Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, 20inchDT napisał:

No nie wiem czy taka drugorzędna jak sie okaze, ze i "za darmo" nikt nie gra

 

Dane udostępniane przez MS i czasem samych deweloperów mówią co innego. Bardziej znane produkcje docierają do kilkrotnie większej grupy odbiorców, a produkcje indie do kilkunastokrotnie większej. W GP każda gra znajdzie docelowych odbiorców. Najważniejsza jest w tym przypadku różnorodność.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Figuś napisał:

Raczej samego Arcane, tak samo chujowy Deathloop miał marketing, ludzie  na kolejnych pokazach błagali żeby go już nie pokazywali więcej

 

Bo nie dość, że był chujowy to jeszcze odpalał się co chwilę przed każdym filmikiem na YouTube.

Miałem dość tej gry, zanim w ogóle wyszła.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja mam duże wątpliwości czy im się uda. O Redfalla i Forze jestem stosunkowo spokojny i te gry raczej wyjdą w tym pierwszym półroczu. Ale Starfield mam wrażenie że będzie balansować na granicy i może jeszcze zaliczyć poślizg na drugą połowę. A jeszcze trzeba gdzieś wcisnąć pecetową gierke Ara: History Untold, która trochę zaginęła w akcji i widzieliśmy tylko jej trailer CGI i kilka screenshotow.

 

 

Odnośnik do komentarza

Liczę, że maja na ten 2023 coś więcej niż Forzę i Redfall. Mogliby zacząć wydawać obiecane AAA co kwartał, to słowa z połowy 2019 roku, więc jednak już trochę czasu minęło, a wciąż nie wiemy co się dzieje u The Coalition.

Odnośnik do komentarza

no jest jeszcze Starfield :sonkassie:

 

wracając do Redfalla to po Deathloopie zaczynam mieć obawy o Redfalla. Gry Arkane mają mnóstwo mocnych punktów, ale strzelanko do nich nie należy, bo zarówno w Deathloopie jak i świetnym Prey, strzelanie było mocno drewniane. Jeśli w Redfallu nic się nie zmieni, to może być kiepsko.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bigby napisał:

 

I Minecraft Legends.

faktycznie, zapomniałem o tym. Można się pogubić w tych wszystkich grach na 2023 r ;D

 

Co do Avowed, to jeszcze kilka miesięcy temu mógłbym zakładać się o konto że wyjdzie w przyszłym roku, ale teraz po doniesieniach ze studia nie jestem taki pewny. Prędzej bym się spodziewał Hellblade w drugiej połowie roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...