Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, PiotrekP napisał:

Ja póki co zbieram prawie wszystko jak leci i potem na sprzedaż to co gorsze, bo za wcześnie na craftingi i inne takie. Wogóle jest jakiś schowek na pierwszym statku? Czy tylko towarzyszowi można coś dać?  

 

Jest schowek, dostępny z menu statku, jak i fizycznie po lewej stronie (w początkowym statku). Nowe statki mają większą ładowność. 

 

NPC, jak w innych grach Bety mają domyślne "niewidzialne" eq, ale można im zmieniać na nowe i wtedy te domyślnie są nadpisane. Nie wiem jak statystyki ,bo Bethesdzie oczywiście znowu się nie chciało tego modyfikować, ale cośtam robi chyba :D 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, izon napisał:

Dla mnie zawsze kluczowa jest opinia graczy, a nawet jak czytam opinie w tym wątku to tych zachwytów nie widzę.


kurwa typie dosłownie na każdej z ostatnich stron ktoś pisze ze gra x godzin i jest bardzo dobrze albo ze mega wciąga, ale nie, nie ma zachwytów.

 

kazdy widzi to co chce widzieć

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Donatello1991 napisał:

Latanie i strzelanie to ścierwo. 

 

Z lataniem mogę zrozumieć, ale co jest nie tak ze strzelaniem? Bronie mają kopa, wrogowie ładnie reagują na strzały, w dodatku wokalizują to co nie jest standardem w grach.

Odnośnik do komentarza

Przecież tutaj strzelanie jest oparte o statystyki, więc możesz smażyć laserem w gościa głowę przez parę sekund i on tylko się porusza i nic nie robi. To samo z pistoletami. Może jakieś inne bronie się pojawiają później, ale jakiejkolwiek dobrze wyglądającej reakcji nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście to nie Doom 4, tylko symulator zbierania śmieci z ciekawymi questami dookoła. 

 

Btw ktoś gdzies wspominal ,ze bronie są losowe, ale trafilem jakies legendarki i wygladaja za dobrze na losowe i mają swoje nazwy, to jak to jest? 

7 minut temu, Donatello1991 napisał:

Latanie i strzelanie to ścierwo. 

Fizyki i systemu się nie naprawi, ale te lepsze statki dają trochę kopa, automatyczne laserki, inna zwrotność, da się coś popykać. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Donatello1991 napisał:

" nieudana komunikacja ". Tak się nazywa. Trzeba 4 satelity naprawić. 

To tego nawet nie robiłem. 

 

Ale na klawiaturze czasami jak masz więcej celów misji musisz popodświetlać E/F klawiszami, nie wiem jak na padzie, ta nawigacja średnio intuicyjna jest. 

Teraz, Daddy napisał:

Trzeba dziennik otworzyć.

hahaha

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Gra jest świetna i zepsuta, jak każda gra od Bethesdy.

 

Tak jak już wspominałem ta skala dla mnie również była bez sensu na początku, z drugiej strony jakby jej jednak nie było, to po 40h pewnie już czułbym się jak w domu, a tak ciągle coś nowego można spotkać, coś za coś, jak zawsze. Trudno takie wielkie gry ocenić, jedni się będą nudzić, a innym się spodoba.

 

692 (policzone empirycznie przez jednego typka z GoLa) planety mają swoją cenę, aczkolwiek w pewnym okresie gry to już nie przeszkadza, bo 99% poruszasz się pomiędzy kilkoma układami. Jak ktoś chce złamać grę i zrobić ją "złą" nie grając questów, tylko zwiedzając z doopy planety i szukając ścian, to wtedy gra jest słaba. 

Na Steam poniżej oczekiwań w stosunku do Baldura i Cyberpunka (on też był na wiele platform a dobił do 1kk, Starfield 269k). Z drugiej strony to na 100% przez gamepassa. 

A co jest zepsute, że trzeba patcha? 

 

Silnik mają naprawić :D? 

 

Przez 40h nie zepsuł mi się żaden quest, to dosyć dopracowana gra akurat (w sensie samego qeustowania).

 

Nie ma co porównywać tych gier, bo Starfield jest day one w GP na konsolach, PC i w chmurze (podobno tyle osób gra zdalnie, że są kolejki na xCloud).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...