Skocz do zawartości

Star Wars Knights of the Old Republic


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Soban napisał:

Osobiście najbardziej liczę na całkowite przerobienie systemu walki, bo ten oparty na d&d z oryginału strasznie wieje dziś sandałem i ciężko mi się w to grało na kompie ze 3 lata temu. FF7 remake fajnie pokazał jak uwspółcześnić stary turowy system by oddawał dynamike akcji, a nie stanie w miejscu i liczenie w przypadku kotora na zakulisowe rzuty kostka.
Cała reszta jest cymesik nadal może poza wyścigami, które już przy premierze były kiepskie.

Nie nie nie, niech zostanie aktywny turowy system taki jaki był, przecież to w F7 to zwykłe kur.wa mashowanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.09.2021 o 08:54, messer88 napisał:

A tak w ogóle są tu jacyś znawcy lore Star Wars? Bo od przejęcia marki przez Disneya to podobno wiele rzeczy z np książek jest niekanonicznych więc ciekawi mnie jak to może wyglądać w przypadku tego tytułu i np możliwych zmian. 

Nie wiele, tylko wszystko, co nie jest filmem albo serialem od razu zostało branda "legends" i nie jest w kanonie SW. Wszystkie gry, komiksy i książki wydane przed 2015 nie są w kanonie. Wydane po 2015 już tak. Ta gra to będzie powrót do kanonu Malaka czy Revana.

Odnośnik do komentarza

Spoko, ciekawe czy odnowią też kiedyś dużo lepszą dwójkę. 

 

W dniu 10.09.2021 o 08:54, messer88 napisał:

A tak w ogóle są tu jacyś znawcy lore Star Wars? Bo od przejęcia marki przez Disneya to podobno wiele rzeczy z np książek jest niekanonicznych więc ciekawi mnie jak to może wyglądać w przypadku tego tytułu i np możliwych zmian. 

 

Żaden posiadacz RIGCZU nie bierze na poważnie tego co Dizni uważa za kanon. 

Edytowane przez japco
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, japco napisał:

Spoko, ciekawe czy odnowią też kiedyś dużo lepszą dwójkę. 

 

 

Żaden posiadacz RIGCZU nie bierze na poważnie tego co Dizni uważa za kanon. 

Ok czyli Mandalorian i nowy KOTOR to nie kanon bo zły disney tak uznaje xD. 

Edytowane przez Jeez_PS
Odnośnik do komentarza

Mi sie turowka podobala bo cyk aktywna pauza, ogarniecie sytuacji, rozkazy i elo. Ale nie wiem, moze jakbym musial to ogarniac na padzie od xboxa to tez bym psioczyl.

 

8 minut temu, Soban napisał:

Dla mnie może być coś ala dragon age inkwizycja, bo akurat system walki to tam był cymesik

A na czym polegal tam system walki?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Soban napisał:

Się boomerzy sracie o ten system turowy, który wieje chujem w roku pańskim 2021. Dla mnie może być coś ala dragon age inkwizycja, bo akurat system walki to tam był cymesik

lol

system turowy w kotor byl super, zreszta ten z dragon age był podobny. Nie wyobrazam sobie rasowego rpg jakim był kur.wa Kotor z jakaś zjebana walka rodem z action rpg :/ 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Snake_Plissken napisał:

System walki w DA:I sprawdzał się na easy lub normalu (miało to jakiś flow), na najwyższym poziomie trudności to już było klepanie przeciwników-gąbek.

jak w większości gier xd co druga gra harda ma na zasadzie gąbek na dmg. Inkwizycja miałą fajne flow walki z kombosami i efektami aoe wpływającymi na ataki innych członków ekipy.

Mi się takie systemy z szybkimi basic atakami, aktywnym blokiem/dodgem i specialami na cooldownach podobają i nie jestem już w stanie grać w te "rasowe" rpgi dla boomerów, gdzie patrze pięć minut jak postać macha bronią jak down licząc na przychylność wirtualnych rzutów kostkami. Te systemy powstały głównie przez ograniczenia techniczne dawnych lat i odbierały masę momentum z co bardziej potencjalnie zajebistych starć z bossami(walka z malakiem w kotorze to jak scena z benny hilla gdzie sie go gania od komory do komory w akompaniamencie drewnianych animacji ruchu xd). Action rpg is the way to go stare dziady i pogódźcie się z tym albo dalej grajcie w te indory z kickstartera rodem z poprzedniego wieku.

Odnośnik do komentarza

Troche martwi mnie aspyr. Niby przyjęli do kluczowych ról bylych devów bioware, ale wciaż większośc devów do tej pory robiła porty starych gierek. Oby wypaliło. Z tego co pamietam z doniesien sprzed kliku miesiecy, to nie ma byc to do konca 1:1 pierwsza czesc, a podobno maja wziac tez cos z drugiej. Oby disney nie zepsuło fabuly.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.09.2021 o 10:28, Jeez_PS napisał:

Ok czyli Mandalorian i nowy KOTOR to nie kanon bo zły disney tak uznaje xD. 

Mandalorian jest kanoniczny. Prócz 9 części sagi w kanonie są też animacje: Clone Wars, Rebels, Bad Batch. Dodatkowo wszystko co wpada na disney + (w produkcji Obi Wan Kenobi, Book of Boba Fett, itd.). Jeżeli chodzi o gry to na pewno Fallen order. No i oczywiście książki i komiksy, ale tutaj już nie jestem w temacie.

 

Remake KOTORa ma wprowadzać Revana do kanonu.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, zagul napisał:

Jeżeli chodzi o gry to na pewno Fallen order

jeszcze Battlefront 2

 

a co Revana, to teoretycznie to Revan jest już w kanonie bo jeden z oddziałów Sith Troopers w epizodzie 9 nazywa się na jego cześć. Ale wiadomo że poza największymi nerdami  Star Wars nikogo to nie interesuje i wszyscy oczekują czegoś więcej niż wzmianka w ilustrowanym podręczniku do najgorszej części sagi.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jedyny kanon to kotor i książki. Ciężko mi się ogląda te stare filmy, a te nowe dzieła disneya są odpychające. 7 i 8 jeszcze obejrzałem w kinie na premierę, ale 9 po leaku nie dałem już rady. Chciałbym jeszcze, żeby ktoś zrobił gierkę z trylogii Dartha Bane'a (napisana przed Drew Kapyshyna m.in. od kotora i mass effect). Może coś w stylu Force Unleashed, ale z większym jebnięciem.

Edytowane przez 20inchDT
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.