Skocz do zawartości

Assassin's Creed Infinity


Rekomendowane odpowiedzi

tak jak Teddy pisze, Asasyny to od dawna gry usługi, wspierane przez wiele lat nowymi dodatkami, daily questami, cyklicznymi wydarzeniami itp. Więc nie sądzę żeby następna odsłona tasiemca Ubisoftu różniła się jakoś szczególnie od ostatnich części, no ale wiadomo że gracze boją się tego czego nie znają

Odnośnik do komentarza

I taka posucha, że żadnej multiplayerowej gierki nie masz? Kurde, no słabo, w końcu tytułów do multika to jest pięć na krzyż, a i to licząc razem z gierkami z Game Boya Advance :/

 

Ty moje również: rynek multi jest tak obszerny, że każda singlóweczka bez rakowych onlajnów cieszy moje serduszko, @Paolo de Vesir.

Odnośnik do komentarza

Akurat Assassin's w takim żywym, otwartym świecie, z ludźmi zamiast NPC-ów brzmi zbyt dobrze, żebym miał sobie odpuścić. Z resztą, ile płaczu by o singla nie było to Ubi zrobi co chce. 

 

edit: no wiadomix, ale z drugiej też projektowanie gry tylko pod multi daje inny rodzaj doświadczeń które też bardzo lubię i tam elementy singla są niepotrzebne po prostu.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Oj ludzie, nie biadolcie już tak. Sony wydało Ghost of Tsushima, więc jakby komuś brakowało atrakcji w singlu to niech szuka na konsoli niebieskich.

być może coś przegapiłem ale czy gdzieś w tekście jest napisane że Asasyn przestanie mieć singla?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

no wiadomix, ale z drugiej też projektowanie gry tylko pod multi daje inny rodzaj doświadczeń które też bardzo lubię i tam elementy singla są niepotrzebne po prostu.

Cytując nasze poprzednie wywody w tym temacie: zróbmy multiplayerówkę z singlowej marki, ludzie na pewno się ucieszą.

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie ile to ubi naobiecywało przy zapowiedzi beyond good and evil 2?  Ile to planet nie będzie, jaka swoboda i ch.uj wie co jeszcze? Do dzisiaj cisza.

Żabojady się obudzą za 1,5 roku, że trzeba było robić normalną grę a nie jakiegoś matrixa do dojenia micropłatności. Albo gameplay będzie jeszcze bardziej prostacki albo kompleksowość urośnie do astronomicznych proporcji.

Od AC wymagam tylko dobrego settingu, inni ludzie będą mnie tylko wku.rwiać

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sebas napisał:

Żabojady się obudzą za 1,5 roku, że trzeba było robić normalną grę a nie jakiegoś matrixa do dojenia micropłatności.

 

Oni by się obudzili z ręką w nocniku jakby wszystko postawili na kontynuację niszowej gry sprzed ponad 18 lat.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie nie, sorki, rodowód z CW nie pozwala mi jednak odpuścić gdy widzę hurr durrzenie singlowców. :lapka:  Już nie będę excusez-moi

Ale to Ty pierwszy zadzwoniłeś :pawel: Widzisz, co to multi robi z głową? Widzisz wroga tam, gdzie go nie ma i posty, które nie istnieją. Jeszcze nie jest za późno, zarzuć jakiś dobry singielek na odmułę i może jeszcze uda się odratować pacjenta :lapka:

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, pawelgr5 napisał:

Ja mam jednego Assasina w kolejce (Origins). Jak chociazby przez sekundę poczuję, że czegoś mi brakuje bo nie mam SP albo sie nie logowałem na jakies gówno eventy to wylatuje z backlogu i wszystkie nastepne czesci nie sa brane pod uwagę.

 

Nie bój nic. Przeszedłem i nie ma dramy. Jak nie będziesz online, to co najwyżej dostaniesz monit, że jesteś offline.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...