Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ten tytuł jakoś od początku złapał za portki i jak już tak mówimy o cyferkach to tak jak ronina typowalem sobie na 75+ tak tutaj czuje małego czarnego konika na spokojne 85+.Czas pokaże ale dla mnie ta gra jak narazie mega dowozi wizualnie,muzycznie,gejmplejowo.     Samo zaś dupsko naszej bohaterki jest dodatkowo taką wiśienką na tym przepysznie zapowiadającym się torcie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, drozdu7 napisał:

Już przestańcie się tak zamartwiać tymi cyferkami ;) nawet jeśli będzie 74mc to sporo osób pewnie miło spędzi czas .

Ba! Nawet jeśli się okaże że to "tylko" dobra/bardzo dobra gra to dla wielu będzie to o wiele bardziej odświeżające doświadczenie niż kolejny openworld crafting 90+

 

Godzinę temu, Szermac napisał:

Czuje w kościach grę, która wskakuje do topki żyćka. To się po prostu wie po pierwszych zapowiedziach, do tej pory się to sprawdzało przy tego typu jaranku. Kolejne materiały i informacje tylko to potwierdzają.

Także w piątek hołm ofis i odpalandos o 15 :gachigasm:

 

Z MGR:R tez się śmiali ze pedau raiden bedzie arbuzy kroił całą grę.

 

A skonczylo się na grze która figuruje w topce życia u kazdego konesera slasherow.

 

 

Ja już mam garnitur wyprasowany, szczęśliwe majtki czekają na wieszaku - będzie topka dekady, jak nie generacji :banderas:

  • Lubię! 1
  • beka z typa 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Devowie podsumowanie roczne 2024 będą mogli skwitować słowami 'turbo profit'. Miło widzieć, że niektóre rzeczy wracają do normalności - w holywoodzie Sydney Sweeney zbiera żniwa święcąc cycami, w gierkach Eve robi bałagan we łbach pseudo dziennikarzy, bo jest zbyt popularna jak na ich narzucone narracje. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Fafensky napisał:

Devowie podsumowanie roczne 2024 będą mogli skwitować słowami 'turbo profit'. Miło widzieć, że niektóre rzeczy wracają do normalności - w holywoodzie Sydney Sweeney zbiera żniwa święcąc cycami, w gierkach Eve robi bałagan we łbach pseudo dziennikarzy, bo jest zbyt popularna jak na ich narzucone narracje. 

Azja ostatnią ostoją normalności, już z 10 lat temu przerzuciłem się na ich filmy i seriale. Zachodniej gry chyba od czasu diablo 4 nie tykałem.

Odnośnik do komentarza

Juz dooopy pękają a jeszcze nie ma nawet kwietnia?

Korea w natarciu:

 

https://playstation-studios.fandom.com/wiki/Shift_Up

 

Nikke ograne mam prawie w całości, jedyną bolączką była beznadziejna fabula, ale po mobile nie ma co oczekiwać cudów.

 

Sukces stellar blade będzie oznaczać szturm kolejnych produkcji od tego studia gier AAA.

 

Ale będzie obejma :banderas:

 

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

 

Bez kitu, co za pojebane czasy, szczupłe, wysportowane ciało zaopatrzone w pasujące do ogólnej budowy piersi z szerokimi biodrami i świetnym tyłkiem (do którego nawet odpowiednio dostosowane są uda, a nie patyki z wielką dupą) to już "przesadzone proporcje ciała".

Aż dziw bierze, że jeszcze nie ma ogólnego płaczu o męskich bohaterów, taki Kratos, przecież jest taki "przesadzony", przez to się czuje gorzej jako mężczyzna, bo wyrabia w kobietach błędne wyobrażenie o męskim ciele.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...