Skocz do zawartości

A Plague Tale: Requiem


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

Może i nie wpłynie na to na sprzedaż. Ale krytyka też im nie zaszkodzi. 

 

I na pewno to lepsza postawa niż milczenie i postawa w stylu "tak już musi być", bo to już na pewno nic nie pomoże. 

 

Takie Halo przez lata było krytykowane za 30 FPS, mimo iż sprzedawało się w milionach i dopiero przy piątej części twórcy się ugięli i mimo naprawdę słabej konsoli zrobili 60 klatek. Więc to nie jest tak że krytyka nigdy nic nie daje. 

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja staram się ekplorować każdy kąt i zajrzeć w każdy zakamarek.

 

Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do tego że gra próbuje budować klimat zaszczucia, ale tak naprawdę w ogóle tego nie czuć, bo szczury obiekt i żywioł który powinien budzić grozę, są bardzo przewidywalne, a przez to bardzo proste do uniknięcia, przez co w ogóle nie wywołują strachu. Pod tym względem zombie a szczególnie klikacze z takiego TLoU działały o wiele lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem dzisiaj pierwsze przejscie gry i chyba zacznę NG+ bo calaczek kusi mocno a kilka rzeczy przegapiłem przy pierwszym podejściu. Bardzo dobra gra mocne 9/10 gdyby nie kilka głupot typu upuszczanie pochodni przy przechodzeniu przez metrowy murek to bym dał 10/10 ale i tak mocny kandydat do 2 miejsca w rankingu goty Eldenek boży poza zasiegiem jednak.

Co sie odpierdziela w końcówce to :banderas:

Czekam mocno na trzecia część bo zakończenie daje do zrozumienia że skaza jeszcze ostatniego słowa nie powiedziała.

Odnośnik do komentarza

I koniec tej przygody...

 

 

Ol8GpoI.png

 

 

Ostatnie etapy i samo zakończenie znacznie lepsze od tego z Innocence. Wyładowane emocjami, wzięło mnie z zaskoczenia. Nie wierzę, że

 

Spoiler

Kazali mi zabić Hugo :(:(:)

 

 

Piękna to gra. Jak dla mnie chyba zaraz po Elden Ring najlepsza w tym roku.

Edytowane przez Bigby
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Z racji tego, że jedynka bardzo mi się podobała to ta część obowiązkowo z gamepassa wleciała. Jestem w 3 rozdziale i jest w sumie to czego się spodziewałem.

 

ciekawostka na drugi dzień jak pierwszy raz odpaliłem grę w bloku pojawiło się info o trunkach na szczury :yao: bez pochodni do piwnicy nie schodzę 

Odnośnik do komentarza

U mnie dopiero dwa chaptery pękły, bo praca, a wieczorami ziomek kusi na PUBG, ale jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Jedynkę pamiętam, jako dużo mniej skomplikowaną i ogólnie mniejszą w skali (aż sobie ściągnąłem z półki i sprawdzę ten darmowy upgrade), a tutaj naprawdę czuć rozmach plus to niesamowite przywiązanie do detali.
I taka pierdoła, ale jak zawsze śmiałem się z tych ficzerów DualSense, tak tutaj, gdy idę Amicią skąpanym w rzęsistym deszczu rynkiem to czuję każde tapnięcie w swoich dłoniach - oczywiście, że żaden to gamechanger, ale zdecydowanie pomaga w budowaniu immersji (podobnie jak oddechy naszych bohaterów - chyba pierwszy raz w jakiejkolwiek grze słyszę, że moja bohaterka oddycha).

18400caaa2156-screenshotUrl.thumb.jpg.67a2a28a5ec4490d875537aeab3dc28b.jpg

Odnośnik do komentarza
16 hours ago, ASX said:

Ja staram się ekplorować każdy kąt i zajrzeć w każdy zakamarek.

 

Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do tego że gra próbuje budować klimat zaszczucia, ale tak naprawdę w ogóle tego nie czuć, bo szczury obiekt i żywioł który powinien budzić grozę, są bardzo przewidywalne, a przez to bardzo proste do uniknięcia, przez co w ogóle nie wywołują strachu. Pod tym względem zombie a szczególnie klikacze z takiego TLoU działały o wiele lepiej. 

Bardziej stresujący są ludzcy przeciwnicy bo mają całkiem ok AI i sokoli wzrok

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

U mnie dopiero dwa chaptery pękły, bo praca, a wieczorami ziomek kusi na PUBG, ale jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Jedynkę pamiętam, jako dużo mniej skomplikowaną i ogólnie mniejszą w skali (aż sobie ściągnąłem z półki i sprawdzę ten darmowy upgrade), a tutaj naprawdę czuć rozmach plus to niesamowite przywiązanie do detali.
I taka pierdoła, ale jak zawsze śmiałem się z tych ficzerów DualSense, tak tutaj, gdy idę Amicią skąpanym w rzęsistym deszczu rynkiem to czuję każde tapnięcie w swoich dłoniach - oczywiście, że żaden to gamechanger, ale zdecydowanie pomaga w budowaniu immersji (podobnie jak oddechy naszych bohaterów - chyba pierwszy raz w jakiejkolwiek grze słyszę, że moja bohaterka oddycha).

18400caaa2156-screenshotUrl.thumb.jpg.67a2a28a5ec4490d875537aeab3dc28b.jpg

Na 5 technicznie dobrze Ci chodzi, jaki framerate ?

2 godziny temu, balon napisał:

Czyli mamy pierwszą kupioną kopie na forum. Gratulacje dla Wrednego :hi:

 

Jak dobrze mu chodzi to tez wezme zaraz :lapka:

Odnośnik do komentarza

just :mevek:things

 

 

anyway

 

w końcu miałem czas pograć chwilkę wczoraj

jak widoczki są piękne, tak na razie czekam aż się rozkręci, tak tak wiem mocny początek itp ;)

parę screenów

Spoiler

A_Plague_Tale__Requiem_-_Windows_22.10.2

 

A_Plague_Tale__Requiem_-_Windows_22.10.2

 

A_Plague_Tale__Requiem_-_Windows_22.10.2

 

A_Plague_Tale__Requiem_-_Windows_22.10.2

 

A_Plague_Tale__Requiem_-_Windows_22.10.2

 

długo się musiałem bawić z ustawieniami na PC pod mojego rtx3060, imo trochę coś jest zwalone z optymalizacją

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...