Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Shen napisał:

a to jest potwierdzone? Bo po pokazie to wyglada tak, ze Peter straci kontrole nad symbiontem i głownym bohaterem bedzie Miles.

Z twitta który wklejał powyżej @Figuś "Near instant switching between Peter and Miles"

Moim zdaniem Peter będzie przez sybmiont bardziej brutalny, ale będzie postacią grywalną przez cały czas.

Odnośnik do komentarza

Raczej bym powiedział bezpieczny sequel [podobnie jak z Ragnarokiem]. No ale jak coś działa i się sprzedaje to po co zmieniać. Nie znaczy to, że zaraz gra musi być przez to słaba, niegrywalna czy coś.

Mnie ten fragment tylko utwierdził w przekonaniu, że fabularnie Piotrek w tej części będzie gryzł piach na końcu i to nie przez Sandmana :leo: Motyw z przełączaniem się herosów pozwala na ominięcie efektu "drogi bez powrotu" bo na endgame'ie będziemy latać Moralesem. No ale zobaczymy co przyniesie fabuła [oby nie sekcje "chodzone" z MJ]. Story w jedynce oceniam bardzo dobrze i liczę, że tym razem również dostarczą.

Bekę mam natomiast z Kravena i jego rzeszy minionków. Kłóci się to z honorowym polowaniem 1vs1. Finałowe starcie pewnie takie będzie ale i tak beka bo to wygląda po prostu jak zmiana skórek na przeciwnikach znanych z jedynki i dodatku.

Na pewno dodadzą sporo nowości ale rdzeń gry pozostanie bez zmian więc ja sobie odpuszczam 'day one' bo po niedawnym ograniu Miles'a mam na razie dość schematu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Farmer napisał:

więc ja sobie odpuszczam 'day one'

Ograsz po weekendzie tak jak jedynkę :ragus:

Nie wiem czemu tak wróżycie śmierć Parkera. Decyzja bez sensu moim zdaniem, bo automatycznie odcinają sobie fanów Pająka w jego wykonaniu. Postać Milesa jest wkurzająca w grze, więc ja np. miałbym już wtedy całkowicie wywalone.

Odnośnik do komentarza

Bo zdanie fanów się nie liczy tylko to co generuje profit? Modny nie jest teraz Peter tylko Miles i pewnie Sony wymusi zmianę głównego bohatera w ewentualnych kontynuacjach. Pokazał to dodatek wypuszczony niejako na siłę i sygnowany jako osobny tytuł jak i sama mechanika z pokazanego gameplayu. "Be greater. Together." Slogan i przełączanie się pająków między sobą stawia Moralesa na równi z Parkerem więc ewentualna trójka lub bardziej SM-MM2 to będzie kompletna domena Milesa.

Chociaż Ragnarok pokazał, że Sony przestaje się bawić w trylogie więc ewentualna śmierć Parkera to też dobry motyw na zamknięcie. Zresztą czy zginie czy nie to uniwersum gry w spiderversum należy do MM.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Farmer napisał:

Raczej bym powiedział bezpieczny sequel [podobnie jak z Ragnarokiem]. No ale jak coś działa i się sprzedaje to po co zmieniać. Nie znaczy to, że zaraz gra musi być przez to słaba, niegrywalna czy coś.

Zelda pokazała ostatnio, że nie trzeba wiele zmieniać, żeby bić rekordy sprzedazy.

 

38 minut temu, Square napisał:

 

Nie wiem czemu tak wróżycie śmierć Parkera. Decyzja bez sensu moim zdaniem, bo automatycznie odcinają sobie fanów Pająka w jego wykonaniu. Postać Milesa jest wkurzająca w grze, więc ja np. miałbym już wtedy całkowicie wywalone.

Nie wierze w to, dla większosci ludzi nadal Spider man = Peter Parker.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Farmer napisał:

"Be greater. Together." Slogan i przełączanie się pająków między sobą stawia Moralesa na równi z Parkerem więc ewentualna trójka lub bardziej SM-MM2 to będzie kompletna domena Milesa.

Raczej ten slogan mówi o tym że będzie spięcie między bohaterami i żeby pokonać większe zło muszą działać wspólnie. Ja to widzę tak: na początku gramy na przemian Peterem i Milesem, Peter mając symbiota jest tą przepakowaną postacią ale robi się coraz brutalniejszy i psycha mu siada >> jakoś w połowie gry mamy walkę Miles vs Peter, bo Miles musi powstrzymać symbiota który przejmuje kontrolę na Peterem >> Miles wygrywa, symbiot ucieka i czepia się Eddiego, Peter zdołowany tym co robił usuwa się w cień >> gramy tylko Milesem przez jakiś czas >> Miles sam sobie nie radzi z Venomem (i innymi przeciwnikami) i wtedy cały na biało powraca Peter pokazując że wszyscy go potrzebują mimo tego co zrobił. Standardowa zagrywka z tym żeby wynieść kogoś jeszcze wyżej to rzuca się go najpierw na dno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dynamiczne przełączanie się pomiędzy bohaterami jest zdecydowanie zbyt rzadko wykorzystywane w grach. Tutaj jest to totalnie "seamless", pytanie czy tylko w misjach, czy jednak to będzie tak jak w GTA V, czyli też we free roam. 

W dniu 26.05.2023 o 07:59, Donatello1991 napisał:

Pamiętajmy, że to tylko 10 minut z gry, ona pewnie będzie na 30h, żeby co ciekawsze rzeczy zrobić.

Grafika zrobi wrazenie na telewizorach dopiero. Oby w ogóle nie było implementscji trybu 30fps.

Dojebywanie się do grafiki w tej grze to jest raczysko niezłe, bo przecież to i tak będzie top 5 tego co można zobaczyć na PS5, lepiej to wygląda tylko Horizon i Ratchet. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Dynamiczne przełączanie się pomiędzy bohaterami jest zdecydowanie zbyt rzadko wykorzystywane w grach. Tutaj jest to totalnie "seamless",

Czy tylko na mnie nie robi to najmniejszego wrażenia? Toż to zwykły loading będzie, coś do czego już powinniśmy być przyzwyczajeni.

A sam motyw przełączania pomiędzy postaciami jest dość stary.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko mam nadzieję że obie postacie będą równie przyjemne w sterowaniu, bo po DMCV mam dużą niechęć do kilku bohaterów w jednej grze. Ale tutaj pewnie różnice będą kosmetyczne. No i pytanie jak rozwiążą prawdopodobną utratę symbiota  i jego możliwości z mechaniką w której pewnie te możliwości będzie się pozyskiwało przez exp/fabułę.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...