonu. W momencie gdy Eriiksen byl juz przytomny, mozna bylo go powoli przetransportowac, co tez sie stalo.

Generalnie pisze to tylko po to, bo ludzie maja troszke nierealne oczekiwania jak takie sytuacje sa administrowane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...