Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, mario10 napisał:

Jedyneczka była świetna to jak będzie więcej i lepiej to to musi się udać. Dobrze to wygląda.

Lepiej - tak, więcej - niekoniecznie. Aktywności poboczne w jedynce i dodatku były raczej męczące po dłuższym czasie. Wolałbym już wymienienie połowy wygibasów we freeroamie na ciekawe misje poboczne.

Kraven z armią kłuci mi się nieco z polowaniem 1vs1 w miejskiej dżungli. Ale to już problem wynikający z rdzenia serii. Kraven musi mieć jakiś mobków (podobnie jak Kingpin, jak Silver Sable, jak Hammerhead, jak Osborn, jak ten tym z dodatku) by "pajonki" miały co robić zanim dojdą do bossa. 

Jeżeli system misji będzie identyczny jak w poprzednich odsłonach to pod koniec może również nużyć powielaną mechaniką "dobujaj się do celu--->wyczyść bazę--->znajdź bossa".

Też trochę mi nie pasuje "mackowate" moce venoma czy raczej wygląd tych grubych gluto-macek. Klasyk wciąż rządzi. Ale przynajmniej gameplay będzie nieco urozmaicony.

 

No i morda Parkera. To dalej strzał w kolano bo nowy ryj nawet nie przypomina Hollanda.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Farmer napisał:

Lepiej - tak, więcej - niekoniecznie. Aktywności poboczne w jedynce i dodatku były raczej męczące po dłuższym czasie. Wolałbym już wymienienie połowy wygibasów we freeroamie na ciekawe misje poboczne.

Kraven z armią kłuci mi się nieco z polowaniem 1vs1 w miejskiej dżungli. Ale to już problem wynikający z rdzenia serii. Kraven musi mieć jakiś mobków (podobnie jak Kingpin, jak Silver Sable, jak Hammerhead, jak Osborn, jak ten tym z dodatku) by "pajonki" miały co robić zanim dojdą do bossa. 

Jeżeli system misji będzie identyczny jak w poprzednich odsłonach to pod koniec może również nużyć powielaną mechaniką "dobujaj się do celu--->wyczyść bazę--->znajdź bossa".

Też trochę mi nie pasuje "mackowate" moce venoma czy raczej wygląd tych grubych gluto-macek. Klasyk wciąż rządzi. Ale przynajmniej gameplay będzie nieco urozmaicony.

 

No i morda Parkera. To dalej strzał w kolano bo nowy ryj nawet nie przypomina Hollanda.

Powiem Ci, że nawet mnie nie męczyły te misjo poboczne i czyszczenie baz. Dozowałem sobie misje poboczne i co jakiś czas fabułę do przodu. Zobaczymy jak będzie, ale jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

Mogli by zrobić swoje ryje i zatrudnić tylko jednego aktora do podkładania głosu i mimiki a tak tylko będą mieli kłopoty bo co jeśli aktor nie podpisze kontraktu na kolejną część albo coś mu się stanie? Znowu będą zmieniać twarz? A tak design by mieli swój i co najwyżej głos musieli by zmienić (jak przy przejściu ze starych GoW na GoW 2018).

Odnośnik do komentarza

Robi wrażenie ta figurka. Ja zamawiałem, w ME było najtaniej + wjechał kod rabatowy z apki ING i wychodzi 1000zł za tę edycję. Biorąc pod uwagę, że sama gra (wersja Deluxe) to 390 zł to nawet nieźle jak na dzisiejsze chore standardy.

 

Ale brak fizycznego nośnika z grą to skurwysyń*two

Odnośnik do komentarza

 

 

Przyznaję: hype na ten tytuł growy na ukochane Ps5... jest i to w opór ogromny! Na wysłużonym OLED 65c. E8 LG, będzie pykało się aż miło

Wizualnie będzie bardzo podobnie, co do poprzednich gier z tej serii od Insomniac: kreacja świata przedstawionego we wszystkich graficznych aspektach nie będzie jakoś wybitnie lepsza od pierwszych dwóch gier z cyklu. Ciemniejsze tony, renderowanie, dynamika w czasie rzeczywistym i ostrość - to chyba poszło w tej grze do góry - jeśli chodzi o serię - w jakości. Fabularnie będzie bombastycznie! 

  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...