Skocz do zawartości

PSX Extreme 288


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, LeifErikson napisał:

Czyli z takimi opiniami jak z d*pą - każdy ma swoją - więc powodzenia w jakichkolwiek zmianach na ich podstawie.

 

 

No tak, ale idąc tym tropem, nic się w magazynie nie zmieni (a przynajmniej nie na podstawie głosów czytelników), bo na każdego, kto omija wypociny Myszaqa przypada jeden, który je czyta i sprawdza opisywane tam filmy. A jednak w odniesieniu do "głosu ludu" w skali makro (chociażby właśnie na podstawie tych mitycznych ankiet) jakiś ruch w temacie treści warto by było zrobić.

 

No chyba, że idziemy całkiem w autorytarność i instynkt redakcyjny naczelnego (czego nie uważam z automatu za coś koniecznie złego, ba, takie podejście może skutkować zachowaniem jakiejś konsekwentnej tożsamości pisma), ale wtedy w ogóle nie bardzo jest sens się udzielać ze swoimi opiniami.

 

No także w skrócie: jestem za tym, żeby zrobić jakaś porządną ankietę dotyczącą naszej wizji pisma i jeśli próba okazała by się w miarę liczna (czyli nie 20 osób z forum albo 140 z PPE), to mogłoby jakimś tam bodźcem do zmian być.

 

A nawiązując do wątku nowych twarzy, to osobiście, patrząc na dzisiejszą "wrażliwość" internautów, wolałbym skład redakcji bez zoomerów. Zresztą wątpię, żeby sami byli zainteresowani pisaniem do papierowego magazynu. Ale ktoś świeży w znaczeniu: bez stażu w redakcjach, wolny strzelec- czemu nie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Pix napisał:

Ja poprosiłbym od Pana Piechoty za miesiąc jakąś kolejną horrorową tematykę

Tu się zgodzę.

19 minut temu, Pix napisał:

Na przykład głębsza analiza Silent Hill?

Ale tu już nie, dajmy odpocząć temu tematowi na 5 lat, bo przeżarł się mocno. Coś mniej oczywistego poproszę :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pix napisał:

Na przykład głębsza analiza Silent Hill? Oj, czytałbym. 

 

Oesu, mam wrażenie, że o SH na przestrzeni pół roku czytałem już kilka razy. :D Jest kilka takich wiodących tematów, które wydają się już wyciśnięte jak cytryna - Cyberpunk, Rockstar, Wiedźmin, SH właśnie. Ale fakt, że tekst o Fatal Frame był bardzo ciekawy i chciałoby się więcej.

Odnośnik do komentarza

Było sporo tekstów o Silent Hill, to fakt, ale myślę, że Piechota mógłby ugryźć temat po swojemu i przygotować naprawdę świetny, dogłębny materiał. 

Jestem jednak oczywiście otwarty na inne propozycje, chociaż nic mi nie przychodzi do głowy. Dobrych horrorów w naszej branży na przestrzeni lat było sporo, ale takich, które warto rozłożyć na czynniki pierwsze i zbadać dokładnie ich historię? Tu już cięższa sprawa.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, LeifErikson napisał:

Ja bym przeczytał coś dogłębnego o The Getaway. Swego czasu mroczny konkurent GTA że świetnym klimatem Londynu, ze słabszym, ale wciąż niezłym sequelem, zupełnie porzucony i jakby zapomniany. Nie rozumiem dlaczego ta seria nie rozkwitła i chętnie bym poczytał co tam się podziało. 

The Getaway zawsze będzie mi się kojarzył z bullshotami, był to pierwszy raz, kiedy spotkałem się z tym zjawiskiem :) https://www.unseen64.net/2008/04/16/the-getaway-ps2-beta-concept/

Odnośnik do komentarza

Mnie się kojarzy przede wszystkim z licencjonowanymi furami - to chyba jedyny pseudo-sandbox (miasto niby otwarte, ale nie było co tam robic), w którym można było pośmigać "prawdziwymi" autami - za dzieciaka robiło to mega wrażenie. :D Do tego patent z nawigacja do celu za pomocą migających kierunkowskazow, pasek zdrowia zastąpiony wyglądem bohatera (rany i krwawienie)... było tam sporo ciekawych rozwiązań. No i jak widać- byłoby o czym pisać w takim tekście. :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.08.2021 o 09:26, Pix napisał:

Ależ pyszny ten tekst o Fatal Frame :banderas:

Jeju, cieszę się, bo naprawdę trochę zajął. Pamiętajcie - korepetycje! xD

 

W dniu 25.08.2021 o 11:28, LeifErikson napisał:

Jest kilka takich wiodących tematów, które wydają się już wyciśnięte jak cytryna - Cyberpunk, Rockstar, Wiedźmin, SH właśnie

To przepraszam, ale i nie przepraszam, że w następnym numerze padło na Red Deada, ponieważ jest tam dużo mniej przywoływanych wątków, zwłaszcza sprzed Redemption.

 

21 godzin temu, LeifErikson napisał:

Ja bym przeczytał coś dogłębnego o The Getaway.

Robiliśmy Getawaya! Dwa-trzy lata temu? @Roger pamiętasz numer?

 

W dniu 25.08.2021 o 09:26, Pix napisał:

Ja poprosiłbym od Pana Piechoty za miesiąc jakąś kolejną horrorową tematykę.

To numer następny po następnym! Będzie ciekawie :3

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...