Skocz do zawartości

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, ogqozo napisał:

Jakby kogoś to nurtowało, to polecam nie oglądać wideo z tej sytuacji. Niestety jakoś to szło w transmisji dopóki piłkarze go nie zasłonili całkowicie. Wierzcie, że kamery masowej TV nie powinny być w takim miejscu w takim momencie.

 

A gdzie maja byc kamery? Mecz pilki noznej, najwazniejszy turniej na kontynencie. Tak od 30 lat te wydarzenia nagrywa kilkadziesiat kamer i nagle mieli przewidziec tragedie? Przestan fantazjowac

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ogqozo napisał:

Tak, ale nagle stało się to, że zaczęliśmy oglądać na żywo masowo reanimację prawdziwego człowieka. Powiem tyle na powyższe posty, że jego oczy pozostały otwarte. Jeśli ktoś nie oglądał, to polecam nie oglądać, myślę, że się nie powinno.

 

 

Bez kitu, drugi raz tego nie chcę oglądać. Za pierwszym razem jeszcze nie wiedziałem na co patrzę, ale ten obraz zostanie ze mną na długo. Nawet moment zasłabnięcia jest straszny (znając jego konsekwencje), a co dopiero ta reanimacja.

Nadchodzą pozytywne informacje o stanie Ericssena, mam nadzieję, że nikt sobie z tego żartów nie robi i są prawdziwe.

Ogólnie jestem w ogromnym szoku.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schabek napisał:

 

A gdzie maja byc kamery? Mecz pilki noznej, najwazniejszy turniej na kontynencie. Tak od 30 lat te wydarzenia nagrywa kilkadziesiat kamer i nagle mieli przewidziec tragedie? Przestan fantazjowac

 

Oczywiście nie przewidzieć i to chyba jasne, jak to się stało. Napisałem tyle, że nagle, niespodziewanie, nieprzewidzianie, doszło jednakże do sytuacji, gdy kamery kręcą i nadają sytuację, którą chyba prawie każdy kto widział, po fakcie, powie, że nie powinni.

Głównie mówię to jako info dla ludzi, którzy chcieliby teraz znaleźć i włączyć nagranie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Blaise napisał:

Eriksen nie zagrał w tym sezonie nawet 30 meczów, więc teoria o jakimś przemęczeniu, nawet biorąc pod uwagę, że rzeźnik pintus go trenuje, chyba przesadzona. Tym gorzej, że to moze byc ukryta wada serca i koniec z piłką.  Nawet nie chcę myśleć,  ze coś gorszego moze sie stać.

Nie zmienia to faktu, ze to powinien być sygnal, by zaczac glosno mówić o zmniejszeniu liczby spotkań, albo kazac grubym kur.wom z uefy i fify biegać przez 90 minut 60 razy w ciagu 8 miesięcy, jak tacy mądrzy. 

Czytałem gdzieś, że ma Crohna? Jeśli to prawda, to przemeczenie wchodzi w gre jeśli miał nawrót choroby.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bartg napisał:

Widać jaki poziom tvp, bbc faktycznie puscilo jakis randomowy program,a tu ktos z reżyserki kazał gadac cokolwiek bo wszyscy ogladaja, zabrakoo jeszcze norbiego i jakimowicza

 

No, ale tam się nie ma co dziwić, kurwizja już tak ma i niestety, poziom mają spierdolony pod każdym względem na każdy temat, nieważne, czy to jest piłka nożna, czy kurwa kuchnia. I ja staram się oglądać mecze gdzie indziej, aby to nie było zjebane TVP, bo nie chcę tym zjebom nabijać oglądalności i hajsu.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ogqozo napisał:

 

Oczywiście nie przewidzieć i to chyba jasne, jak to się stało. Napisałem tyle, że nagle, niespodziewanie, nieprzewidzianie, doszło jednakże do sytuacji, gdy kamery kręcą i nadają sytuację, którą chyba prawie każdy kto widział, po fakcie, powie, że nie powinni.

Głównie mówię to jako info dla ludzi, którzy chcieliby teraz znaleźć i włączyć nagranie. 

 

 

 

oczywiście powinni wcisnąć off na kamerach jak tylko piłkarz upada, tak profilaktycznie, a jeżeli mecz rozgrywany jest wieczorem, to jeszcze oświetlenie na stadionie wyłączyć

weź się rozpędź, a ściana sama się znajdzie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...