Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, devilbot napisał:

Nie trzeba się cofać. Trzeba zrobić quest w new Atlantis który blokuje progress w main quesice bo zmienia sytuację w mieście. Oczywiście gra tego nie mówi a chodzi o quest z 

  Ukryj zawartość

Inwazją xsnomorfów na new atlantis

 

 

Jakieś ten quest nazywa?

Odnośnik do komentarza

No ja tyle co mogę to cisnę od premiery (chciałoby się więcej). Podchodzę pod 20h. Mam to sam co koledzy powyżej, czyli jak nie gram, to siedzi mi ta gierka w głowie. Ponadto chce mi się w nią grać, a to dla mnie najlepszy wyznacznik czy to jest dobra gierka.

Gunplay super, misje różnorodne, klimat kozak. Zdecydowanie pewne niedociągnięcia przykryte z nadwyżką. 

Pod kątem misji, to faktycznie jak narazie zadania frakcji ZK ciekawsze niż główny wątek. Jadę je na przemian.

 

Teraz pytanie taktyczne. Jak umieścić placówkę? Musi być dużo miejsca? Obecnej otwieram skaner i nie mam aktywnej akcji  (X) placówki. 
 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wraz z tym update'm dostałem też chyba nowe bugi na XSX.
Jakiś czas temu zrzędziłem, że jak np pada deszcz czy śnieg to w trybie foto tego niestety niewidać (a szkoda, bo pierwsza wizyta na Titanie była fhooy malownicza), a teraz bywa na odwrót i mimo braku opadów, tryb foto czasem zaśmieca mi taki efekt:

214dbc0a-7476-4f0d-b8d5-0df4d133e294mini.thumb.png.5be39045802830daa6d3ab735c82c8e9.png

Drugi babol jest raczej z gatunku tych bekowych, bo ostatnio chyba przez te kałużowe kradzieże na Akili podupadła gospodarka i trzeba było przyciąć na mundurach dla strażników, patrolujących teren:

94554da1-f1bc-488d-af55-561ed9ba3788-min.thumb.png.2f99f9056182cdd6ac5e963db7fae3e2.png

Najlepsze jest to, że po wizycie w tym westernowym miasteczku, podsłuchałem rozmowę strażników na marsjańskiej Cydonii o tym, że na tej Akili noszą fajne stroje i też by chcieli takie u siebie :kekw:
 

Odnośnik do komentarza

No u mnie wczoraj było 48h na liczniku, dzisiaj pewnie skończę lekko ponad 50h. Już sobie obiecałem, że robię frakcje, pierwsza misja Rangersów rozpoczęta, w trakcie lecę po jakiś piratów, patrzę, że w tym samym układzie jest stacja urzędu handlowego, a podlecę szybko loot sprzedać bo oni przeważnie mają na stanie +10.000 kredytów, a ja mam tyle stuffu, że zaraz te ponad 3.000 ładowności będzie za mało.

 

Wchodzę, a tam się okazuje, że zostali napadnięci, ranny strażnik obiecuje mi drogie komponenty w sejfie w ładowni. Dostaję klucz do sejfu, przeciskam się po korytarzach i pierwsze moje starcia w 0G :banderas:

 

A miałem robić frakcje...

e017b400eb28b161bb6760a25f432401.jpg.7ab5fbb740c7cf0cbf72d6f5bbaa5562.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Wredny napisał:

Wraz z tym update'm dostałem też chyba nowe bugi na XSX.
Jakiś czas temu zrzędziłem, że jak np pada deszcz czy śnieg to w trybie foto tego niestety niewidać (a szkoda, bo pierwsza wizyta na Titanie była fhooy malownicza), a teraz bywa na odwrót i mimo braku opadów, tryb foto czasem zaśmieca mi taki efekt:

214dbc0a-7476-4f0d-b8d5-0df4d133e294mini.thumb.png.5be39045802830daa6d3ab735c82c8e9.png

Drugi babol jest raczej z gatunku tych bekowych, bo ostatnio chyba przez te kałużowe kradzieże na Akili podupadła gospodarka i trzeba było przyciąć na mundurach dla strażników, patrolujących teren:

94554da1-f1bc-488d-af55-561ed9ba3788-min.thumb.png.2f99f9056182cdd6ac5e963db7fae3e2.png

Najlepsze jest to, że po wizycie w tym westernowym miasteczku, podsłuchałem rozmowę strażników na marsjańskiej Cydonii o tym, że na tej Akili noszą fajne stroje i też by chcieli takie u siebie :kekw:
 

 

Tego buga z golasami też mam, też na PC. Wychodzę ze stacji Rangerów na Akila, a tam gościu w gaciach ze strzelbą sobie idzie.

 

Na piecu jeszcze jest jakiś mały bug z oświetleniem migoczącym na niektórych teksturach (po aktualizacji).

Odnośnik do komentarza

Robilem dzisiaj questa towarzysza, który zaprowadził mnie na mega malownicza planetę, pod względem roślinności i ogólne wyglądu przypominajaca trochę Vannaheim z Ragnaroka. Ciągle coś nowego, nawet jak czasami idę poeksplorowac jakiś obiekt na randomowej planecie czy księżycu to zdarza sie, że znajdę jakąś tabliczkę z zapisem, który aktywuje poboczny quest gdzieś w dalszych zakątkach galaktyki, kiedys tam dotrę.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie trochę przysiadłem nad customizacją Razorleafa i oprócz dorzucenia mu dodatkowej ładowności (więc teraz ma porywające 1020, póki co nie chcę robić molocha) pomalowałem go patriotycznie :wub:

827ad6af-b151-437a-9601-6eb149de42ac-min.thumb.png.aa8c044471e512e5a8a97acd3339e8d6.png

Zrobiłem też misję dla Sary i zaprosiła mnie w malownicze miejsce, już miałem nadzieję na obciąganko, ale jednak jeszcze friendzone :sadkek:
b2cf415c-5de3-471d-9020-420ac97ea0b3-min.thumb.png.79ea7b28cff307c34499aa7567b25d5d.png

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza



Wreszcie trochę przysiadłem nad customizacją Razorleafa i oprócz dorzucenia mu dodatkowej ładowności (więc teraz ma porywające 1020, póki co nie chcę robić molocha)

Zostaw tego F126p i zdobądź czym prędzej Poloneza w postaci Star Eagle trochę posiedziałem nad nim w garażu i udało się go dość mocno z upgradeować, skok na 30 ly, cargo prawie 8000 ton, tarcze 1,5K. Jestem pewien że do końca gry nie zmienię już statku.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, SnoD napisał:

 

Amator, mój Razorleaf ma 6 kontenerów i ponad 3000 ładowności ;)

No ja wiem że to żaden wyczyn. Wrzucam jako podpowiedź dla świeżo upieczonych adeptów podboju kosmosu, bo pytanie "jak zwiększyć ładowność statku" jest jednym z najczęściej powtarzanych w kontekście Starfielda. Średnio przejrzyste menu kreacji okrętów też nie ułatwia :balon:

Odnośnik do komentarza

Największym utrudnieniem jest chyba fakt, że opisy części statku tak naprawdę nie tłumaczą zasad ich łączenia oraz realnej funkcji wielu z elementów zaszeregowanych do kategorii "dodatkowych", a które są kluczowe do rozbudowy statku. Samemu trzeba wszystko rozgryźć. Chociaż dla mnie takie podejście też ma pewne zalety. Na samym początku ten kreator mocno przytłacza, bo tak naprawdę z tymi narzędziami można zrobić wszystko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...