Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gram już ponad 48 godzin i właściwie ciągle kręcę się w kółko wykonując jakieś drugorzędne i poboczne zadania na pierwszych światach, a mam wrażenie, że tam jest jeszcze dużo contentu do zwiedzenia czy misji do zrobienia. Dopiero teraz popchnąłem zadanie dla Gwardii lekko do przodu. Sara chce lecieć w jedno miejsce, to zaraz i tym się zajmę. Niech tylko pozbędę się tego ładunku 20 kg, który miał być dla kolonii z misji Gwardii.

 

W ładowni nie mam miejsca więc wszystko rzucam do środka statku. Chciałem to jakoś uporządkować i część sprzedać więc to zebrałem ale byłem przeladowany 10 krotnie i nie mogłem dojść do kupców z tym. Chciałem więc to wyrzucić na statku i taka opcja była już zablokowana. Nie wiem czy jakiś patch wszedł w międzyczasie czy co. Nie mogłem już wyrzucać lootu we wnętrzu statku. Natomiast ten, który zrzucałem na poziom wejścia do statku znikał. Wczytałem więc sava i dalej latam z tym wszystkim.

 

Wstąpiłem do frakcji piratów i teraz jak gdzieś ich widzę na świecie, to mnie nie atakują. Nawet miałem misje aby zabić jednego z nich (dowódcę) w starym hangarze, to mogłem wylądować w środku opuszczonego hangaru. Tam wyjść, zabić delikwenta i nikt mnie nie ruszył. Jak bym zaczął ich wybijać to już wszędzie by mnie nie lubili czy tylko w tej miejscówce? Raz musiałem chyba rozwalić ich statek, to pojawiła się nagroda za moją głowę w automacie do jej spłacania ale nikt mnie nie atakował.

 

Przydałoby się móc przywołać statek, taj jak to było w The Outer Worlds, np. na zastane lądowisko przy jakiejś lokacji na planecie. Oszczędziłoby to czasu kiedy trzeba bujać się z lootem do miejsca, w którym wylądowałem. Przy zakupie broni mogłoby się pokazywać ile mam naboi do niej. To samo przy zakupie innych itemów. Brakuje jakiegoś lepszego wskazania, gdzie mam misje do wykonania. Jak wykonuję jakieś zadanie w danym układzie słonecznym, to fajnie by było gdyby oznaczono w jakich planetach mam coś jeszcze do zrobienia z innych misji. A tak to wykonam coś, wracam do pierwotnego układu słonecznego, patrzę na następne zadanie i znowu muszę tam wrócić. Brakuje mi chociaż dynamicznegoi podglądu w małym okienku po najechaniu na misje, gdzie cel się znajduje. Oczywiście można skakać po "pokaż na mapie" ale to trwa i nie jest takie przejrzyste dla mnie. Jak robię zapisy, a potem je wczytuję to pomocne byłoby okienko z podglądem zrzutu ekranu. Więcej mi to mówi, gdzie się znajdowałem niż suche informacje o dacie, godzinie i czasie gry. Fajna gra ale należałoby tam jeszcze trochę poprawić. Chyba, że to ja czegoś nie ogarniam do końca, a pobrane misje mam na końcach galaktyki przez co nie widzę takiego podglądu na mapie.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Zerknąłem do dziennika do "Drobne" i ile tego tam nasrane... Najlepsze, że chce się to robić pomimo, że większość to strzelanie.

W końcu skończyłem swój statek wzorowany na Rocinante. Ile było latania od jednego do drugiego technika, żeby to sklecić. Ale wygląda według mnie świetnie i póki co daje radę. Kasy dzięki kałuży i tym zadaniom jest od cholery, sporo poszło na statek i kupiłem nowy "pancerz"- czyli skafander, hełm i plecak.

 

Photo_2023-09-23-214032.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może, czy da radę (po zdobyciu odpowiednich perków oczywiście) można przerobić jakiś zwykły kombinezon na legendarny (złoty)?
Bo czasem człowiek znajdzie jakiś fajny design i ogólnie jest w tej grze sporo fajnych projektów, ale staty chujowe, więc ciągle biegam z tym MKI, zajumanym z gabloty w The Lodge (Mantis jest dziwaczny i z wyglądu mi nie pasuje).

Odnośnik do komentarza

Niestety, często jest tak, że dobre stary to dziwny wygląd. Osobiście „męczę” się w podkręconym Mantisie. wygląda on mega dziwnie :ragus: ale przy graniu FPP i ukrywaniu widoku skafandra w obszarach z przyjazną atmosferą  jestem w stanie przełknąć go względem jego plusów. 

17 minut temu, Wredny napisał:

ciągle biegam z tym MKI, zajumanym z gabloty w The Lodge

Nawet go nie sprawdzałem. Ma staty zbliżone do Mantisa?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, balon napisał:

Ta gierka na twoich fotkach wygląda jak remaster albo druga cześć :leo: 

 

A najlepsze jest to, że pomimo ustawień (PC ulta, XSX ma koło medium, ale to nie robi aż takiej różnicy) to głównie rozdzielczość (DLSS robi cuda w tej grze) i reshade, który dosłownie odmienia wizualia, a to tylko "nakładka" na obraz. Dlatego nie mogę zrozumieć i chyba nigdy tego nie pojmę jak można robić grę X lat i nie zadbać o takie rzeczy jak jakość obrazu, którą na PC zwykłym reshadem można zmienić o 180 stopni.

 

Edit: no i plus mody na tekstury w 4k ;)

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Nawet takie rzeczy jak npece, Halk Hogan zrobił moda (ten Polak od HDPR do Wiedźmina), który mega poprawia twarze, do tego kolejny koleś zrobił moda poprawiającego cieniowanie twarzy i już wyglądają naprawdę ok, a tak, masa memów z wytrzeszczy i cały internet żyje npecami ze Starfielda. A wystarczyła robota dwóch osób przez parę dni, żeby wyglądali normalnie.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, balon napisał:

Mieliście tak, że w pewnym momencie zniknęli wam prawie wszyscy towarzysz i nie ma ich na żadnych wykazach. Została mi tylko trójka Lin, Vasco i Heller… 

Teraz tak to u mnie wygląda, a jeszcze niedawno miałem ponad 10 towarzyszy tutaj… Bug? Mam wrażenie, że się tak stało jak wybrałem Vasco aby wrócił ze mną na statek…

 

 

IMG_9120.jpeg

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, balon napisał:

Za bardzo nie wiem co to wnosi do tematu? Wątki ci się nie pomyliły czy czwartkowa wódeczka  w sobotę wjechała zwariowany koniu?
Zachowaj swój suchy humor na hp czy inne WKP. Fajnie jakby jednak w temacie o grze, pisać o grze. Przecież masz dużo przestrzeni na tym forum do swojej twórczości. Thx z góry za trzymanie etykiety. 
 

 

Próbowałeś przyporządkować ich na nowo do statku lub placówki z poziomu menu?

Edit.Widże,że próbowałeś.

Odwiedzałeś kantyny?Często tam przesiadują.

Edytowane przez AdiCarrion
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, AdiCarrion napisał:

Próbowałeś przyporządkować ich na nowo do statku lub placówki z poziomu menu?

Edit.Widże,że próbowałeś.

Odwiedzałeś kantyny?Często tam przesiadują.

Dobra wiem ocb, czmychnęli pomagać na OKO. Uff już się bałem, że jakiś bug, a czaje się na Andeje:problem:

No nic case closed.   

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, balon napisał:

Teraz tak to u mnie wygląda, a jeszcze niedawno miałem ponad 10 towarzyszy tutaj… Bug?

W pewnym momencie fabularnym głównej misji wszyscy z konstelacji zajmują się swoimi sprawami, dostajesz przyspawnego jednego kompana. 

 

edit. Juz widzę połapałeś się o co chodzi. Trzeba ten fragment przepchnąć.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Jestem we frakcji Piratów więc mnie nie zaczepiają i mogę bezkarnie zabierać im broń sprzed nosa i inny loot. Czy jak zacznę do nich strzelać, to mnie wyrzucą albo coś się stanie? W sensie, że w kolejnych lokacjach będą już mnie atakować?

 

Miałem jedną misję, dla której dokonałem lekkiego upgrade statku. Po wyjściu z trybu edycji statku cały loot jaki zbierałem a zostawiałem na podłodze statku, wszystkie śmieci, bronie itp. dla których nie było miejsca automatycznie załadowało mi do ładowni przez co mam coś w stylu 1800/450 pojemności. Nawet mi się to podoba, bo mogę teraz sprawniej to wszystko sprzedać.

 

Ogólnie kasy mam jak lodu i za bardzo nie wiem co z nią robić. Pierwotnie chciałem spłacić to mieszkanie na kredyt ale właściwie nie wiem po co miałoby mi być. Do czegoś są potrzebne te mieszkania? Czy to tylko taki bajer dla tych, co lubią bawić się w simsy?

 

W międzyczasie przejąłem statek tych gości od Va'ruun, który ma większą ładowanie i jak się nad nim trochę popracuje to będzie miał osiągi lepsze od Frontiera. Czy są jakieś plusy albo minusy korzystania z ukradzionego statku kosmicznego?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, PiotrekP napisał:

Moja Rocinante powstała na bazie Razorleafa, a Odrzuty dalej srają po gaciach wrzeszcząc "To Mantis!", jak są w układzie do którego wlecę. :D 

Też podwędziłem skafander z Loży a ten kupny dałem Andreji, bo z nią aktualnie pomykam. 2 bańki kredytów na koncie i nie ma co z tym robić. 

 

 

• Skaner ręczny: Rozwiązano problem, przez który skaner ręczny powodował przycinanie się gry.
• Wprowadzono różne poprawki zwiększające stabilność i wydajność, aby wyeliminować problem nagłego wyłączania się gry.

 

To najważniejsze, bo już mnie to wkurwiało w chuj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...