Skocz do zawartości

eFootball 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może ten Season Update 2021 sprzedał się nie gorzej lub niewiele gorzej niż 2020, darmowa wersja Lite z myClub była naprawdę popularna na tle klasycznej, zarabiali więcej na Coins'ach w wersji mobilnej oraz stacjonarnej i uznali, że liczy się coś innego i nie warto przesadnie inwestować w pewne aspekty gry. Takie czasy, że dla młodych w tych grach liczy się bardziej odmiana hazardu i mechanizm nagrody niż gameplay.

 

PS. "dawaj pogramy w PES-a"  -> "gramy coś w eFootball-a" xd

Odnośnik do komentarza

jak już pisałem na ppe: " g*wno ożyło " to jak lubię grać reprezentacjami w takiej ilości jak było w pes 20 to mam ile dać 1000 zł ? Bo nie sądzę, że po 5 gr od reprezentacji będzie, baaa nie sądzę, że będzie jakakolwiek, bo komu się będzie chciało robić pakiety dla kilku graczy. A jak będę grał sobie turniej w domu i wybiorę 2 reprezentacje, to będę się mógł przełączyć na tą drugą, ile będzie ta opcja kosztować ? Bo w pes 20 nie do ogarnięcia, żeby się przełączyć. 

 

Okazuje się, że w alfabetadelta wersji otrzymaliśmy finalny gameplay, na konsolach będzie tylko nieco podrasowana grafika, przecież na trailerze to widać. 

 

Dramat, a fifa nie zapowiada się wcale lepiej. Nie spodziewałem się, że na ps 5 rok po premierze nie zagram w żadną piłkę next gen

Odnośnik do komentarza

O czymś to jednak świadczy, że na forum PSX Extreme tylko kilka osób opłakuje koniec serii Pro Evolution Soccer. Kto by kiedyś pomyślał? Nie wiem, ile mogę mieć pretensji do Konami. Zrobili najlepszą grę piłkarską, to chyba jest osiągnięcie. FIFA wiele z nich skopiowała, dołożyła sporo promocji zapodawanej przez giganta EA i w sumie dobrze na tym wyszła. Sam fakt, że FIFA zmieniła nazwę z "soccer" na "football" już 20 lat temu, a PES robi to teraz, mówi wiele o talencie marketingowym tych firm w sensie globalnym. Tak jak to opieranie się na Messim, które niby ma sens, ale on ma już tyle tych reklam, że trudno nadążyć, zresztą przez kilka lat był też twarzą serii FIFA i nie wiem, ile osób to rozróżnia. Konami głównie tylko umiało zrobić PES-a i niewiele poza tym robili dobrze. 

 

Model wydawania co roku nowej gry też ma w tym gatunku od dawna coraz mniej sensu z roku na rok.

 

Oczywiście gra się stoczyła przez ostatnie lata, a w trakcie 2021 roku sytuacja pogarszała się tak, że ten krok wydawał się nieunikniony. Nie tylko kiepska gra, ale też brak reakcji ze strony Konami. Na ten moment większe szanse na zrobienie doskonałej gry piłkarskiej ma EA, niż Konami. Fani PES-a mogą tylko wrócić do 2019, 2016, może nawet do 2009 by chcieli wrócić, nie wiem, jakie są opcje.

 

Nie wiem no, chyba dobrze że to skończyli. Ten eFootball to, jak rozumiem, ma być kontynuacja wersji mobile, na Unrealu, która jest generalnie rozproszeniem uwagi i ludzie w to grają tylko dla nagród? 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Myślałem,że jak wejdą na nową generację otrzymamy nowe animacje , lepsze SI ale to wygląda jak gameplay ciągle jest w poprzedniej generacji..

W sumie nie wiem jak oni sobie to wyobrażają jak gra wychodzi na telefon i konsole i podobno mają grać razem.

Będzie free to play to się przetestuje.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...