Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Lord Protector napisał:

Ja tam od początku wiem, że będzie to typowy sologame z co opem, za Redfalla odpowiadają twórcy Dishonored 2.

 

Spokojnie jest jeszcze masa czasu, żeby tooo wszytsko jasno nakreślić 

 

No u mnie znacznie większe zainteresowanie. 

Odnośnik do komentarza

to prawda, Bethesda po przejęciu zachowała swój dział marketingu i to chyba on odpowiada za promocję gry.

 

W ogóle czytałem ostatnio wypowiedzi pracowników Bethesdy i wielu z nich jest podobno zawiedzionych tym przejęciem, bo oczekiwali że przyjdzie ktoś z zewnątrz i wprowadzi porządki, a tymczasem wszystko miało zostać po staremu.

Odnośnik do komentarza

Co oni odperdalaja :kekw: od lootshotera do solo :kekw: 

Godzinę temu, ASX napisał:

to prawda, Bethesda po przejęciu zachowała swój dział marketingu i to chyba on odpowiada za promocję gry.

 

W ogóle czytałem ostatnio wypowiedzi pracowników Bethesdy i wielu z nich jest podobno zawiedzionych tym przejęciem, bo oczekiwali że przyjdzie ktoś z zewnątrz i wprowadzi porządki, a tymczasem wszystko miało zostać po staremu.

No a co się dziwić? Patrzą na inne studia ms i widzą, że można nic nie robić cały dzień więc też chcą. Tutaj jednak stoi bethesda nad głową i trzeba pracować i to produktywnie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PanKamil napisał:

Co oni odperdalaja :kekw: od lootshotera do solo :kekw: 

No a co się dziwić? Patrzą na inne studia ms i widzą, że można nic nie robić cały dzień więc też chcą. Tutaj jednak stoi bethesda nad głową i trzeba pracować i to produktywnie.

 

Gdzie Ty tam na tych materiałach widzisz looter shooter?

Odnośnik do komentarza

Ludzie po prostu wysnuwali mylne wnioski na podstawie dostępnych materiałów. Nie pierwszy raz zresztą.

 

Z tego co czytam jedyne co łączy tę grę z lootershooterem to to że będziemy znajdować sprzęt o różnych statystykach i będziemy dostawać XP za zabicie wrogów, no ale jeśli to wystarczy by nazwać grę lootershooterem to w takim razie takiego God of Wara też można nazwać looterslasherem.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, messer88 napisał:

Zrobiliby Dishonored 3 i wszyscy by byli zadowoleni i wiedzieli czego się spodziewać a tak robią wynalazek. Z deathloopem chyba takie samo zamieszanie było że nie wiadomo co to miało być, klasyczny single czy multi. 

 

Ja tam się cieszę, że poszli w nowe IP. To zawsze jakaś szansa na coś nowego, tak jak w przypadku Deathloopa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...