Skocz do zawartości

Call of Duty: Vanguard


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Bartg napisał:

Jednak setting WW2 najlepiej pasuję do kampanii w CoDach, ostatnie MW było świetne, ale jednak nie ma jak wojenny rozpierdol z latajacymi nad glowa Messerszmitami.

No ostatni WW2, to dla mnie kupa. Sinematik ekspiriens, america FTW, francuski "ruch oporu" i wszystko to na najbardziej przer.uchanym odcinku frontów drugiej wojny. Dla mnie te opublikowane osiem minut rozgrywki ma więcej klimatu niż cała tamta gra.

Odnośnik do komentarza

Z oceną poczekam aż sam zagram ale nie mogę wyzbyć się wrażenia, że ta seria z roku na rok upada co raz bardziej. Wiem że trendy się zmieniły, ale tęskno mi do mojego ulubionego Call of Duty 2. Te starcia na Carentan, Stalingradzie (ustawki o walce na 3 piętrze budynku) , walka w Villers Bocage.. Mapy w Tunezji. To był najlepszy Cod, żaden inny nie dal mi tyle frajdy, nawet Modern Warfare mi nie przypadł do gustu. Na drugim miejscu był World at War, w którym przegrałem masę godzin i w sumie MW2 w multi i coopie też był całkiem spoko. Na końcu Black Ops 1. Grałem w każdą odsłonę, jestem z nią od samego początku i po tym co widzę w Alfie mam wrażenie że ta również będzie się zaliczała tylko do tego żeby ukończyć kampanie na Veteranie. Obym się mylił, bo chciałbym żeby ten zapał do serii wrócił. Kiedyś to było.. :nvmnd:

Odnośnik do komentarza

Twórcy chyba wzięli sobie do serca bf5 i dostajemy kolejną grę z wypaczonym ww2. Ogólnie biega się fajnie nawet, feeling strzelania bliżej do MW niż kaszalota cold war co na duży plus. Podczas jednej sesji grałem prawie tylko z myszkami, więc znowu supcio, że tego nie ogarniają w żaden sposób.

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że będzie kupa jak Cold War, ale gra się fajnie. Każdą bronią strzela się trochę inaczej, a ogólny feeling jest jak w najnowszym MW. Bronie mają odrzut, ale nie wiem czy to zabieg specjalny czy też tak będzie w pełnej wersji, ale broń przed i po ulepszeniu przysuwana jest do oka z taką samą szybkością. W MW dodatki miały na to wpływ i mam nadzieję że i tutaj to wróci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...