Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

3 godziny temu, devilbot napisał:

Nie. Nie warto. Polecam grać swoim tempem przejście gry. Zwłaszcza że w ng+ prawie wszystko się traci w tym bazy i zbudowane statki. Nie warto rushowac przejścia tej gry no i nie każdy ma ochotę na ng+ no i tak można w kółko bo potem jest ng ++

 

Zresztą chuj wam w dupe grajcie jak chcecie

 Dla mnie rushowanie przez taką grę to zbrodnia.

Tutaj nie chodzi o rushowanie, tylko o to, że tym razem fabuła odkrywa dużo więcej możliwości, niż Skyrim i F04, dlatego warto ją robić w miarę szybko. Nie trzeba, ale warto (i nie ma to nic wspólnego z tym, czy chcemy robić NG+, tzn. tego nie wiem bo nie skonczylem, ale wiem, że bez popchnięcia fabuły jest trudniej się ogarnąć w podstawowych mechanikach i robić inne questy). 

Odnośnik do komentarza

podchodziłbym z dystansem do tego co wklejają niektórzy użytkownicy. 

 

Z mojego doświadczenia mogę tylko napisać że przypadkowo zdjąłem hełm będąc na Marsie i momentalnie moja postać zaczęła się dusić tracąc życie. Ale w samych majtkach może można, nie próbowałem szczerze mówiąc

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

podchodziłbym z dystansem do tego co wklejają niektórzy użytkownicy. 

 

Z mojego doświadczenia mogę tylko napisać że przypadkowo zdjąłem hełm będąc na Marsie i momentalnie moja postać zaczęła się dusić tracąc życie. Ale w samych majtkach może można, nie próbowałem szczerze mówiąc

Tak - Niektóre planety chyba wymagają kombinezonu, czy tylko mi się wydawało, może to w mojej głowie :D

 

Po New Atlantis można w majtkach, zależy od planety

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie morsowała w młodości, ale jeszcze nie doszedłem do tego dialogu.

 

Wczoraj napadła mnie banda pterodaktylów z Morrowind i wystrzeliła w górę niczym troll ze Skyrim. Czuć, że to ich silnik pewne rzeczy nigdy się nie zmienią.

 

https://www.xbox.com/play/media/DC92XX4GPH

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Cedric napisał:

Pytanko dla tych co grają - jak z writingiem i dialogi? Trochę lepiej czy standardowe Bethesdowe nudziarstwo? 

 

Bo jak nudy to od razu nastawię się na skipowanie jak zacznę grać. :D 

Lepiej i to znacznie

Teraz, ASX napisał:

Ten sam poziom, moim zdaniem. Nie zauważyłem jakiegoś przeskoku względem Skyrima. 

chociaż muszę przyznać, że wrócił normalny system dialogowy rodem ze Skyrima czy Fallouta 3, a nie to upośledzone kółko wyboru z F4. No i perswazja nabrała nieco głębi.

porownuje do F04, czyli ich ostatniej gry fabularnej

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Bielik napisał:

Niech ktoś da taki lekki spoiler czemu warto rushowac główna oś fabularna, a całą resztę zawartości zostawić na new game + bo już sam nie wiem jak grać.

Też czytałem w recenzjach, a z grania jedyne co widzę to 

Spoiler

Kilka tutoriali co do statku i baz uruchamia się dziwnie późno, ale możesz je sam odkryć wcześniej i dosyć późno też trawiają się skille typu Fus Ro Dah ze Skyrima, zapewne da się bez tego żyć. No i wiadomo, jak skończysz gierkę to ponoć jest ten NG+ i tam robisz generalnie wszystko od nowa PRÓCZ main story, którego nie ma (czy tam możesz nie robić). Generalnie staram się unikać czytania o tym, więc to taka wiejska plotka :D. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...