Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tjery napisał:

Równie dobrze mógł to sprawdzać bez FSR, bo przy CPU to nie ma nic do rzeczy i nie blokować fps, też by było widać czy spada poniżej 60.

5 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Nie no bez jaj, nie lockuje się na PC na 60, nie wiem czy to jest miarodajne.

Lockuje się jeśli chcesz sprawdzić czy da radę mieć locka na 60 czy jednak są jakieś spadki niezależne od sprzętu albo mocno siedzące na danym komponencie. Bo jak robisz locka to masz większą nadwyżkę mocy i eliminujesz w tym przypadku GPU z równania. To jest 2 minutowy fragment a nie dogłębna analiza czy benchmark.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, łom napisał:

Lockuje się jeśli chcesz sprawdzić czy da radę mieć locka na 60 czy jednak są jakieś spadki niezależne od sprzętu albo mocno siedzące na danym komponencie. Bo jak robisz locka to masz większą nadwyżkę mocy i eliminujesz w tym przypadku GPU z równania. To jest 2 minutowy fragment a nie dogłębna analiza czy benchmark.

No spoko, zobaczę sam, jak to działa, z minusów na PC właściwie jeden główny - brak FOV slidersa :/. Do UW będzie trochę bida, ale pewnie wpadnie modzil day1. :kaz:

Odnośnik do komentarza

No coz, miala byc gra wybitna, goty docenione przez krytykow, jest bardzo dobra gra. Ja wiedzialem od poczatku, ze ekploracja kosmosu na tym silniku będzie mocno ograniczona. Drewno z bethesdy które było top w 2011 w 2023 nie musi być tak samo odebrane bo świat poszedł do przodu. 

 

Za jakiś czas dojdzie sporo recenzji i ocena pewnie się zmieni.

Edytowane przez PanKamil
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rtooj napisał:

87 oznacza że gra może być najlepsza na świecie (returnal) albo najgorszym żartem recenzentów (ff16), gry bliżej 95 to po prostu pewniak że spełniono obietnice.

Wiem, żartuję, ale jednak 24 miejsce w tym gotyckim roku pełnym hitów pod względem recenzji to jest lekkie rozczarowanie (OCENAMI, nie grą).

 

image.png.f4590239ad09133b04b961742004ba53.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, KrYcHu_89 said:

Wiem, żartuję, ale jednak 24 miejsce w tym gotyckim roku pełnym hitów pod względem recenzji to jest lekkie rozczarowanie (OCENAMI, nie grą).

 

image.png.f4590239ad09133b04b961742004ba53.png

 

Dokładnie to mam na myśli. I teraz są kolejne czynniki: czy lubisz gry Bethesdy. Czy lubisz klimaty kosmiczne. Czy w tym pełnym hitów roku masz czas żeby testować gry, które jednak ocenami nie powalają. Jak odpowiesz, że tak to super, pewnie Starfield Ci siądzie. Ja gier Bethesdy nie lubię. Starfield miał to zmienić, ale nic z tego nie będzie raczej

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Homelander napisał:

Ja jestem zawiedziony w chuj. Liczyłem na grę wybitną, taką, której będą wystawiane 9+ i 10. Na cześć której będą pisać peany pochwalne w recenzjach. Która powalczy nie tylko z Baldurem czy Zeldą, ale zagości na liście najlepiej ocenianych gier wszechczasów. A dostałem grę dobrą/bardzo dobrą. Gier dobrych/bardzo dobrych jest od zajebania. Starfield nie przekonuje mnie absolutnie niczym. Nie mam czasu na wszystkie gry wybitne w które bym chciał zagrać. Nie będę tracił czasu na ósemkowego Starfielda

No spoko, ale dam sobie rękę uciąć, że jeśli Starfield, byłby tytułem ekskluzywnym dla PlayStation, to gra miała by 95% 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • beka z typa 5
  • This 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Homelander napisał:

 

Dokładnie to mam na myśli. I teraz są kolejne czynniki: czy lubisz gry Bethesdy. Czy lubisz klimaty kosmiczne. Czy w tym pełnym hitów roku masz czas żeby testować gry, które jednak ocenami nie powalają. Jak odpowiesz, że tak to super, pewnie Starfield Ci siądzie. Ja gier Bethesdy nie lubię. Starfield miał to zmienić, ale nic z tego nie będzie raczej

Tak, ale z jedynej recki, którą czytałem wynika, że story jest dobre, a gdzie bliżej do New Vegas, niż Fallouta 3.  Czyli bez zagrania się nie dowiesz :D. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, balon napisał:

Patrząc na analizę DF i jak to działa na tyle słabszym S, szkoda mi jednak trochę tych 60ks na XSX :/ 

 

To jest gra ograniczona CPU, a ten mocą nie różni się za wiele od tego w XsX, właściwie to chyba jest niemal taki sam. Tutaj teraflopy z karty graficznej pomogą jedynie podbić grafikę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...