Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam to samo. też mi przypisuje kartę jako domyślny dysk do instalacji.

 

A co Decka to po skończeniu Uncharted 4 zabrałem się za Call of Duty 2 którego nigdy nie dane mi było skończyć, bo miałem wówczas zbyt słaby komputer i gra chodziła w 15 fpsach. Trochę trzeba było pokombinować ze sterowaniem bo to jednak gra skrojona na PC pod granie na myszce, ale tak poza tym żadnych problemów. 

 

Zacząłem też Batman Arkham Origins bo jakoś ominęła mnie ta część, no i pomimo tego że teoretycznie widnieje jako nieopslugiwana to działa pięknie. Zero problemów i betonowe 60 klatek. Piękny sprzęt 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MichAelis napisał:

Czy wam tez sam zmienia sie ktory dysk jest domyślny? (Mi ciagle zmienia sie na karte sd)

 

Tak ;(

 

A ja mam inne pytanie. Bo od jakiegoś tygodnia, co odpalę Decka to ściąga mi jakieś aktualizacje po 20-30 MB do większością gier jakie mam zainstalowane. Takie GTA4 czy Max Payne 3 to codziennie coś aktualizuje.

 

Co to za łatki są? Wcześniej były jakieś aktualizacje shaderów, ale to po kilka kilobajtów miało. A teraz żadnego dodatkowego info, tylko ściąga po 20-30 MB.

Odnośnik do komentarza

Tak, shadery są wielkie, kilkaset kilo to na pewno nie to. Ściągają się jako aktualizacje gier, ale głównie po aktualizacji systemu. Jak jest nowy driver karty graf. wszystkie stare shadery lecą do kosza. Może to być z opóźnieniem, bo zanim się pokompilują (u Valve albo u użytkowników decka) na nowej wersji i będą gotowe do ściągania może trochę minąć.

Edytowane przez dominalien
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
45 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Ktoś ograł może Resident Evil 0 na decku? 

 

Status jest niby unverified, ale w bazach jakieś sprzeczne opinie, jednym działa, drugim nie.

 

Ktoś coś?

 

Mam na PC, ale nie ma kiedy usiąść, na Decku łatwiej by to wpadło :D. 

Jak masz na pc to czemu samemu nie sprawdzisz na decku?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Mogę, ale chodziło mi o opinię nt. pełnego przejścia. 

Tak, skończyłem. Potrzeba tylko konkretnego Protona GE pobrać, (bodajże 18 już nie pamiętam) bo w przeciwnym wypadku będziesz miał graficzne glitche w jednej sekcji na początku gry. Poza tym gra normalnie śmiga.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

A ja pograłem w Starcrafta, nawet przeszedłem kampanię Terran. Oczywiście mysz jest niezbędna, a w przypadku grania Zergami i klawiaturę jakąś trzeba ogarnąć. Bo o ile Terranami da się skończyć kampanię najpierw oddziałem czołgów, a potem Battlecruiserów tak Zergami bez tworzenia oddziałów za pomocą klawiatury nie da rady. No ale warto, to nadal fantastyczna, legendarna pozycja. Oczywiście widziałem filmy na tubie gdzie grają bez myszy i klawiatury, ale to sztuka dla sztuki

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Assassins_78 said:

Jak ktoś kochał się w Heroes of Might and Magic 3 to polecam Songs of Conquest

Jak dla mnie cudowna gra. Świetnie sie gra na SD :) 

 

https://store.steampowered.com/app/867210/Songs_of_Conquest/

 

CjZfVyb.png

 

Mam ją na radarze, ale póki co zagrywam się w Heroesy, ostro się za nimi stęskniłem. Ale słyszałem o grze bardzo dużo dobrego

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Assassins_78 napisał:

Jak ktoś kochał się w Heroes of Might and Magic 3 to polecam Songs of Conquest

Jak dla mnie cudowna gra. Świetnie sie gra na SD :) 

 

https://store.steampowered.com/app/867210/Songs_of_Conquest/

 

CjZfVyb.png

 

Nawet parę dni temu odswiezylem temat postem po prawie roku bo wróciłem do gierki odkąd w grudniu wyszedł patch z sterowaniem padowym.

 

Absolutnie świetna pozycja 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...