Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Jordanensis napisał:

Zrobiliby Dishonored 3 i mnie maja, a tak cos zaczeli w strzelanki bardziej ktore w mojej opinii zapowiadaja sie slabo. Chodzi mi o Deathloop i jeszcze bardziej o Redfall ktore to juz w ogole zapowiada sie na crapa. 

Dishonored i ten prey nie były mega sukcesami sprzedażowymi to zaczęli kombinować przy tym death loop za kasę sony i z redfall. Ja też mam nadzieję, że dzięki kasie ms potem zaczną pracę nad kolejnym Dishonored. 

Odnośnik do komentarza
32 minutes ago, lpcl said:

Dishonored i ten prey nie były mega sukcesami sprzedażowymi 

 

Mega sukces to rzeczywiscie za duze slowo, ale Dishonored sprzedalo sie bardzo dobrze. Na samego PC zeszlo ponad 3mln sztuk. Dishonored 2 troszke slabiej, bo kontynuacja na wszystkie platformy zeszla w nakladzie 2.5mln sztuk. Doliczajac do tego nagrody jakie gra dostala - ogolnie wychodzi bardzo dobrze. Natomiast w Dishonored wszystko praktycznie zostalo zamkniete i moze nie chca na sile czegos do tej historii wymyslac. Ale moze prequel?

 

Deathloop zapowiada sie srednio. Redfall to juz wyglada na tania gierke ktora bedzie chciala zarabiac na mikroplatnosciach. No, ale zobaczymy.

Uwielbiam Arcane za Dishonored i cos w tym klimacie chcialbym zeby zrobili jeszcze raz :)

 

Edytowane przez Jordanensis
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Jordanensis napisał:

 

Mega sukces to rzeczywiscie za duze slowo, ale Dishonored sprzedalo sie bardzo dobrze. Na samego PC zeszlo ponad 3mln sztuk. Dishonored 2 troszke slabiej, bo kontynuacja na wszystkie platformy zeszla w nakladzie 2.5mln sztuk. Doliczajac do tego nagrody jakie gra dostala - ogolnie wychodzi bardzo dobrze. Natomiast w Dishonored wszystko praktycznie zostalo zamkniete i moze nie chca na sile czegos do tej historii wymyslac. Ale moze prequel?

 

Deathloop zapowiada sie srednio. Redfall to juz wyglada na tania gierke ktora bedzie chciala zarabiac na mikroplatnosciach. No, ale zobaczymy.

Uwielbiam Arcane za Dishonored i cos w tym klimacie chcialbym zeby zrobili jeszcze raz :)

 

Dla nas to dobra sprzedaż ale zależy jakie mieli cele. Pamiętam jak dead space zaorali po 4 mln kopii bo założyli, że ma być 5.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie jestem prawie pewny że przyjdzie czas na sequely od Arkane czyli np. takie Dishonored 3.

 

Ale teraz trzeba docenić to że Arkane chciało zrobić coś nowego i spróbować swoich siły w czymś innym, co jest bardzo dobre w zalewie sequelozy. Dobrze że Bethesda i Xbox mają odwagę w inwestowaniu w nowe IP. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Jordanensis napisał:

Tak, sytuacje z Dead Space 3 pamietam. Tam chyba nawet zalozyli 6mln. 

Poczekamy, zobaczymy jak polityka teraz bedzie wygladac pod Microsoftem. Dobra reklama, marketing i Dishonored 3 to bylby bardzo mocny ex na Series X. Sadze, ze sporo mocniejszy niz Deathloop i Redfall ktore zapewne sprzedadza sie jeszcze gozej.

Tylko, że pod gpu to o sprzedaż nie muszą się martwić. Na death loop kasę dostali od Sony a redfall będzie w abo. Sprzedaż kopii gry nie ma tutaj takiego znaczenia. 

3 godziny temu, Wredny napisał:

Dishonored wystarczy, bo tam już praktycznie są trzy części.

Fajnie, że zrobili PREY, a teraz coś nowego - ja lubię, jak studia wychodzą poza swoją strefę komfortu, bo przeważnie wtedy dostajemy fajne gierki.

 

Ja tam lubię skradanki, ten steam punk w Dishonored i zgniły styl arkane oraz te wredne mordy. xd

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lpcl napisał:

Ja tam lubię skradanki, ten steam punk w Dishonored i zgniły styl arkane oraz te wredne mordy. xd


Ja też, ale takie PREY podobało mi się nawet bardziej niż Dishonored, więc z niecierpliwością wyczekuję ich nowego projektu (zwłaszcza, że Deathloop wygląda mi na coś, z czym nie chcę mieć do czynienia).
Tak czy siak - fajnie, jak studio będzie miało szerokie portfolio IP, bo będzie z czego wybierać i czym mieszać przy ewentualnych sequelach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

 

Wyciekły screeny z testów gry. Koleś odpowiedzialny za wyciek, napisał że zobaczyl ogłoszenie na google Jobs że szukają ludzi do jednodniowych testów, zaaplikował i okazało się że dostał możliwość zagrania we wczesna wersję Redfalla na rok przed premierą xd

redfall-leak-7.jpg

sLlh5t5.png

 

fiKQLY5.png

redfall-leak-1.jpeg

I kilka szczegółów dot. Rozgrywki

Cytat

-Game is described as open world game in line with something between Borderlands and Breath of the Wild. A core story taking you across the world, but also a myriad of side arcs, missions, and fights.

- Gameplay style/loop is very similar to Borderlands

- Seamless openworld compared to the likes of BoTw and Ghost of Tsushima

-Can be played solo or co-op

- 6 Playable characters to chose from

-Each character has a unique hero ability

-One character had a bird that acted as a sort-of drone, and the other could cloak for added stealth. Another character had something similar to a shadow hop or other short-range teleport move (Blink ability in Dishonored)

-Game can be tackled stealth or guns blazing

-Get XP from killing enemies and doing missions (theres side missions)

-There are bossfights in the game similar to bosses of Borderlands

-Size of the map is similar in scope to Fallout 76 or Ghost of Tsushima

-Mix of traditional weapons like rifles and handguns, and also more unique stuff like a Stake Launcher.

-Enemies are a dynamic mix of ranged, melee, vampire, and human.

- There are NPCs, but not AI partners replacing human co-op like in Left 4 Dead. Closer to Borderlands or Assassin's Creed NPCs.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Я знаю, ale obawiam się, że wyjdzie z tego gra pod tabelki w Excelu (patrząc chociażby po designe postaci) i mechanice rozgrywki. To, że Naughty Dog, z racji doświadczenia, zrobiłoby świetną grę sportową nie znaczy, że ucieszyłbym się na wieść o kopanej od Niegrzecznych Piasków.

 

No, ale na razie to mamy leaki które mogą być równie dobrze ściemą. Poczekam na dalsze pokazy, ale to co widać z opisu poniekąd przekreśla na starcie ten tytuł. ;/

Odnośnik do komentarza

Akurat design postaci wyglada tak jak w poprzednich grach Arkane, nie wiem Wezyr grałeś w jakąś ich grę?

 

A z tego co czytam to mechanika rozgrywki z wykorzystywaniem mocy również ma przypominać ich ostatnie gry jak np. Dishonored z tą różnicą że tym razem podane jako looter shooter w otwartym świecie

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi bardziej o tę kolorową, ziomalką estetykę na którą mam alergię.

 

a uczciwie przyznam, że grałem (czy też aktualnie gram) w Preya i mam mocną chrapkę na zajebiście zapowiadające się Deathloop

Odnośnik do komentarza

Ja nadal liczę na mocniejszy akcent nastawiony na kampanię dla jednego gracza, to w końcu Arkane. Z tego opisu wynika że to mimo wszystko gra napędzana misjami, kooperacja to dodatek. Chociaż nie grałem w żadne Borderlandsy to nie mam odnośnika do porównania jakiego użył.

Tak szczerze mówiąc to ich najlepszy moim zdaniem Prey, miał słaby gameplay ale nadrabiał klimatem i wciągającym wątkiem i kilkoma genialnymi rozwiązaniami jak to maszynami do recyklingu. Jeżeli dołożą do tego dobre strzelanie to może być bomba. 

Aktualnie gram w Death of The Outsider i jest rewelacyjne. 

Też wolałbym żeby robili dalej to w czym są najlepsi, ale niestety kasa też musi się zgadzać. Może zaskoczą i zdefiniują nowy gatunek immersive looter-shooter a może tylko bujam w obłokach i będzie sraka.

Odnośnik do komentarza

Ty, ale wiecie, że tutaj normalnie będzie fabuła i możliwość ukończenia gry solo? 

 

Dla niektórych jak gra ma co-op'a to z automatu nie ma duszy. A Taki np Rayman Origins ma co-op'a a gra miała w uj duszy. Pierwsze girsy mają co-op'a i z ekranu wylewa się klimat.

 

Tak samo co do zarzutów, że gierka robiona pod tabelkę, przecież o każdym tak można napisać. Sony też robi gierki pod tabelkę, bo 80% ich produkcji wygląda tak samo, czyli jest akcyjniakiem z widokiem zza pleców?

 

Najlepiej jakby wszystkie gry były trzecioosobowymi cinematik ekspiriens. 

 

Ja tam się cieszę, że te testy były jakiś czas temu, bo jest w takim wypadku faktycznie realna szansa na premierę za te kilka miesięcy. Bo po samym trailerze z E3 nie chciało mi się wierzyć, że mają to wydać w połowie 2022, a nie pokazali nawet urywka z faktycznej gry xD

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...