Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.01.2024 o 11:30, Homelander napisał:

Zapłaciłem 300$ za tego Steamdecka. Wersja OLED kosztuje 550 plus tax czyli 600. Jasne, wersja OLED jest lepsza, ale nie o 300$ lepsza, przynajmniej dla mnie. No i zwyczajnie nie dałbym 600$ żeby posiadać Steamdecka

 

 

Co Ty pier***sz Gregu? 

Jakbyś nie dał 600 dolarów? Za SD byś nie dał? :notbad: 4 nocki na uberze i gotowe. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Ktoś ograł może Resident Evil 0 na decku? 

 

Status jest niby unverified, ale w bazach jakieś sprzeczne opinie, jednym działa, drugim nie.

 

Ktoś coś?

 

Mam na PC, ale nie ma kiedy usiąść, na Decku łatwiej by to wpadło :D. 

Uruchamia się spoko, i działa tylko u mnie randomowo pojawiają się jakies gówniane kolory (tak jakby kolorowe prześwity które mocno psują odbiór konkretnej sceny). Wkurza i ostatecznie przejdę akurat tę część na PC (zwykłym). Na SD zagram w pozostałe.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Nie no item box dla bambików jest :rayos:

Prawdziwy rezydenciarz nigdy by się w takie coś nie bawił.

Wiadomo, to nie jest kanoniczne w serii, wszak item box wynaleźli dopiero w jedynce :D. W 0 trzeba rzucać wszystko na ziemie i zapierdalać po całej mapie po itemy xD. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Arma 3 - grał ktoś na steamdecku? Jest napisane unsupported, ale widziałem na tubie, że grają. Tak czy siak interesuje mnie tylko single, a lubię takie militarne realistyczne strzelanki. 

 

 

edit: ok kupiłem, sprawdziłem, działa. Ale sama gra jak dla mnie to totalne drewno. Jasne, pewnie jest super skillowa w multi i tak dalej. Ale pograłem trochę kampanię i totalnie tego nie kupuję, gra się w to jak w stare pecetowe strzelanki, bo tym Arma 3 właśnie jest. No cóż, nie jestem targetem tej gry

Edytowane przez Homelander
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem Binary Domain na decku. Od lat miałem to na steam ale nie działało poprawnie sterowanie na padzie, a tutaj się udało ograć. Interfejs wyświetlał klawisze klawiatury ale normalnie działało sterowanie jak na konsoli. Bardzo dobra gra studia od Yakuzy, takie Gears of War tylko z japońskie i z robotami. Polecam.

 

Tymczasem wracam do Batmana Arkham Origins.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dodać do tego świetnie działającego Prince'a i mamy udany początek roku dla Decka. A juz niedługo m.in. Persona 3 Reload i odświeżony Tomb Raider. Będzie w co grać. ;)

Jestem ciekaw czy Dragon's Dogma 2 też pójdzie na SD, ale zbyt wielkiej nadziei sobie nie robię.

 

Tymczasem ostatnio ukończyłem Residenta 3 i mam już jakąś połowę GTA4 i Dead Space 3 za sobą. A jak mam ochotę na małą, 15-30 minutową sesję, to włączam niezwykle wciągające Brotato, Death Must Die, Halls of Torment czy Dorfromantik.

 

Mogę powiedzieć że Deck skutecznie przywrócił mi radość z grania. :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Bigby napisał:

Jestem ciekaw czy Dragon's Dogma 2 też pójdzie na SD

Tak samo szkoda że nie ma jeszcze przeportowanych gier Sony jak Horizon 2, ff16 czy Tlou2. Ciekawe na co stać jeszcze tą maszynkę.

No przecież Valve widzi że gierki są coraz bardziej wymagające dla SD, a mimo to nie poprawili bebechów i nie szykują szybko następcy (ponoć).

Trudno mi ich posądzać o sabotaż w postaci braku działania nowych hitów aż do premiery SD2

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, drozdu7 napisał:

Tak samo szkoda że nie ma jeszcze przeportowanych gier Sony jak Horizon 2, ff16 czy Tlou2. Ciekawe na co stać jeszcze tą maszynkę.

No przecież Valve widzi że gierki są coraz bardziej wymagające dla SD, a mimo to nie poprawili bebechów i nie szykują szybko następcy (ponoć).

Trudno mi ich posądzać o sabotaż w postaci braku działania nowych hitów aż do premiery SD2

Ja wczoraj skonczylem GoT i tak sobie pomyslalem ze z przyjemnoscia posmigalbym od nowa po Cuszimie na SD. Spokojnie powinno smigac skoro Spiderman i Horizon 1 daja rade.

Odnośnik do komentarza

Dragons dogma2 chodzi na re engine, który dotychczas śmigał rewelacyjnie na decku więc jestem dobrej myśli

 

Gierki Sony? Te które były na PS4 działają pięknie na decku więc ghost of Tsushima I Horizon2 w teorii też powinny. A przecież nawet Ratchet z PS5 chodzi dobrze i tylko z Returnal jest problem

Odnośnik do komentarza

Następcy SD2 nie ma na razie, bo nie ma dla niego odpowiedniego układu na rynku. Nie jest sztuką włożyć już teraz mocniejszy, bardziej prądożerny procek jak Asus ROG Ally i Legion Go i zrobić przenośny sprzęt który ma kilka FPSow więcej, ale rozładowuje się po 30 minutach. 

 

Obecnie SD jest bardzo zbalansowanym urządzeniem pod względem, ceny, mocy, długości pracy i kultury. I w tym przedziale cenowym bardzo trudno byłoby zrobić coś lepszego.

 

Pojawi się jakaś nowa generacja Ryzenow, która  przy podobnym poborze energii będzie oferować znaczący przyrost mocy to wtedy też pojawi się SD2.  

 

  • Plusik 4
  • This 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...