Skocz do zawartości

PSX Extreme 285


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już mówimy o felietonach,to przyznam,że w ogóle ich nie czytam.Po pierwsze:nie wnoszą prawie żadnej ciekawej ani ważnej specjalnie treści,po drugie:w większości są pisane z perspektywy takiej,że temat w nim zawarty interesuje wyłącznie osobę,która napisała felieton,mało kiedy zdarzało się,że dany tekst i temat w nim zawarty był na tyle ciekawy,że złapałem ,, zajawkę" i drążyłem go dalej.

 

Pomijając już temat felietonów zaskakująco czytało mi się playtest odświeżonego Diablo,zresztą wszystkie teksty M@jka  fajnie się czyta i nawet mnie on zainteresował(czyli czlowieka ,który w RTS gra bardzo rzadko )także artykuł i giełdzie Kroolika był bardzo rzeczowy i choć przypominał mi przedłużenie Graczpospolity ,to wszystko czytało się dobrze.

Numer przeczytany,z niecierpliwością czekam na następny.

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Przemovsky27 napisał:

Jeśli już mówimy o felietonach,to przyznam,że w ogóle ich nie czytam.Po pierwsze:nie wnoszą prawie żadnej ciekawej ani ważnej specjalnie treści,po drugie:w większości są pisane z perspektywy takiej,że temat w nim zawarty interesuje wyłącznie osobę,która napisała felieton,mało kiedy zdarzało się,że dany tekst i temat w nim zawarty był na tyle ciekawy,że złapałem ,, zajawkę" i drążyłem go dalej.

 

Walkiewicza warto poczytać dla samego stylu. Tak włada piórem, że nawet jak temat mnie nie interere, to czytam z przyjemnością. Aczkolwiek wiem, że niektórych ten styl drażni. 

 

Niepopularna opinia, ale felietony Marcellusa również lubię, bo porusza zazwyczaj ciekawe, nieoczywiste tematy, luźno albo w ogóle niezwiazane z grami. Za to najczęściej chyba pomijam Zaxa, bo zupełnie nie grzeją mnie gry, o których pisze.

Edytowane przez LeifErikson
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Przemovsky27 napisał:

Jeśli już mówimy o felietonach,to przyznam,że w ogóle ich nie czytam.Po pierwsze:nie wnoszą prawie żadnej ciekawej ani ważnej specjalnie treści,po drugie:w większości są pisane z perspektywy takiej,że temat w nim zawarty interesuje wyłącznie osobę,która napisała felieton,mało kiedy zdarzało się,że dany tekst i temat w nim zawarty był na tyle ciekawy,że złapałem ,, zajawkę" i drążyłem go dalej.

 

 

Felieton – gatunek publicystyczny, krótki utwór dziennikarski utrzymany w osobistym tonie, lekki w formie, wyrażający punkt widzenia autora. Porusza i komentuje aktualne tematy społeczne, zwraca uwagę na ujemne zjawiska w życiu codziennym, często wykorzystując do tego elementy satyry, ironii, humoru itp. 

 

Nie czytam - wiem o czym są :philosoraptor:

 

7 godzin temu, Przemovsky27 napisał:

Pomijając już temat felietonów zaskakująco czytało mi się playtest odświeżonego Diablo,zresztą wszystkie teksty M@jka  fajnie się czyta i nawet mnie on zainteresował(czyli czlowieka ,który w RTS gra bardzo rzadko )także artykuł i giełdzie Kroolika był bardzo rzeczowy i choć przypominał mi przedłużenie Graczpospolity ,to wszystko czytało się dobrze.

Numer przeczytany,z niecierpliwością czekam na następny.

 

 

Diablo - RTS :reggie:

Dziękujemy za opinię.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Luqat napisał:

 

Felieton – gatunek publicystyczny, krótki utwór dziennikarski utrzymany w osobistym tonie, lekki w formie, wyrażający punkt widzenia autora. Porusza i komentuje aktualne tematy społeczne, zwraca uwagę na ujemne zjawiska w życiu codziennym, często wykorzystując do tego elementy satyry, ironii, humoru itp. 

 

Nie czytam - wiem o czym są :philosoraptor:

 

 

Diablo - RTS :reggie:

Dziękujemy za opinię.

Sorry , hack'n'slash,nie wszyscy muszą grać w wszystkie gatunki :/

Czy też gier,bo nie starczyłoby chyba nam wszystkim życia na ogranie wszystkiego po kolej.:potter:

Odnośnik do komentarza

Plus dla Soqa za tekst odnośnie VHS, ale mam małą sugestię, dotyczącą nie tylko tego artykułu.

W tekście jest wspomniany film Polskiej Kroniki Filmowej (który można znaleźć na YT), a może by tak w tekstach umieszczać kody QR do linków?

Kod łatwo wygenerować. a ja przyznam, że czytam PDFa i zaraz odpalam przeglądarkę i wyszukuję rzeczy wspomniane w tekście - tak bym miał wszystko podane na tacy :cool2:

Wcześniej w tekście o Godzili, wyguglałem King Konga z 1930 - jest na cda z lektorem - efekty zajypiste :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.05.2021 o 11:18, Pix napisał:

Jako zastępców chętnie przywitałbym Miela i Sobka. Mają swój styl pisania i przede wszystkim piszą ciekawie i o ciekawych sprawach. Ale podejrzewam, że niestety panowie nie mają czasu na comiesięczne felietony. 
 

Panie, nie chciałbym się wpierniczać w czyjeś miejsce, ale tak, chętnie bym sobie pofelietonował co miesiąc,  tyle że jest tak, jak mówisz, nie inaczej - Radikal Studio to energetyczna studnia bez dna i zawsze mam w firmie coś do ogarnięcia. Ledwo udaje mi się raz na 3-4 miesiące wrzucić jakąś dłuższą formę popkulturową na 4 stronki. Dzięki za pamięć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...