Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Bielik napisał:

Słuszna uwaga, tyle się mówi o wolności kreacji gier w zakupionych przez MS studiach, a tu pierwszy lepszy przykład, że jest standardowo nacisk na online u twórców którzy dotychczas robi single experience. 

Przekręciłeś to co pisałem. Kładą większy nacisk na online, bo Prey i D2 (czysto singlowe tytuły) słabo się sprzedały. Skoro Redfall ma wyjść już za rok, to gra na pewno była już w zaawansowanym developmencie jak M$ ich przejął. I co więcej - liczę, że właśnie dzięki M$ będą mogli wrócić do typowych immersive simów. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co dziwić. Lubię od czasu do czasu włączyć na chwilę jakieś multi, ale osobiście singiel znacznie bardziej sobie cenię.

@Cedric ostatnio przeszedłęm Outriders i było podobnie: niby kampania singiel, ale tak naprawdę nie da się dać pauzy w trakcie gry, bo "jesteś online" xD

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Cedric napisał:

Ale chyba nie w segmencie AAA - głowy nie dam, ale moje wrażenie jest takie, że jak AAA to jednak częściej mocno nacisk na multi.

 

Raczej w drugą stronę, AAA to raczej albo sam singiel (gry Sony) albo singiel+multi (CoDy, BF etc.). Gier stricte pod multi, ale o budżecie AAA jest raczej mało. Multiplayer to raczej domena F2P i AA.

Odnośnik do komentarza
Cytat

"I think the combat loop & exploration is really fun. Redfall is doing a lot of things Arkane is well known for."


I te słowa mnie uspokajają - Arkane jeszcze nigdy nie dostarczyło mi złej gierki i choć ten trailer yebau Fortnite'm na kilometr, to ufam, że będzie zajebiście.

Ale nie powiem - poniższy fragment wprowadza trochę niepokoju :obama:

Cytat

Human cultists outposts to clear out

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...