Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Wredny napisał:

na tym złomowisku po lewej od głównej bramy, jest wysoko umieszczona skrzynia do otwarcia i szczątkowa drabina do niej prowadząca (trzeba podsunąć pomarańczowy kontener). Problem w tym, że chyba zapomnieli tej drabinie narzucić detekcję kolizji i EVE przez nią przenika, zamiast się jej złapać.

15 godzin temu, PiotrekP napisał:

@Wredny też mam to samo. Skakałem tam jak pojebany i ni cholery nie dało się tego złapać. 

 

OK, zebrane - jak już double jump się odblokuje to na luzie da radę tam się chwycić:

18f2ba6fde271-screenshotUrl-min.thumb.png.ce05bcf771377106d4f3df615fb24dc7.png

Fajny ten żółty dresik - jeden z lepszych strojów:

18f2baa2cce63-screenshotUrl-min.thumb.png.74bdcb1aa4e73362e99f3f9df58141ee.png

Szkoda, że większość wdzianek to jednak mocna stulejka, robiona głównie pod azjatów i ich lolitkowate zboczenia.
Tzn niech sobie będą, ale też widziałbym więcej strojów, bardziej pasujących do tego, jakim bad-assem jest nasza bohaterka.
Zajebisty byłby taki strój Trinity z Matrixa - błyszcząca skóra, płaszcz i ciemne okulary - zamiast jakichś laleczek z pozytywki itp.

Odnośnik do komentarza

Mnie troche wkurzyło to jak latałem sobie po pustyni, wlazłem w jedną lokacje i mimo iż widziałem, że są tam fanty do interakcji to nic nie mogłem zrobić. Dopiero jak wziąłem questa to mogłem to ruszyć. Ale zrobiłem wpadł pucharek i poleciałem dalej. Chyba już dobrze byłem zrzyty z Lili bo poprosiła o odwiedzenie jednej lokacji. A właśnie coś @Donatello1991 chyba wspominał aby zgrywać save jak chce się zrobić trzy zakończenia, kiedy to trzeba zrobić bo raczej nie chce ng+ ale z chęcią bym zobaczył wszystkie.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, creatinfreak napisał:

Mnie troche wkurzyło to jak latałem sobie po pustyni, wlazłem w jedną lokacje i mimo iż widziałem, że są tam fanty do interakcji to nic nie mogłem zrobić. Dopiero jak wziąłem questa to mogłem to ruszyć. Ale zrobiłem wpadł pucharek i poleciałem dalej. Chyba już dobrze byłem zrzyty z Lili bo poprosiła o odwiedzenie jednej lokacji. A właśnie coś @Donatello1991 chyba wspominał aby zgrywać save jak chce się zrobić trzy zakończenia, kiedy to trzeba zrobić bo raczej nie chce ng+ ale z chęcią bym zobaczył wszystkie.

To nie ja.

 

Chyba mój ulubiony strój. 

 

 

20240430_083436.jpg

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, creatinfreak napisał:

Mnie troche wkurzyło to jak latałem sobie po pustyni, wlazłem w jedną lokacje i mimo iż widziałem, że są tam fanty do interakcji to nic nie mogłem zrobić. Dopiero jak wziąłem questa to mogłem to ruszyć.


No właśnie wczoraj miałem taką refleksję, że nie warto eksplorować na własną rękę, bo czasem gdzieś idę, złażę kilkadziesiąt pięter w dół do jakiegoś krateru, a na dole wyraźnie arena do walki z czymś dużym, ale sorry - jeszcze nie teraz.
Później pcha mnie tam jakiś sidequest i faktycznie, jest boss.
Więc ogólnie gierka jest dobrze skonstruowana, skoro narzucone odgórnie aktywności pchają nas w każdy kąt, ale ja lubię samodzielnie zaglądać i czasem wracam zawiedziony :D

Odnośnik do komentarza

Dlatego w takich sytuacjach wejście do lokacji powinno być zamknięte. Wtedy mamy jasny sygnał, że coś tam będzie, ale pewnie później albo w jakimś zadaniu. 

 

To jest problem otwartych światów. Dać graczowi swobodę w zwiedzaniu, ale ograniczyć mu dostęp do wielu lokacji poprzez np. brak interaktywności z różnymi przedmiotami, czy może otwierać nowe lokacje wraz z postępem fabuły i zadań pobocznych. Są gry, które robią to dobrze. Najwyraźniej Stellar Blade do nich nie należy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...