Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Oprawa miała urywać beret. Pewnie będzie pięknie ,ale jakiegoś dużego przeskoku nie ma. Menusy podobne czyli nijakie...

Część animacji taka sama (finishery podczas walki)

Kiedy jest ten przykuc na czubku budynku, gdzie obserwujemy dookoła mapę to mam takie meh że to już było ...

Chyba po dwóch częściach chciałbym więcej świeżości

Jak dla mnie za dużo tu kalki.

Nie zachęcili mnie 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co ludzie mają do tego Spidermana, to dopiero 2ga gra, a zachowują się jakby jakiegoś Call of Duty widzieli. 

 

Wygląda to bardzo solidnie i będzie na pewno mega dopracowane, jak wszystko od Insomniaca. Wiadomo, to jest gra dla mas i typowy blockbuster. Sprzeda się to świetnie i grać się w to będzie idealnie w niedzielę po kościele. Solidne 9/10. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Pupcio napisał:

No to widzisz, coś chyba jest nie tak skoro po jednej grze z numerkiem i standalone dlc  dwójka już powoduje kręcenie nosem

Nie wiem, ja widzę super sequel z 2jką bohaterów, z szybkim przełączaniem i sporą ilością dobrej zabawy z Venomem i Kravenem na pokładzie. Zapewne w dużej mierze oczekiwania pobudził 1wszy trailer, który pokazał grafikę, jaką zobaczymy za 10 lat. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

:beka: jakoś przy twojej ulubionej serii goer wideo rdr tworxy potrafili w kazdej czesci sprawić ze gra jest fresh  :) ale to chyba właśnie wyróżnia gry wybitne od spiderka na 8-

No Spiderek pierwszy to nie jest top 10 generacji, czy coś, tylko solidne Sony, popularnosc i rekordy sprzedazowe to przez Marvela i pająka, a nie dlatego, że to wybitna pozycja:). 

42 minuty temu, Plackus napisał:

No po prostu mi nie siada :dafuq:

Odpuść zamów i zagraj 

Spox, pisałem ogólnie, bo wielu narzekało już na wyglad gry. 

Odnośnik do komentarza

Ale to chyba nikt nie ma wątpliwości że kampania to będzie rollercoaster i dobra zabawa. 

Ludzie raczej kręcą nosem bo jak widać poza główną osią twórcy raczej nie wysilają się. Raczej potwierdziło się że będą to plecaki itp tylko teraz dla obu pająków. 

A już takie Batmany sprzed dekady pokazały że można pewne rzeczy zrobić ciekawie, tak by pasowały do gry. Mieliśmy zagadki Riddlera czy małe misje poboczne które jednak rozbudowywały lore itp.

Myślę że to jest powód dla którego nie ma jakiegoś pisku, ale sama gra będzie pewnie sprzedażowym hitem

Odnośnik do komentarza

 

33 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Teraz dopiero druga część i jyz kwik, a kiedyś jaranko czy to gow 2 czy me2 czy bioshock 2 crysis 2 itd

Większość "jaranek" które wymieniłeś to sequele na tej samej generacji.

Każdy wybaczył że standalone dlc było podobne na ps5, ale mamy dwójkę w tytule i nowy sprzęt, a gra nie wyróżnia się niczym aż tak jak Ja bym tego oczekiwał 

Dla mnie to dalej kalka jak Miles Morales . Pewnie będzie bardzo dobra,ale to dalej kalka

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Plackus napisał:

 

Większość "jaranek" które wymieniłeś to sequele na tej samej generacji.

Każdy wybaczył że standalone dlc było podobne na ps5, ale mamy dwójkę w tytule i nowy sprzęt, a gra nie wyróżnia się niczym aż tak jak Ja bym tego oczekiwał 

Dla mnie to dalej kalka jak Miles Morales . Pewnie będzie bardzo dobra,ale to dalej kalka

A czego oczekiwałeś? Pytam bez złośliwości, bo ja się zgadzam że gra jest podobna i przez to hajp mniejszy, ale niczego innego niż standardowy, większy sequel nie oczekiwałem. To było dość oczywiste, że ta gra będzie tak właśnie wyglądać. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, agst napisał:

A czego oczekiwałeś? Pytam bez złośliwości, bo ja się zgadzam że gra jest podobna i przez to hajp mniejszy, ale niczego innego niż standardowy, większy sequel nie oczekiwałem. To było dość oczywiste, że ta gra będzie tak właśnie wyglądać. 

W sumie to sam nie wiem 

Zakładam że jakiegoś odświeżenia 

Po prostu obejrzałem filmik i stwierdziłem że już to było i hajp opadł : (

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...