Skocz do zawartości

PSX Extreme 288


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie ciężki tydzień miałem końcówka zbiegła mi się z wizytą z córką na sorze i pobytem w szpitalu oraz śmiercią psa, który był z nami 10 lat i moja partnerka bardzo to przeżyła. 

Jednocześnie do szpitala trafił też Robert Łapiński, z tego też względu wysyłka i losowanie nagród z Patronite zostały opóźnione. Ja niestety nie zajmuje się Patronite, nie mam tam dostępu, a z Robertem jest teraz ograniczony kontakt. Nagła sytuacja. Ale wszystko zostanie nadrobione jak tylko wyjdzie ze szpitala. 

  • Smutny 11
Odnośnik do komentarza

Nie no z pewnoscia xD

 

Uzytkownicy:

- Roger nie pisze, pewnie ma nas w doopie

- a na ppe to wrzuca recenzje, widac ktore forum nikogo

- nie bylo losowania naklejek i spoconej smyczy Butchera z E3, je.bac ten patronite, wycofuje subskrypcje

- gdzie zapowiedz numeru? nie ma? prentumerata pewnie tydzien od premiery w kiosku

- Lapusz napisal jednego posta, fake konto, a pamietacie sytuacje z Secret Service?

- zero updateu na patronite, juz zarabiaja na eventach a pienionszki wzieli

 

Roger:

- zdechl mi pies, dziecko na sorze, zona przeszla zalamanie, partner biznesowy w szpitalu

 

Uzytkownicy:

- no co ty Rogerek, my tylko tak zartowalismy, #dystansik hehe

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza

Czytaliście już może pseudofelieton pana Z. w bieżącym numerze?

Ten gościu już chyba totalnie odleciał. Szuka drugiego dna tam, gdzie go nie ma i snuje jakieś teorie spiskowe.

Kiedyś go szanowałem, za to kim jest, co osiągnął, ale po tych ostatnich bzdurach jakie wypisuje w necie cały szacunek poszedł się walić.

Najpierw alochagate, a chwilę później bronił Węglarczyka, który w muce dopatrzył się symbolu Ku Klux Klanu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie przeczytałem, niczego innego się po tym pajacu nie spodziewałem, kolejne pół strony zmarnowane. Tylko zastanawia mnie, skąd wzięły się cytując Tadzia "liczne głosy mówiące, że tęsknią i żebym wracał", na forumku raczej nie ma takich osób, na profilu FB też nie, te głosy to pewnie kolejne urojenia. Z drugiej strony Monika napisała tekst w całkowitej opozycji do smutów Zooltara.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podobno Zooltar  dostał dużo wpisów pochwalających go. Tylko ciekawe gdzie były te wpisy? Na PPE nie widziałem, na fejsie nie, na forum tez nie. I jeszcze to cwaniackie „do przeczytania za miesiąc”. Skąd taka pewność?

Roger rób ankietę, za czasów Ściery były co rok ankiety, co zmniejszyć/zwiększyć, dodać/usunąć. Przecież to czytelnicy wiedza najlepiej co chcą w PE. A lewacy tylko głośno krzyczą w internecie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie on tam nie przeszkadza.

Za to wywalilbym dzial filmowy i Myszaq lubi. Czytam pismo od deski do deski i to zostawiam zawsze na sam koniec jako droga przez meke. Zastąpiłbym komiksem na cala strone plus glos ludu ale w jakiejs nowej formie.

Ps dodalbym jakis moze dzial rpg gdzie Zax by sie wykazal. 

Edytowane przez Jontek80
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...