Skocz do zawartości

RETROARCH czyli emulator wszystkiego na Xboxie Series X/S.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia dopiero wróciłem do domu i sram po całym dniu bo brzydzę się w robocie na budowie w toitoiu. 

Info mam z discorda twórców. 

 

Edit. Piękne czasy gdy można w każdej chwili zapytać twórców o to:

Screenshot_20211209-164216.thumb.png.9b0b7259c7b178b70ab62a20ddadf88e.png

 

Z tego co widzę chłopaki testują gry z DC i większość działa w 60fps.

 

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem Retroarch w nowej wersji Pub i przy próbie odpalenia gier z Gamecube z USB nadal czarny ekran pomimo, że gry mieszczą się w limicie rozmiaru.

 

Edit: okazało się, że Gamecube działa na obu tylko po prostu bardzo długo się ładuje. Niestety tak rwało, że nic nie da się zrobić. Odpaliłem Twin Snakes i mam info, że Performance is terrible. Zmieniłem grafikę z gł na dx12 i zdaje się być o wiele lepiej :)

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

To go zaktualizuj. Jeden build nie działał, ale wczoraj wypchnęli update i działa. Wejdz w bibliotekę gier, znajdź RA, wciśnij View, wybierz "zarzadzanie grą" i tam sprawdź kafelek z updejtami, czy coś przypadkiem nie wisi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Bzduras napisał:

To go zaktualizuj. Jeden build nie działał, ale wczoraj wypchnęli update i działa. Wejdz w bibliotekę gier, znajdź RA, wciśnij View, wybierz "zarzadzanie grą" i tam sprawdź kafelek z updejtami, czy coś przypadkiem nie wisi.

A faktycznie musiało się jakoś w tle zaktualizować że nawet nie widziałem, już wszystko działa

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Czoperrr napisał:

Świetna wiadomość. Testowaliście już te konsole z USB?

Zapomniałem o tym. Ciekawe, czy da się odpalić z biosem na pendraku czy nadal trzeba tworzyć katalogi w pamięci wewnętrznej.

 

@Czoperrr PS2 działa, ale foldery z biosem i innymi takimi musisz mieć w pamięci wewnętrznej. Wrzucasz je przez Durango FTP albo kopiujesz z pendrajwa za pomocą MCA Managera. Personka leci z USB :banderas:

 

 

16395015453698255440408167762007.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Możesz próbować, czemu nie. Ja sprawdzałem do tej pory:

- Persona 3 FES - śmiga bez zająknięcia

- Tony Hawk's Underground - jak wyżej

- Resident Evil Outbreak - jak wyżej

- Def Jam FFNY - drobne graficzne glitche, ale grywalna jak skurczesyn :obama:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.11.2021 o 21:19, Czoperrr napisał:

Śmiga elegancko. Szkoda, że Gamecube nie działa z USB (chociaż rozmiar ma poniżej 2.5GB) bo głównie na tym mi zależy, konsola ma większą moc niż mój laptop.

Ale za to jak MGS wygląda na Duckstation w 4K widescreen :fsg:

 

70634aad-c59d-4217-ad41-ed09d11508c9.png

 

W którym miejscu w emu ustawia się 4K? Albo jestem ślepy albo nie widzę tej opcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...