Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje się cofnąć na pierwsze strony tematu i jak gra była reklamowana "eksploruj najdalsze zakątki kosmosu", "leć gdzie chcesz", "całkowita wolność" nawet na jednym z pierwszych teaserów bezczelnie dali scenę jak się pakujesz na statek i odlatujesz w kosmos z planety, chociaż już wtedy wiedzieli że to nie będzie możliwe do zrobienia w grze przez gracza. Po prostu typowe Toddowe walenie w chuja i niestety znowu mu ujdzie na sucho skoro gracze sami akceptują fałszywe reklamowanie produktu. Ja nie mówię że gra będzie zła, jak tam będzie te kilka zamkniętych miejscówek składających się na Skyrim to też będzie prawdopodobnie dobra zabawa (na co licze), ale skoro od początku obiecywał dostarczyć pomelo a dostarcza jabłko to gra powinna być jebana w każdej recenzji za niedowiezienie obietnic. Ale do tego by potrzeba recenzentów z kręgosłupem moralnym, a nie tych przekupnych idiotów co dali zabugowanemu, niedokończonemu i niedowiezionemu Cyberpunkowi 9 i 10 na premierę.   

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Pomimo tych ograniczeń które tu wprowadzono, to i tak eksploracja sama w sobie to będzie bardzo mocny punkt tej gry. Być może najmocniejszy.

 

Mnie np ciekawi system dialogów, cos na wzor F:NV byłoby cudowne. Czy będą różne decyzje wpływające na nastawienie towarzyszy do nas itp. Ciekawe jak pod tym względem będzie w tej grze

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Observer napisał:

Proponuje się cofnąć na pierwsze strony tematu i jak gra była reklamowana "eksploruj najdalsze zakątki kosmosu", "leć gdzie chcesz", "całkowita wolność" nawet na jednym z pierwszych teaserów bezczelnie dali scenę jak się pakujesz na statek i odlatujesz w kosmos z planety, chociaż już wtedy wiedzieli że to nie będzie możliwe do zrobienia w grze przez gracza.

O jakiej konkretnie scenie mówisz która to będzie niemożliwa w grze?

Odnośnik do komentarza

Ja dopóki nie widzę gameplayu, który reklamuję coś jako funkcjonalność to nie uznaję tego za część składową gierki. Wydaje mi się to nierozsądne ale pamiętam czasy, gdy zwiastuny cgi nie miały zupełnie nic wspólnego z gierką. Gry to nadal nie jest fotorealizm i symulacja życia. Umowność to słowo-klucz.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, UberAdi napisał:

Szkoda, czyli po prostu będzie kilka dużych "lokacji" na każdej planecie. Nie było by w tym pewnie nic kontrowersyjnego gdyby nie takie twitty:

 

F4eOdeIWgAA8B9s.jpg

 

jak już mówiłem dla mnie to idiotyczna drama, bo nie wierze że ktoś poza Donatello, który o to pytał, chciał obchodzić całą planetę dookoła, no ale jak ktoś się uprze to będzie mógł to zrobić 

  • Plusik 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Kwestia braku transparentności odnośnie działania tego systemu oraz bądźmy szczerzy że taka możliwość wpływa na wyobraźnię. To też ważny czynnik.

Teraz sobie przypominam podcast u Lexa Friedmana w którym Todd mówił że idea jest taka aby gracz wylądował na planecie, zwiedził obszar dookoła statku i leciał dalej. Juz wtedy mógł to dokładniej wyjaśnić i nie byłoby niedomówień, ale ważne że jeszcze przed premierę sprawia jest jasna.

Moderzy też cudu nie zdziałają i swobodny lot w atmosferę planety raczej odpada przy takim obrocie spraw.

 

Swoją drogą zajrzałem na reddit i jest tam już całkiem sporo przecieków o raczej bardzo pozytywnym wydźwięku. Tylko podobno AI towarzyszy pozostawia pewien niedosyt. Jak to określił jeden z gości:

Spoiler

Leave the dumb Sarah behind :kekw:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...