Skocz do zawartości

Pad do Xbox Series X i S


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, gekon napisał:

No i tak to się kręci, zaraz ktoś napisze, że jednak aku lepsze;] 

 

To jednak chyba kwestia gustu. Ile Ci trzyma bateria? Nie masz problemu, że ładowarka dalej świeci na czerwono po naładowaniu baterii?

Aku wiadomo są lepsze jednak do mnie bardziej trafia ergonomia używania czyli kończę grać, odkładam pada na podstawkę i nie martwię się o brak mocy za kolejnym razem. Dodatkowo żona zadowolona bo mam wreszcie jedno miejsce gdzie trzymam pady. 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, kubson napisał:

Ma ktoś tego pada z okazji 20 lecia xboxa? Jak on się prezentuje na żywo? Jakby ktoś mógł zapodać fotki brde wdzięczny

Jeszcze lepiej leży w dłoniach dzięki gumowej nakładce na wewnętrzną część gripa, ten przezroczysty plastik też jest „gładszy”, a więc w milszy w dotyku. Minus taki, że Guide Button musze głębiej wcisnąć, żeby załapał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Marcin_wawa napisał:

Panowie warto iść nadal w Elite 2? Głównie myślałem o Halo.

Stoję przed tym samym dylematem. Ja już bym go kupował, ale kształt pada z Series X|S lepiej leży mi w rękach i z nadzieją czekam na Elite 3 w nowej obudowie.

Tu mam małe obawy co do szybkości debiutu nowego "pro" pada. Taka teoria wyssana z palca - myślę, że po debiucie DualSense z jego nowymi funkcjami, MS w nowym Elite będzie chciał też je mieć, a to oznacza, że są na etepie projektu. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Takie ogłoszenie dla posiadaczy Elite 2, którzy planują wykorzystywać pada z adapterem 8bitdo, żeby pograć sobie np. na Switchu: nie aktualizujcie firmware'u kontrolera do najnowszej wersji. MS dorzucając ficzery jak low latency czy inne szmery-bajery zmienił przy okazji obsługę protokołu Bluetooth, w efekcie czego pad nie paruje się z adapterem. Na szczęście można zrobić downgrade padzika, ale przez chwilę miałem majty w stanie zagrożenia incydentem kałowym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...