Skocz do zawartości

FIFA 22


Rekomendowane odpowiedzi

aż sobie poszukałem tego zwiastunu z ciekawości po tym, jak napisałeś

 

no cóż, jedno muszę im przyznać - za każdym razem, kiedy patrzę na tę grę, to jestem pełen podziwu jak tragicznie to wszystko się tam rusza

 

smutne w sumie, że nie wiadomo kiedy po raz kolejny dostaniemy jakaś dobra wirtualna pilke, ale co zrobić

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ludwes napisał:

smutne w sumie, że nie wiadomo kiedy po raz kolejny dostaniemy jakaś dobra wirtualna pilke, ale co zrobić

No smuteczek trochę, bo człowiek się starzeje, zajawka jeszcze jest, a tutaj nie ma widoku na zmiany na lepsze w najbliższym czasie. Skoro nowa generacja nie okazała się powodem do jakichś zmian u podstaw to... :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja już od 16tki nauczyłem się że fife kupuje się raz na 2/3 lata. Teraz padło na fife 22 i na ps5 napewno odczuje dużą różnicę . Ktoś kto kupuje fife co rok i ciśnie te pół roku chcąc wbić jak najwyższą range i mieć najlepsze karty nie może liczyć na satysfakcję z tej gry. Jako ktoś kto gra w drugiej najwyższej randze mogę dać kilka porad ale najważniejsza to jak grasz lidze niższej niż 2/3 to nigdy nie oczekuj że będziesz wymiatał w tą grę i licz się z wieloma porażkami. Ta gra to przede wszystkim FIFA nie prawdziwy mecz tutaj zawsze będzie wylew tutaj są słabe serwery a popularność ogromną . Każdy ma wylewy nie tylko ty. Nie nastawiaj się że będziesz wszytsko wygrywał i kupuj grę raz na dwa lata a wtedy będziesz się dobrze bawił. ( Przynajmniej przez dwa tygodnie )

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Liberator napisał:

Ja już od 16tki nauczyłem się że fife kupuje się raz na 2/3 lata. 

 

To i tak za często. Takie badziewia klepane maszynowo od tych korpo gnid z EA to się powinno kupować raz na 10lat. Przecież rok w rok to jest ta sama gra, gdzie godność i honor gracza?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, SebaSan1981 napisał:

 

To i tak za często. Takie badziewia klepane maszynowo od tych korpo gnid z EA to się powinno kupować raz na 10lat. Przecież rok w rok to jest ta sama gra, gdzie godność i honor gracza?

Problem się pojawią gdy jesteś fanem piłki nożnej. Niestety spróbowałem PESa i tam to już jest tragedia w porównaniu do Fify. Jednak samo granie piłkę znudziło się 10lat temu teraz taki tryb Fut jest mega opcja bo możliwości z nim zwkazane są ogromne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...