Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ASX napisał:

Tak, jest Play Anywhere.

 

Ja mimo posiadania PC wybrałem granie na konsoli na razie, ze względu na Quick Resume, które w takiej grze robi robotę 

Ale pomiędzy xboxem a microsoft store, na steam nie ma.

 

Co ciekawe nowa Forza ma mieć cross play xbox -> steam, wiec szkoda, ze tu się nie dało.

Odnośnik do komentarza

Niesamowite jaka ta gra jest nierówna graficznie. Mamy raz ogromną ilość detali na statku, bazach, w kosmosie i różnych innych lokacjach.

XFFpeTK.thumb.jpeg.8291bb1b22a67ebc8a4ff6e57b71893a.jpeg

 

A potem widzimy wejście przed Lożą Konstelacji - drzewa i woda rodem z Morrowinda xd

 

OpebsNE.thumb.jpeg.ca1bf2808934622d1b91572cde51e65d.jpeg

 

Na szczęście gra głównie wywołuje to pierwsze wrażenie na konsoli.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Niesamowite jaka ta gra jest nierówna graficznie. Mamy raz ogromną ilość detali na statku, bazach, w kosmosie i różnych innych lokacjach.

XFFpeTK.thumb.jpeg.8291bb1b22a67ebc8a4ff6e57b71893a.jpeg

 

A potem widzimy wejście przed Lożą Konstelacji - drzewa i woda rodem z Morrowinda xd

 

OpebsNE.thumb.jpeg.ca1bf2808934622d1b91572cde51e65d.jpeg

 

Na szczęście gra głównie wywołuje to pierwsze wrażenie na konsoli.

 

Te drzewa z betonu to jest hit, dziwne, że pierwsze miasto w grze, to te zdecydowanie najmniej imponujące graficznie, a Akhila i Neon City to jakby z innej bajki. Chyba chcieli wywołać nostalgię, ten park wyglada jak typowa lokacja z Morrowinda:). 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Niesamowite jaka ta gra jest nierówna graficznie. Mamy raz ogromną ilość detali na statku, bazach, w kosmosie i różnych innych lokacjach.

XFFpeTK.thumb.jpeg.8291bb1b22a67ebc8a4ff6e57b71893a.jpeg

 

A potem widzimy wejście przed Lożą Konstelacji - drzewa i woda rodem z Morrowinda xd

 

OpebsNE.thumb.jpeg.ca1bf2808934622d1b91572cde51e65d.jpeg

 

Na szczęście gra głównie wywołuje to pierwsze wrażenie na konsoli.

 

 

To z konsoli czy z pc? 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Qbon napisał:

Tak was czytam, oglądam wasze screeny i hype mam jeszcze większy. To chyba będą długie 3 dni. 

Zaczynam mieć podobnie. Na początku hype miałem duży. Potem jak pojawiły się recenzje i ludzie pisali o słabej eksploracji, podróżach w kosmosie czy słabym AI to trochę mi hype opadł, ale jak teraz czytam opinie w tym temacie i wychodzi na to ze gra mocno dostarcza na innych płaszczyznach znowu nabrałem ochoty. Już się nie mogę doczekać aż odpalę gierkę i sam się przekonam.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, KamilM napisał:

Zaczynam mieć podobnie. Na początku hype miałem duży. Potem jak pojawiły się recenzje i ludzie pisali o słabej eksploracji, podróżach w kosmosie czy słabym AI to trochę mi hype opadł, ale jak teraz czytam opinie w tym temacie i wychodzi na to ze gra mocno dostarcza na innych płaszczyznach znowu nabrałem ochoty. Już się nie mogę doczekać aż odpalę gierkę i sam się przekonam.

Bo ta gra jest dziwna na początku, pierwsza godzina super, potem to nieszczęsne New Atlantis i kilka random planet, by następne lokacje znowu dowoziły na, w sumie jak już się człowiek nauczy i nastawi na ten klimat, to jest to super gra Role Playing w kosmosie, a chyba o to chodziło:). 

Odnośnik do komentarza

Powiem tylko tyle, że na początku ta eksploracja faktycznie była mega rozczarowująca i wybijała z immersji (przypomina mi Destiny a nie singlowego rpga), ale wciąż czuje przytłoczenie mechanikami i lokacjami (co uważam za plus w rpgach), których jeszcze zbyt dokładnie nie zwiedzam ponieważ lecę z fabułą, a na resztę przyjdzie czas.

Główny wątek jak na grę Bethesdy o dziwo mnie jeszcze nie znudził, co uważam za niezłe osiągnięcie jak na Todda i jego ekipę xd

 

Lokacje w głównym wątku są różnorodne - od baz, po jaskinie kopalni na odludziu. Chce się łazić i myszkować każde gówno leżące na ziemi jak to w ich grach.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ASX napisał:

w dodatku jest też strasznie puste i bardzo mało zwarte więc strasznie dużo tu biegania po pustych przestrzeniach. Lepiej wypada dla mnie Studnia czyli trochę miasto w miescie dla biedaków,
które znajduje się pod New Atlantis, 

starfield.thumb.jpg.c420679610ed735db38e585995f37b88.jpg

The Well super lokacja, no w sumie to dalej część tego nieszczęsnego New Atlantis.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pupcio napisał:

Szanuje że przenieśli całą mapke z new vegas na jedną z planet z identyczną grafiką :banderas:

No przy tym świetle gra wygląda jak New Vegas na sterydach, żeby wyglądać znowu current genowo przy zachodzie słońca. To samo widziałem w Cyberpunku, który jak chce wygląda mega plastikowo, albo mega zajebiście.

 

 

wV83NDC.jpeg

Cnu0KbT.jpeg

Ron9GDn.jpeg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...