Skocz do zawartości

Call of Duty: Vanguard


Rekomendowane odpowiedzi

zajebiscie jaram się, biorę na premierę 20 map na start :obama:

270GB bo ponoć Warzone jest zintegrowany więc będzie można na luzaku wyje bac MW z dysku

 

oprócz tego ma być zniszczalne otoczenie 

 

Quote

Multiplayer features destructible environments. 

Throw a grenade into a room, everything will move/be effected. Shoot through planks, they are destroyed, creating new site lines. Destroy a door; open areas up on the map. And more

 

E9LACKHWYAMMQBv?format=jpg&name=large

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, BuRRRza napisał:

Z tego co pisza to grze bedzie blizej do MW2019 pod wieloma wzgledami - mechanika, grafika, TTK, mapy. Wiec ja bym sie nie napalal. Ogra sie w otwartej becie i oceni co i jak.

Ogram i zobaczę. Rozgrywa w ostatnim MW pasuje mi najbardziej ze wszystkich CoD w jakie grałem. Umiejscowienie akcji niekoniecznie, ale zobaczymy co w tym roku u mnie będzie królować BF czy CoD.

Odnośnik do komentarza
Coooo xd znaczy okej każdy ma swój gust ale singiel CW to jeden z lepszych w ostatnim czasie, dużo lepszy niż MW imo. 

Jednak IW wspiął się na wyżyny ogarniając bronie i feeling strzelania z nich, w cold war czuć było ogromny regres. Singiel z nowego zapowiada się jednak całkiem całkiem, zobaczymy jak multi
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony wygląda fajnie, klimatycznie, ale z z drugiej strony jak wyobrażam sobie jaką kolorowaną wojnę zaserwuja nam w multi... Mam wielką ochotę na shootera w tych klimatach, ale nie napalam się. Cold War też zapowiadał się super a singiel był jak dla mnie co najwyżej poprawny a multi zdążyło mi się zbrzydnąc po kilku miesiącach. Także poczekam na betę. 

Odnośnik do komentarza
W przypadku XSX chyba trzeba poczekać tydzień dłużej, alfa chyba tylko dla Ps'owcow
Skąd info że alfa będzie dostępna na Xbox ? Wg mojej wiedzy tak nie będzie gdyż alfa jest ekskluzywna dla Sony i dopiero Xbox musi czekać na wrześniową betę .

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, SG1-ZIELU napisał:

Skąd info że alfa będzie dostępna na Xbox ? Wg mojej wiedzy tak nie będzie gdyż alfa jest ekskluzywna dla Sony i dopiero Xbox musi czekać na wrześniową betę .

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
 

Przepraszam, pomyliłem się, faktycznie alfa tylko dla Sony, a kilkanaście dni później beta dla wszystkich. Osobiście uważam, że większej różnicy między Alfą i Betą nie będzie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...