Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ASX napisał:

swoją drogą  w grze nie znajdzie się Chrysler Building

Chrysler Building - Wikipedia

bo Insomniacom nie udało się dojść do porozumienia z właścicielami co do praw wykorzystania go w grze. 

 

Tiaaa. To może niech pewien budynek na Ulicy Wiejskiej w Wawie tam wstawią, będzie śmieszniej, ciekawiej, żywiej. 

 

A wracając do tematu, "Marvel's Spider-Man" na Ps5/Ps4 powinno wprowadzić jakąś nieoczekiwaną postać do DLC - załóżmy, że dodatki wyszłyby na PS Store do pobrania w okolicy 4 miesięcy od premiery - byłaby to pierwsza tura, np. dwa małe DLC. Duży większy ,,pack" gracze dostali by na serwery PS w okolicach 8 miesięcy po premierze gry na świecie w wersji cyfrowej oraz pudełkowej - wtedy w tym ulepszonym, solidniejszym dodatku pojawiłby się np. Deadpool z ziomkami z X-Force, albo kilku X-menów, jako taki smaczek, czy zapowiedź do gry związanej z Wolverinem, którą przygotowuje Insomniac Games, a jak wiemy ,,Rosomak" należy do X-menów.

 

Wiem, tak tylko piszę, ale mam taką właśnie rozkminę w temacie tej gry - nie jest ona wcale bezsensowna. Ach, te marzenia fanów. :frog:

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Square napisał:

Czy ja wiem. Najlepsze by naprawiło krytyczne błędy w tym co wydali.

 

W sumie czemu myślisz, że najlepsze? Bo wypuszczają trzecią/drugą grę?

- Najlepiej sobie radzą z konsolami nowej i starej generacji

 

- Najlepsza optymalizacja przy znakomitej grafice, najwięcej trybów i wszystkie dopracowane

 

- Nowy Ratchet jako pierwszy wykorzystał w pełni moc PS5 (haptyka, loadingi, znakomita grafika, która już pewnie nie zostanie przebita, tryby, RT, 60 fps, wszystko day1)

 

- druga pełna gra na horyzoncie, która nie będzie gorsza pod tymi względami, do tego da nam wielki, otwarty świat 

 

- trzecia w wysokim developmencie

 

- Remastery szybko i dobre od razu na premierę

 

- Dobre wersje PC portów

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...