Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, jimmyyy8 napisał:

 

To Wy chcieliście się zesrać przez 70 stron tego tematu przez nadchodzącą nadgrę, która po embargo okazała się być tylko dobrą, jedną wśród wielu. To teraz pieluszki brudne i zaczyna śmierdzieć, dlatego branża tak reaguje :dunno:

parafrazując klasyka "to tylko kawałeczek pierdolonego kodu, a ty zachowujesz się jakby ci ktoś krzywdził matkę" 

 

Ale wiesz że nie musisz w to grać? 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ASX napisał:

Swoją drogą kiedyś wdałem się dyskusje z Quazem na twitterze, gdzie napisał coś w stylu, że fakt iż Microsoft wydaje swoje gry w dzień premiery do Game Passa, doprowadzi do spadku jakości i sprawi że będzie już wydawał więcej gier AAA tylko gry nisko i średnio budżetowe. No to zacytowałem mu listę zapowiedzianych wysokobudżetowych gier, na co odparł że ta lista nic nie znaczy bo te gry mogą np. zostać jeszcze skasowane i w ogóle nie wyjść xd 

 

i o to minęło kilka lat od tej rozmowy i oto Bethesda wydaje swoją wysokobudżetową singlową grę, która o dziwo jest lepiej dopracowana technicznie niż niejedna premiera tego roku, która nie wyszła a żadnym abonamencie. Kilka lat temu myślę że nikt by w to nie uwierzył. 

 

Faktycznie. Racja. Wyszedł starfield I to wszystko.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Ja pograłem jakieś 2h i zaraz lecę dalej. Gram na series X. Dostajemy w sumie kosmicznego fallouta ze zbieraniem tony syfu z szafek i loadingami jak to w grach bethesdy.

 

Na plus

- wyglada to naprawdę dobrze i animacje są świetne

- klimat

- strzela się na tyle dobrze że nawet te 30 klatek aż tak nie boli, bronie mają fajny feel i są zróżnicowane

- fabuła jest ciekawa

 

Na minus

- 30 klatek

- zjebany interfejs

 

Obojętne

- latanie, jest ok ale mnie nie jara

- dialogi, rozmowy są fajne ale niemy bohater męczy

 

Edytowane przez kislawa
  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Homelander napisał:

 

Ale nikt nie twierdzi, że nie będziesz się bardzo dobrze bawił. Jak lubisz gry Bethesdy to nawet jestem pewien. A co do ocen: Skyrim premierowo miał 92-96 zależnie od platformy, Fallout 3 90-92, Oblivion 92-94. A to wszystko MIMO błędów i bugów.

I tak, jest w chuj różnica pomiędzy 87 a 92. 


jeśli już nadal mamy dyskutować o głupie punkciki to przypominam ze na przestrzeni lat nastąpiła deflacja ocen, czyli gra oceniana dzisiaj na 87% dekade temu by spokojnie miała te pare procent wyzej i narracja by się zmieniła o 180 stopni

Odnośnik do komentarza

Cykl wyparcia:

 

- nie słuchaj przecieków, to pewnie hejterzy microsoftu kłamią że nie ma swobodnej eksploracji! Poczekaj na recenzje, wtedy wyjdzie prawda że to goty.

- nie słuchaj recenzentów, to pewnie hejterzy microsoftu kłamią że nie ma swobodnej eksploracji! Poczekaj na tych co geają w early access, wtedy wyjdzie prawda że to goty.

- nie słuchaj tych co grają w early access, to pewnie hejterzy microsoftu kłamią że nie ma swobodnej eksploracji! Poczekaj aż wyjdzie w gamepassie, wtedy wyjdzie że to goty.

- aha ja to nie zagram, mam duży backlog, grilla i kot ma srake. Wracam grać w WoW. Ale Starfield to goty uwierz! 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Temat też pięknie pokazuje jak niektórzy nerwowo wyczekiwali tych ocen aby mieć pożywkę na forum. Może ja się w CW udzielam, ale tobie observer to tag team COVID i pęknięta z żalu dupa spowodowały prawdziwe spustoszenie w bani.

 

Zwłaszcza, że ty nawet w gierki nie grasz, a latasz tu z cieczką jakby cię na hajs oszukali. :kekw: 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

widzę że zaczyna się pisanie historii na nowo. Bo przecieki od gości którzy grali wcześniej były bardzo pozytywne, powiedziałbym wręcz że były jak to często bywa przehajpowane, dlatego ich nie wrzucałem. 

Spoiler
Cytat

My overall thoughts at this very moment are extremely positive. It's a massive game beyond massive I don't even think I've really gotten my teeth into it to realize how big the scope is. My complaints come from feeling like we were misled. I also feel like the fast travel system is a little too liberal. To the point where you can accidentally fast travel out of your ship or two locations opposed to walking. But I'm a big fan of Sims so take that with a grain of salt. It's definitely designed for people who don't have all the time in the world which I really appreciate being a busy family man. But so far I'm loving it. I can't wait to see how much more space combat and activities come into play. - Latest update from the reddit leaker

Cytat

"This is next gen Bethesda. Previous titles all had similar feels… but this is just something new. From oblivion to FO4, I feel they made great steps along the way. But Starfield, in the words of Neil Armstrong, is one giant leap for Bethesda. The graphics, animations, and fluidity make it feel different. Add on top of that a whole new setting? It's an unfair comparison. Things that underpin the game's narrative, such as storytelling and RPG elements, are difficult to weigh in on as people have various levels of interest in, and opinions on, them. But it can be said without a doubt that this the next era. Excited to see how they carry this momentum forward and execute on TESVI." -BrandoOnReddit

 

Cytat

nah i'd be surprised if it's not in the high 80s or 90s. bethesda cooked with this one

space part is great, but again i think expectations were though the roof. if you liked what you saw in the direct and enjoyed past bethesda games idk why you'd be worried.


subreddit has been overhyping on some areas. the majority will be very happy imo, it's a great game. the sheer number of options and freedom to create your own path is fantastic

 

Jasne już przede premierą, zaczęły wyciekać ograniczenia związane np. z ograniczeniami podróżą po planetach, ale wrażenia o grze tych co grali były bardzo pozytywne i generalnie się potwierdziły. To bardzo dobra gra, ale oczekiwania były ogromne i nie wszyscy jak widać są zadowoleni. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MaZZeo napisał:

Bez kitu, nicki które mają aktualnie ból pizdy o Starfielda były do przewidzenia. Nawet doszło do tego ze musisz kupić early access i udowadniać przygłupom pare dni wcześniej ze się dobrze bawisz.

Po niektórych bym się nie spodziewał np Obserwer wydawał się zawsze racjonalnym spoko użytkownikiem a wyszło że jest większy klaln niż Paolo i pupcio

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Figaro napisał:

 

Rzadko wchodzisz na forum, co? 

Ależ drogi figaro mi jest bliżej do lewej strony i zdaje sobie sprawę że Observer ma zupełnie inne poglądy jednak zawsze stara się wszystko ładnie przedstawić czego nie można napisać o innych forumowych prawakach. 

Ale też fakt 99% mojego forum to tematy o grach.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Swoją drogą kiedyś wdałem się dyskusje z Quazem na twitterze, gdzie napisał coś w stylu, że fakt iż Microsoft wydaje swoje gry w dzień premiery do Game Passa, doprowadzi do spadku jakości i sprawi że będzie już wydawał więcej gier AAA tylko gry nisko i średnio budżetowe. No to zacytowałem mu listę zapowiedzianych wysokobudżetowych gier, na co odparł że ta lista nic nie znaczy bo te gry mogą np. zostać jeszcze skasowane i w ogóle nie wyjść xd 

 

 

 

Quaz z swoich materiałów wydawał się przynajmniej średnio ogarniającym typkiem, a tu taka odklejka. Ciekawe co by dziś na to powiedział. Oznacz go po latach z tym twittem xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...