Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pupcio napisał:

No właśnie też mi się zawsze wydaje że gry ze steama mi działają lepiej ale myślałem że sobie to uroiłem. To potwierdzone naukowo że masa spencera z xgp obciąża kompa?

Modderzy już uzyskali kilka % fpsów więcej niż Todd na swoim kompie z NASA przez 25 lat :Dhttps://www.nexusmods.com/starfield/mods/104?tab=description

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Pupcio napisał:

@LiŚciu co ja tam mam z tym lapkiem że tak muli zawsze? Bo już zapomniałem xD 

no swoje kosztowało bydle, do roboty się nadaje więc gierki to tam przy okazji zawsze wpadają

No z tego co kojarzę to masz niskie tgp karty graficznej (90w?) co oznacza ze bez względu na model GPU i tak jest karta ograniczana. Ale nie wiem czy do tej gry w ogóle jakiś lapek spoko będzie działał. Ja mam tgp do 155w - mogę stratować jak chcesz ale nie liczę na super wydajność 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Paolo de Vesir napisał:


Naukowo nie, ale empirycznie mogę potwierdzić, że wersje z WinStore’a mocno dławią wydajność. Nie mam jakiejś bestii, ale i7-9700 + 3060Ti miało problemy z utrzymaniem 40-50 klatek w Plague Tale 2, Deathloopie i Halo Infinite.

 

Gry ze Steama zaś dzialaja znacznie, ale to znacznie lepiej.

A grałeś w te same gry na steam?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, easye napisał:

A grałeś w te same gry na steam?

 

W te same akurat nie, ale ze Steama próbowałem Halo Infinite, Eldena, Guardiansów i wszystkie śmigały powyżej 60 na Ultra w FHD. Też się zastanawiałem czy to kwestia wydajności sprzętu, ale o słabym działaniu DL czy APT2 z XGP są tematy w sieci, więc problem nie jest tylko mój.

Odnośnik do komentarza

No ale multi. Wymieniłeś tak naprawdę 2 słabo zoptymalizowana gry, na Steam singiel Halo tez działał jak kupa, a PT to najmocniejsze karty potrafi spocić.

 

Ale koniec z Off topem, dzisiaj może sam sprawdzę StarFielda, tyle że ciężko się od Baldura oderwac, zwłaszcza że tam też ogrom gry przytłacza- 40h niecałe na liczniku i nadal w 1 akcie...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, easye napisał:

No ale multi. Wymieniłeś tak naprawdę 2 słabo zoptymalizowana gry, na Steam singiel Halo tez działał jak kupa, a PT to najmocniejsze karty potrafi spocić.

 

Ale koniec z Off topem, dzisiaj może sam sprawdzę StarFielda, tyle że ciężko się od Baldura oderwac, zwłaszcza że tam też ogrom gry przytłacza- 40h niecałe na liczniku i nadal w 1 akcie...

 

To też tylko dodam od siebie i kończę:

https://steamcommunity.com/app/1182900/discussions/0/3542672490594571649/

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...