Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniały sprzęt, odkąd kupiłem to prawie codziennie odpalam sobie SD na krótkie sesje przed snem pod kołderką. Skończyłem tak Uncharted 4, a teraz zacząłem Crysisa i Batman Origins, kto by pomyślałem kilka lat temu że takie duże gierki z PC będą dostępne w takiej jakości przenośnie. 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Homelander napisał:

 

 Tych informacji w necie jest po prostu mnóstwo, a wiem, że od Was dowiem się najlepiej

Z tymi rtsami tylko uważaj. Niektóre gry mogą mieć nieczytelną, małą czcionkę. Warto czytać konkretnie która gra może mieć z tym problem.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Dr.Czekolada said:

Z tymi rtsami tylko uważaj. Niektóre gry mogą mieć nieczytelną, małą czcionkę. Warto czytać konkretnie która gra może mieć z tym problem.

 

Na początku chcę ogarnąć Heroesy zdecydowanie i emulatory. A potem to już zależy od promocji na Steam. Jest kilka gier, które chcę ograć przenośnie. Widziałem, że sporo gier od Microsoftu jest na Steamie, w tym te, na których zależy mi najbardziej, czyli Halo. Więc instalowanie Windowsów sobie daruję. A co do RTS to Starcraft, Warcraft, C&C i Total War Warhammer mnie najbardziej mnie interesuje

Odnośnik do komentarza

też tak robię. Steam to dla mnie najlepsza platforma do robienia zakupów, ogromna biblioteka, gwarancja wstecznej kompatybilności, darmowe remastery i normalne podejście do klienta. 

 

Więc jak jest dobra okazja to nie mam żadnych skrupułów by kupić drugi raz tę samą grę na Steam. 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ok, post pod postem, ale to takie moje luźne spostrzeżenia z zabawy chwilowej ze Steamdeckiem. Instalowanie tych wszystkich launcherów w desktop mode nie jest skomplikowane, tutoriale wyjaśniają krok po kroku, ale jest długie i upierdliwe. Do tego stopnia, że po skonfigurowaniu Heroica po GOGa i Battlenetu dałem sobie spokój z emudeckiem. Nie zależy mi aż tak bardzo, na Switchu mam więcej retrogierek niż jestem w stanie ograć. W każdym razie Heroes 3 Complete działa świetnie, gra się super i już chociażby dla tej gry warto było kupić maszynkę. Czekam teraz na promocję na coś co mnie interesuje. No a samo urządzenie? Nic odkrywczego nie napiszę: duże, wygodne, solidne. Ogólnie jestem zadowolony. I dziękuję bogom, że nie kupiłem tego ROG Ally, bo bym się chyba zapłakał. A tak mam super konsolę do gier pecetowych

Odnośnik do komentarza

Nie ma powrotu do decka LCD jak ktoś bawił się Oledem. Niby to samo było przy Switchu ale tam prócz ekranu zmiany były znikome, tutaj plusów za nowym modelem jest mnóstwo.

 

Chyba że ktoś ma okazję dorwać za np tysiaka używkę w dobrym stanie to wtedy do rozważenia 

Odnośnik do komentarza
29 minutes ago, Daffy said:

Nie ma powrotu do decka LCD jak ktoś bawił się Oledem. Niby to samo było przy Switchu ale tam prócz ekranu zmiany były znikome, tutaj plusów za nowym modelem jest mnóstwo.

 

Chyba że ktoś ma okazję dorwać za np tysiaka używkę w dobrym stanie to wtedy do rozważenia 

Pytałem Homelandera

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...