Skocz do zawartości

Gungrave G.O.R.E


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 8 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Zacząłem na hard, skończyłem pierwszy level i jest spoko. Zastanawiałem się oglądając trailery w jaki sposob wyglada zarządzanie hp skoro nie chowamy sie za osłony i trzeba byc ciagle na świeczniku. Otóż działa to podobnie jak w doom eternal - finishery odnawiaja tarczę, a odpalanie speciali zwraca trochę hp. Spodziewałem się, że będzie dosyć ubogo i bedzie tylko trzymanie triggera (trzeba klikac :pechowiec:), ale nawet sporo mechanik wrzucili do gry. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, 20inchDT napisał:

Zacząłem na hard, skończyłem pierwszy level i jest spoko. Zastanawiałem się oglądając trailery w jaki sposob wyglada zarządzanie hp skoro nie chowamy sie za osłony i trzeba byc ciagle na świeczniku. Otóż działa to podobnie jak w doom eternal - finishery odnawiaja tarczę, a odpalanie speciali zwraca trochę hp. Spodziewałem się, że będzie dosyć ubogo i bedzie tylko trzymanie triggera (trzeba klikac :pechowiec:), ale nawet sporo mechanik wrzucili do gry. 

Jak tam gra się trzyma po dłuższym posiedzeniu ?

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem wczoraj 4 poziomy i jest ok. Świata nie podbije, ale to nie jest crap. Trzeba lubic taki gameplay loop. Gra jakościowo nie jest doomem eternal, ale jest dosyc podobna w tym, ze trzeba grac agresywnie i używać róznych umiejetnosci i zarządzać tarcza i hp. Gram na hard i w niektórych momentach jest nieuczciwie trudno, co tez widziałem w recenzjach wymienione. Jeden z bossow mnie i tak dosiegal, pomimo ze uzywalem dodge z wyprzedzeniem. Musiałem trzymac sie ciagle na odległość, bo szybko mozna zaliczyc ko. Przejdę na 100% bo lubie takie arcade gierki. Za pełną cenę nie warto, ale na przecenie czy w gamepassie to nobrainer. Imo uczciwe oceny, sam bym dał 7 na ten moment, bo sie dobrze bawie. Może pozniej zmienie zdanie jak gra okaze sie zbyt powtarzalna.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.11.2022 o 14:34, devilbot napisał:

Miałem nawet tego nie ściągać po ocenach ale w sumie spróbuję. Jak będzie chujowe oddajesz za prąd. Mam neta 16mb/s i muszę na noc zostawiać konsole w instant.

Na jaki nr konta mam ci przesłać kasę?

Pograłem dłużej i tak jak się bałem wkradła się monotonia. Zmieniłem poziom trudności z hard, bo się okazało, że za przejscie na easy i normal dostaje się dodatkowe dopałki, np. zwiększoną szybkostrzelność :| Ten gameplay po 13 poziomach zaczął mi przypominać dynasty warriors, bo ciągle kosi się zastępy wrogów bez większej głębi. Mam nadzieję, że evil west jest lepsze xd

Odnośnik do komentarza

Ale to jest słaba gra. Lubię średniaczki i nawet słabe gry ale to jest przesada. Niby wszystko ok idziemy korytarzem i strzelamy ale jest to tak nudne ze zmuszałem się żeby przejść pierwszy level który trwa max 15 min. Nie powinni płacić za aż tak chujowe gry w gamepassie. Na bank za te cenę mieliby jakiegoś fajnego indyczka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Strasznie słabe to. Nie kojarzę jakiejś wcześniejszej wersji z PS2 ale miałem wrażenie, że pod względem gameplayu gra zatrzymała się w tamtej epoce. Inne skojarzenia to jeszcze z grami 2D, gdzie się bezmyślnie strzelało do wszystkiego, a po jakimś czasie starcie z bosem. Zaliczyłem tylko pierwszy level, bo dalej nie dało się już w to brnać i jedynie walka z bossem była ciekawsza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.