Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W grze jest zadziwiająco dużo ruskich, 

Spoiler

Petrov jednak okazał siędebilem i mi sam pokazał drogę do skarbca xD

 

Główny wątek mocno pociągnąłem - doceniam ich starania w scenariuszy po nijakim F04 pod tym względem, bardzo dobry, wiele misji na kilka sposobów, fajnie jest zrobiona perswazja i otwieranie zamków, nie spodziewałem się, że można przebić minigrę ze Skyrima :D. 

 

No i na plus - jest co robić z kasą, bo masz chatę do spłacenia w kredycie, realizm :D.

 

Ponadto można tez np. przedłużyć ubezpieczenia na statek ,czy wreszcie kupić następny, co ma też pewne wymierne korzyści.

 

Good game. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Już nawet nie pamiętam, Outer Worlds na UE4 też zapamiętywał wszystko co leży na ziemi, chyba, co nie? Były tam loading screen z budynku do bundyku?

 

Czasami były jak wchodziło się do budynków - raczej związane z tym, że była tam większa miejscówka choć jakieś mniejsze chyba też się zdarzały. Tutaj jest to nagminne?

Odnośnik do komentarza

Panowie dwa szybki pytania,

 

1) zadanie Deep cover, nie wiem o co chodzi ale lecę tam gdzie mi karzą, mam pogadać z gościem na statku ale w żaden sposób nie mogę dostać się na ten statek brak opcji dokowania? Muszę go jakoś zaznaczyć?

 

Dodam, że mam cały czas pierwszy statek, wykonałem dopiero jedna misje głównego wątku.

 

 

2)podczas tutoriala bez problemu zrobiłem skok grawitacyjny czy po prostu przeniosłem się do inne układu, bez opcji wchodzi do menu.

Teraz jakoś z tego nie mogę skorzystać, dodam, że używam pierwszego statku bez żadnych upów, jednocześnie wiem, że trzeba dodać paski w napęd grawitacyjny, mimo to muszę robić to przez menu.

To się jakoś odblokuje wraz z lepszym statkiem, czy chodzi o to, że najpierw do jakiegoś układu trzeba dostać się manualnie?

 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Soul napisał:

2)podczas tutoriala bez problemu zrobiłem skok grawitacyjny czy po prostu przeniosłem się do inne układu, bez opcji wchodzi do menu.

Teraz jakoś z tego nie mogę skorzystać, dodam, że używam pierwszego statku bez żadnych upów, jednocześnie wiem, że trzeba dodać paski w napęd grawitacyjny, mimo to muszę robić to przez menu.

To się jakoś odblokuje wraz z lepszym statkiem, czy chodzi o to, że najpierw do jakiegoś układu trzeba dostać się manualnie?

wystarczy wejść do nawigatora, najechać na cel, a potem wybrać skok. Nie trzeba wchodzić do menu 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Soul napisał:

Problem w tym, że jak najeżdżam na cel, czytaj punkt to nic mi się nie pokazuje typu wciśnij A....

 

Ok dziś spróbuję go zaznaczyć i zobaczymy. 

 

 

Wciśnij ten przycisk jak nakierujesz kursor na obiekt. Wyskoczy ci okno, jak będziesz dość blisko (około 500m lub mniej) to dostaniesz opcję dokowania po wciśnięciu X na kontrolerze.

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, szurubur napisał:

a to wlasciwie czemu? Coś się traci robiac teraz wszystko a zostawiając wątek główny? 

Nie. Nie warto. Polecam grać swoim tempem przejście gry. Zwłaszcza że w ng+ prawie wszystko się traci w tym bazy i zbudowane statki. Nie warto rushowac przejścia tej gry no i nie każdy ma ochotę na ng+ no i tak można w kółko bo potem jest ng ++

 

Zresztą chuj wam w dupe grajcie jak chcecie

 Dla mnie rushowanie przez taką grę to zbrodnia.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony to faktycznie  orbita planet faktycznie nie jest płaskim tłem, jak tu na początku pisano i jeśli ktoś ma wystarczająco dużo samozaparcia i wiele godzin wolnego czasu to może dolecieć na księżyc czy coś. innego

 

Z drugiej strony praktycznie nie da się tak podróżować w grze, bo nawet  jeśli dolecimy ręcznie na ten Pluton czy inną planete po tych 7+ godzinach, to statek przez niego przenika, nie ma innej opcji lądowania na planecie niż standardowe wybranie w menu miejsca lądowania. 

Odnośnik do komentarza

Trochę jak w elite, też się dało dolecieć do innych gwiazd, ale bez loadingu, układ tak naprawdę nie był aktywny, tutaj widać jest to samo.



Ogólnie przydałby się jakiś dodatkowy dopalacz, aby samemu trochę szybciej polatać po układach, okrążyć planetę, ogólnie więcej swobody.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

Nie. Nie warto. Polecam grać swoim tempem przejście gry. Zwłaszcza że w ng+ prawie wszystko się traci w tym bazy i zbudowane statki. Nie warto rushowac przejścia tej gry no i nie każdy ma ochotę na ng+ no i tak można w kółko bo potem jest ng ++

 

Zresztą chuj wam w dupe grajcie jak chcecie

 Dla mnie rushowanie przez taką grę to zbrodnia.


Dokładnie. Teraz gram w Zeldę i na spokojnie. Gra jest zbyt ogromna by ją rushować. Starfield mnie mocno kusi, ale nie chce brać dwóch tak wielkich tytułów na swoje barki. Na razie działa na mnie hype, ale poczekam jak kurz i emocje opadną by zobaczyć czy wciąż tak mocno chce zagrać.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

nie ma innej opcji lądowania na planecie niż standardowe wybranie w menu miejsca lądowania. 

Wiem że nie o to konkretnie chodzi, ale może ktoś jeszcze nie wie.

Jak pilotujemy statkiem w przestrzeni kosmicznej w okolicach planety na której chcemy wylądować to można włączyć skaner (LB) i w ten sposób możemy wybrać punkt lądowania bez konieczności wchodzenia w menu gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...