Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co tam się odwala w 

Spoiler

15 misji głównej 

to proszę państwa :obama:  Mega jest gierka, ciężko się oderwać, bo sam system walki strasznie wciąga, szczególnie z biegiem czasu ale też sama historia, fabularyzowane questy poboczne, w ogóle czuć, że świat w grze żyje niezależnie, już w jedynce to dobrze zrobili ale tutaj jest to wyniesione na jeszcze wyższy poziom. Bardzo filmowa gra i mega epickie akcje tutaj są a co to będzie później skoro już teraz tyle tego :kratoswoke:

Edytowane przez Qbon
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, tjery napisał:

No niech mi tylko ktoś znowu wyskoczy z pecetowym pierdoleniem o grze. Od 3 stron VRR, tryby, rozdzielczość, klatki. Ale przecież konsolowcy mają w dupie grafikę i liczy się fun z gry.

Albo " mam tv LG, na jakich ustawieniach grać "

No kvrwa włącz tv i konsole spójrz co się podoba i graj ! 

Tragedia 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, tjery napisał:

No niech mi tylko ktoś znowu wyskoczy z pecetowym pierdoleniem o grze. Od 3 stron VRR, tryby, rozdzielczość, klatki. Ale przecież konsolowcy mają w dupie grafikę i liczy się fun z gry.

Pewno Ciebie nosi, że nie możesz teraz wkleić swoich kozak fotek i ustawień. Spokojnie za 2-3 lata będziesz trzymał mikrofon w tym temacie :) 

 

No ale coś w tym jest, że ostatnie 2/3 postów jest o grafice i ustawieniach. Z drugiej strony zapewne jak ludzie więcej pograją/przejdą to pojawią się posty bardziej skupiające się na gameplayu czy questach. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Square napisał:

A jak dla mnie najgorzej.

Duże znaczenie ma tutaj TV, jego czerń i HDR + jego ustawienia. Ale według mnie gra najlepiej wygląda przy wschodach i zachodach :). 

 

14 minut temu, Donatello1991 napisał:

Gierka jak jest noc wygląda fenomenalnie. A od tad jak dostajemy 

  Pokaż ukrytą zawartość

Symbiota

To gra nabiera rozpędu i jest fabuła faktycznie dużo ciekawsza jak w 1. 

Im dłużej grzm tym coraz mniej się dziwię ocena 91 na meta.

Jeszcze nawet nie doszedłem do tego momentu, myślałem, że szybciej to wpadnie. 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie można podsumować, że wyborny jest tu system oświetlenia + HDR jak to u Sony, zawsze topka. Co do samej gry: również bawię się świetnie, jestem w stanie zrozumieć wysokie oceny, ale aktywności to już największe rakowisko jakie można stworzyć. W SM3 będzie pewnie tego jeszcze więcej. Ja olewam i bawię się dobrze.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Ogólnie można podsumować, że wyborny jest tu system oświetlenia + HDR jak to u Sony, zawsze topka. Co do samej gry: również bawię się świetnie, jestem w stanie zrozumieć wysokie oceny, ale aktywności to już największe rakowisko jakie można stworzyć. W SM3 będzie pewnie tego jeszcze więcej. Ja olewam i bawię się dobrze.

A to nie wiem, bo chyba jest mniej aktywności tego typu (chyba, że za każdym razem robisz te randomowe, jak tylko widzisz wykrzyknik,  bo one sie chyba nie kończą).

Insomniac się nawet wypowiadał, że nie chciał tym razem przegiąć z tymi aktywnościami. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

A to nie wiem, bo chyba jest mniej aktywności tego typu (chyba, że za każdym razem robisz te randomowe, jak tylko widzisz wykrzyknik,  bo one sie chyba nie kończą).

Insomniac się nawet wypowiadał, że nie chciał tym razem przegiąć z tymi aktywnościami. 

 

Oprócz tych randomowych aktywności masz fotografię, zbieranie kryształów, znajdowanie skrzynek, znajdowanie pajączków i co tam jeszcze nie, a odkryłem tylko połowę możliwych znajdziek. Dzielnice podzielono na osiedla a na każdym osiedlu masz kilka rodzajów znajdziesz i to w kilku sztukach. I tak na wszystkie osiedla wszystkich dzielnic.

 

To jest ubirak, nieważne jak to kolorwać.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Oprócz tych randomowych aktywności masz fotografię, zbieranie kryształów, znajdowanie skrzynek, znajdowanie pajączków i co tam jeszcze nie, a odkryłem tylko połowę możliwych znajdziek. Dzielnice podzielono na osiedla a na każdym osiedlu masz kilka rodzajów znajdziesz i to w kilku sztukach. I tak na wszystkie osiedla wszystkich dzielnic.

 

To jest ubirak, nieważne jak to kolorwać.

Oczywiście że są, też już kilka obadałem, ale z tego co widzę są bardziej zwarte i krótsze niż w 1/Morales, podobno jest za to więcej i lepszych side-questów fabularnych, ale to trzeba ocenić samemu, pewnie wpadają później.  

Odnośnik do komentarza

Więcej, ładnie, lepiej. Nic nowego nie powiem. W szerszej perspektywie oprawa graficzna wygląda fenomenalnie, ale w niektórych scenach mamy poziom PS4. Co mi się najbardziej rzuca w oczy to świetne oświetlenie w połączeniu z RT, no i daleki dystans rysowania - fajnie to buduje głębie.

 

Walka trochę udoskonalona, kilka nowych ruchów, umiejętności i nowych gadżetów (duży plus, że nie trzeba wybierać z okienka). Bujanie jest fenomenalne i skutecznie zniechęca do sięgania po fast travel. Główny wątek wciąga, a same scenki potrafią zrobić mały dreszczyk. 

 

Bawię się świetnie i wymaksuję pewnie jak jedynkę. Niektóre misje poboczne cringowe, ale idzie przeżyć.

 

Póki co 9/10 w pełni zasłużone. Nie jest to gra wybitna, ale jeżeli rozmawiamy o produkcjach osadzonych w uniwersum super bohaterów, to mamy tutaj topkę.

 

 

P.S Kim Wam się lepiej śmiga? Bo mi chyba bardziej siedzi luzacki Miles.

 

 

 

 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MEVEK napisał:

Pytanie z natury fabularnej. Chce grac Piterem. Ten drugi do mnie nie przemawia. Czy to jakos wplynie negatywnie na gameplay?

Jak mogłoby to wpłynąć negatywnie na gameplay skoro gra się nimi tak samo. Część misji/aktywności jest przypisana do konkretnego SM, więc nic nie tracisz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...