Skocz do zawartości

Pad do Xbox Series X i S


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.09.2021 o 13:58, krzysiek923 napisał:

Nie wiem, widocznie mam jakiegoś farta, bo o ile w obu padach (bundlowym i dokupionym) do One padły mi bumpery całkiem szybko, tak mam obecnie dwa pady do Series X (też bundle i dokupiony) i zero problemów, a gram całkiem dużo, nie cackam się jak z jajkiem.

No i jeden już padł. xd Lewy analog pada (z zestawu z konsolą) po wychyleniu w dół blokuje się na tej komendzie.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.10.2021 o 11:31, Bigby napisał:

Moje odczucia co do Series pada są raczej negatywne. Być może trafiłem na wadliwą sztukę, ale po kilku miesiącach użytkowania zapada mi się prawy trigger, lewy dpad działa jedynie przy dużym nacisku (używałem go tylko do Injustice 2 przez około 10 godzin), a przyciski i gałki są tak głośne i... plastikowe? że nie wiem jak to przeszło kontrolę jakości.

 

Mam to samo z triggerami. Najpierw reklamowałam dokupionego pada (biały) bo prawy trigger jakby się kleił i nie odbijał. Reklamacja ok, wymienili na nowy i po 3 miesiącach dzieje się to samo. Ten z zestawu (czarny) hulał przez rok aż miło i przy tym białym był ostro eksploatowany. Po niecałym roku ten sam problem z triggerem i też prawym. 

Odgłosy stukającego plastiku denerwują zwłaszcza w nocy. Słabe to jest. Żona idzie spać i pyta czy będę dzisiaj stukał? :yao:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na akcesoria (pad) są dwa lata gwarancji? Też mi się RT zaczął 'kleić'.

 

@mclusky widzę że reklamowałeś ten problem i nie było problemu z wymianą. To klejenie w Twoim przypadku było przy każdym wciśnięciu? U mnie to się zdarza raz na kilkanaście użyć i po chwili samo odoskakuje. Mam obawy, że w serwisie wcisną dwa razy i uznają że OK. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Aleks napisał:

Na akcesoria (pad) są dwa lata gwarancji? Też mi się RT zaczął 'kleić'.

 

@mclusky widzę że reklamowałeś ten problem i nie było problemu z wymianą. To klejenie w Twoim przypadku było przy każdym wciśnięciu? U mnie to się zdarza raz na kilkanaście użyć i po chwili samo odoskakuje. Mam obawy, że w serwisie wcisną dwa razy i uznają że OK. 

Im dłużej będziesz trzymał wciśnięty RT, tym mocniej i dłużej będzie się kleił. Przynajmniej ja tak miałem w trzech padach. Najbardziej odczuwalne to jest w wyścigach, gdzie gnieciesz RT do oporu przez długi czas.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2021 o 21:13, ProstyHeker napisał:

Znowu RT mi się zaczął kleić, pad się normalnie spuścił od zajebistości FH5. Psiknąłem w niego Contract Cleanerem, zmyłem tego gluta i se nakleiłem cienki filc. Pięknie odbija, cicho, nie klei. Fabryka poprawiona :rayos:

Poszedłem w tym samym kierunku. Wkleiłem kawałek cienkiego materiału. W porównaniu do oryginalnego LT jest nieco głośniej i z mniejszym tłumieniem. Ale najważniejsze - nic nie klei. Dzięki!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Te stacje ładujące to się sprawdzają? Jakoś nie przekonują mnie te małe bateryjki i komentarze, że nie ładują, że padają po miesiącu, że trzymają godzinę.

 

Myślałem o o stacji Venom https://allegro.pl/oferta/venom-ladowarka-akumulatory-do-padow-xbox-series-11353961135. Jakby M$ wypuścił oryginalną to byłby sztosik, ale chyba nie doczekam tego w tym życiu.

 

Takie wynalazki działają? Czy zostać przy eneloopach i dokupić jakaś sensowną ładowarkę od Technoline?

 

 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, xtomashx napisał:

Mam tego Venoma i jest super. Może nie miałem jakiś długich sesji non stop ale na pewno wystarczą na takie codzienne granie. 

No i tak to się kręci, zaraz ktoś napisze, że jednak aku lepsze;] 

 

To jednak chyba kwestia gustu. Ile Ci trzyma bateria? Nie masz problemu, że ładowarka dalej świeci na czerwono po naładowaniu baterii?

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.11.2021 o 10:43, Aleks napisał:

Na akcesoria (pad) są dwa lata gwarancji? Też mi się RT zaczął 'kleić'.

 

@mclusky widzę że reklamowałeś ten problem i nie było problemu z wymianą. To klejenie w Twoim przypadku było przy każdym wciśnięciu? U mnie to się zdarza raz na kilkanaście użyć i po chwili samo odoskakuje. Mam obawy, że w serwisie wcisną dwa razy i uznają że OK. 

 

Za każdym razem, ale jak wciskam mocno "do dechy". Przeszkadza szczególnie w wyścigach jak chcesz zwolnić, a auto jeszcze się rozpędza albo w Fifie, gdzie na RT jest sprint.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...